 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Filozofia i światopogląd
| Napisano | Autor | Tytuł | | 09-03-2024 16:26 | sajmon27 (5 punktów) | nawrócenie na ateizm | Witam serdecznie, mam pewien problem.. otóż potrzebuje zmienić przekonania na takie antyjezusowe... Co przez to rozumiem... dzięki waszemu forum już wiem, że objawienie jakie miałem jakiś czas temu to po porstu urojenie. Nie palcie ludzie marihuany bo to złe jest. Chodzi o to, że jestem schiozfrenikiem i jeszcze chwile temu gadałem z Jezsuem który nie jest dobrym pasterzem a raczej kimś kto eksperymentuje na psychice ludzkiej... On i to objawienie nakładło mi wiele głupot do głowy... potrzebuje kubła zimniej wody albo strzału w pysk żeby wziąść się w garś... chce wyrzucić wszystko co związane z religią, Jezusem, Bogim ,szatanem i wiara, że cuda są możliwe... nawet wyrzucić wiarę , że przekleństwa i klątwy są możliwe... pytanie jak to zrobić. Chciałbym myśleć tak jak kiedyś, że szkoda myśli na coś czego nie ma, myśleć, że ludzie i zwierzęta tylko sa na ziemi a nie byty też, demony i tym podobne, nie chce by przekonania w najmniejszym stopniu by la zainfekowane myśla o niebie, piekle czy reinkarnacji. Pomocy chce znowu wierzyć, że ludzie wierzący w Boga to idioci... nie chce Boga, Jezua ,szatana i innych złych rzeczy
biorę tabletki | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
| endymion (638 punktów) | > Witam serdecznie, mam pewien problem.. otóż potrzebuje zmienić przekonania na takie antyjezusowe...> Co przez to rozumiem... dzięki waszemu forum już wiem, że objawienie jakie miałem jakiś czas temu to> po porstu urojenie. Nie palcie ludzie marihuany bo to złe jest.> Chodzi o to, że jestem schiozfrenikiem i jeszcze chwile temu gadałem z Jezsuem który nie jest dobrym> pasterzem a raczej kimś kto eksperymentuje na psychice ludzkiej... On i to objawienie nakładło mi> wiele głupot do głowy... potrzebuje kubła zimniej wody albo strzału w pysk żeby wziąść się w garś...> chce wyrzucić wszystko co związane z religią, Jezusem, Bogim ,szatanem i wiara, że cuda są> możliwe... nawet wyrzucić wiarę , że przekleństwa i klątwy są możliwe... pytanie jak to zrobić.> Chciałbym myśleć tak jak kiedyś, że szkoda myśli na coś czego nie ma, myśleć, że ludzie i zwierzęta> tylko sa na ziemi a nie byty też, demony i tym podobne, nie chce by przekonania w najmniejszym> stopniu by la zainfekowane myśla o niebie, piekle czy reinkarnacji. Pomocy> chce znowu wierzyć, że ludzie wierzący w Boga to idioci... nie chce Boga, Jezua ,szatana i innych> złych rzeczy> biorę tabletkiCo bierzesz? GABA blokery? Benzodiazepiny? Jakieś anksjolityki? Jako farmaceuta mam dobrą radę - nie bierz żadnej chemii. To co tutaj uznawane jest za chorobę, w innych obszarach Ziemi jest pewnym darem. www.youtube.com/watch?v=vgKp6_QRNgk
|
|
 | 1 na 1 | sajmon27 (5 punktów) | > >Witam serdecznie, mam pewien problem.. otóż potrzebuje zmienić przekonania na takie antyjezusowe...> >Co przez to rozumiem... dzięki waszemu forum już wiem, że objawienie jakie miałem jakiś czas temu to> >po porstu urojenie. Nie palcie ludzie marihuany bo to złe jest.> >Chodzi o to, że jestem schiozfrenikiem i jeszcze chwile temu gadałem z Jezsuem który nie jest dobrym> >pasterzem a raczej kimś kto eksperymentuje na psychice ludzkiej... On i to objawienie nakładło mi> >wiele głupot do głowy... potrzebuje kubła zimniej wody albo strzału w pysk żeby wziąść się w garś...> >chce wyrzucić wszystko co związane z religią, Jezusem, Bogim ,szatanem i wiara, że cuda są> >możliwe... nawet wyrzucić wiarę , że przekleństwa i klątwy są możliwe... pytanie jak to zrobić.> >Chciałbym myśleć tak jak kiedyś, że szkoda myśli na coś czego nie ma, myśleć, że ludzie i zwierzęta> >tylko sa na ziemi a nie byty też, demony i tym podobne, nie chce by przekonania w najmniejszym> >stopniu by la zainfekowane myśla o niebie, piekle czy reinkarnacji. Pomocy> >chce znowu wierzyć, że ludzie wierzący w Boga to idioci... nie chce Boga, Jezua ,szatana i innych> >złych rzeczy> >biorę tabletki> Co bierzesz? GABA blokery? Benzodiazepiny? Jakieś anksjolityki? Jako farmaceuta mam dobrą radę - nie bierz żadnej chemii. To co tutaj uznawane jest za chorobę, w innych obszarach Ziemi jest pewnym darem.> www.youtube.com/watch?v=vgKp6_QRNgkChyba oszalales ja nie chce tego chujowstwa a jak tak jesteś za Jezusem i uważasz to za dar to niech ciebie opęta skurwielu
|
|
|  | | endymion (638 punktów) |
>Chyba oszalales ja nie chce tego chujowstwa a jak tak jesteś za Jezusem i uważasz to za dar to niech ciebie opęta skurwielu
Tłumaczę Ci tylko, że te leki nie działają, bo badań krwi ci nie robili na schizofrenię a ty mi z skurwielami wyskakujesz. Nie podoba się rzeczywistość taka jaka jest? Taka właśnie jest, jak się poszerzy świadomość to się uświadamia, że ateiści to idioci.
|
|
| |  | 1 na 1 | panTeista (6811 punktów) | >>Chyba oszalales ja nie chce tego chujowstwa a jak tak jesteś za Jezusem i uważasz to za dar to niech ciebie opęta skurwielu >Tłumaczę Ci tylko, że te leki nie działają, bo badań krwi ci nie robili na schizofrenię
Schizofrenii nie diagnozuje się za pomocą badań krwi! Leki przeciw psychotyczne hamują urojenia i omamy.
>Nie podoba się rzeczywistość taka jaka jest? Taka właśnie jest, jak się poszerzy świadomość to się uświadamia, że ateiści to idioci.
Słyszenie głosów Boga, Matki boskiej, aniołów to urojenia. Ateiści to ludzie twardo stąpający po ziemi.
|
|
|  | | endymion (638 punktów) |
>Chyba oszalales ja nie chce tego chujowstwa a jak tak jesteś za Jezusem i uważasz to za dar to niech ciebie opęta skurwielu >
Jesz tabletki i nie powstrzymują urojeń? Bez kitu, chyba nie dałeś sobie wmówić ekspertom, że TABLETKI PRZECIWPSYCHOTYCZNE DZIAŁAJOM I HAMUJOM UROJENIA!! BO SAJENS BICZ!!
Poza tym mnie Jezus nie opętał i tego nie zrobi, bo to nie moi pradziadowie powiedzieli, żeby krew tego niewinnego spłynęła na nich i na ich dzieci... i tak teraz przez tę klątwę żydki cierpią za grzechy świata po wsze czasy. Inaczej być nie może... chociaż, zawsze możesz wyrzec się żydostwa i swoich korzeni i przyjąć inną wiarę ;D
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|