Myślę, że to eksperyment zaplanowany przez rząd. Dzieciom zdecydowanie coś się podobało, ale inny wymiar lub alternatywny wszechświat tak naprawdę nie pasują.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
>Myślę, że to eksperyment zaplanowany przez rząd. Dzieciom zdecydowanie coś się podobało, ale inny >wymiar lub alternatywny wszechświat tak naprawdę nie pasują.