Racjonalista - Strona głównaDo treści
Jak przetrwać i prosperować we współczesnym społeczeństwie?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
26-02-2024 13:54swaroco (2 punktów)Jak przetrwać i prosperować we współczesnym społeczeństwie?
Jak można żyć w świecie, w którym stale wzrasta ilość rozproszeń i wzrasta liczba ludzi, którzy po prostu unoszą się w powietrzu bez celów i nie mają szacunku (tylko dla siebie)?

Jak przetrwać w tym społecznym piekle? Społeczeństwo, w którym kapitalizm jest nam wpychany do gardeł i wszystko, od przyjaźni po małżeństwo, kręci się tylko wokół liczb.

Gdzie wolność słowa jest po prostu kolejną formą autorytaryzmu. Ponieważ promowane są tylko te opinie, które pasują do narracji.

Społeczeństwo, w którym naiwne myśli i jednostki psują doświadczenie wszystkim innym.

Jak znaleźć swoją siatkę bezpieczeństwa? Z kim współpracujesz? Jak prosperować i zdobywać władzę w takim społeczeństwie?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

panTeista (6808 punktów)
>Jak prosperować i zdobywać władzę w takim społeczeństwie?

Problemem dla Ciebie jest przetrwanie, a chciałbyś zdobywać władzę?!
okragly (21676 punktów)
>Jak przetrwać i prosperować we współczesnym społeczeństwie? Jak żyć w świecie, w którym stale wzrasta ilość rozproszeń i liczba ludzi, którzy unoszą się w powietrzu bez celów i nie mają szacunku (tylko dla siebie)?
minimalizm jest z raju

fizyka jest bogiem ojcem... chemia jego córką...... a biologia, duchem świętym
mamy św trójcę racjonalistów
swaroco (2 punktów)
>Jak można żyć w świecie, w którym stale wzrasta ilość rozproszeń i wzrasta liczba ludzi, którzy po
>prostu unoszą się w powietrzu bez celów i nie mają szacunku (tylko dla siebie)?
>Jak przetrwać w tym społecznym piekle? Społeczeństwo, w którym kapitalizm jest nam wpychany do
>gardeł i wszystko, od przyjaźni po małżeństwo, kręci się tylko wokół liczb.
>Gdzie wolność słowa jest po prostu kolejną formą autorytaryzmu. Ponieważ promowane są tylko te
>opinie, które pasują do narracji.
>Społeczeństwo, w którym naiwne myśli i jednostki psują doświadczenie wszystkim innym.
>Jak znaleźć swoją siatkę bezpieczeństwa? Z kim współpracujesz? Jak prosperować i zdobywać władzę w
>takim społeczeństwie?

i got this... omegle.onl/

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365