> Pewnie wielu żałuje, że w Polce nie można ot tak pójść do urzędu i oświadczyć "jestem kobietą' i dostać emeryturę w wieku 60 lat  I tutaj niekonsekwencja tej ideologii udowadnia, że nie chodzi o żadne równouprawnienie, tolerancję czy walkę w fobiami. Bo jeśli chodzi o emeryturę to niemiecka polityka już odpowiedziała, że tak zmiana płci nie będzie działała. Czyli ty i ja zostaniemy ukarani jak na faceta z brodą ale z papierami na babę powiemy facet ale rząd nie da facetowi przechrzczonemu na babę wcześniej renty. Bo idiotyzm ma granicę pieniężną 😂 Rząd również zaznaczył, że w razie wojny facet przechrzczony na babę będzie wezwany do wojska. Bo idiotyzm ma również granice militarne.
|