Racjonalista - Strona głównaDo treści
partia

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
19-03-2024 14:30okragly (21676 punktów)partia
panstwo, gospodarka, partia, to powinienen być jeden organizm, w którym kulczyków, januszy biznesu czy inne patoelity, jak balcerowicz, tusk, powinno się wycinac*, jak rak, bo w istocie sa nowotworem na organizmie jakim jest państwo

*) wysyłac do usazyda, tam w kraju libkow odniosą ogromny sukces, tu sie ogromnie marnują
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Berzerac (5671 punktów)
>panstwo, gospodarka, partia, to powinienen być jeden organizm, w którym kulczyków, januszy biznesu
>czy inne patoelity, jak balcerowicz, tusk, powinno się wycinac*, jak rak, bo w istocie sa nowotworem
>na organizmie jakim jest państwo

Niedawno Hamerlik postulował o powszechnym dostępie do broni. Już wiem, w jaki sposób ty byś z tego prawa skorzystał.
21-03-2024 07:53 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>panstwo, gospodarka, partia, to powinienen być jeden organizm, w którym kulczyków, januszy biznesu
>>czy inne patoelity, jak balcerowicz, tusk, powinno się wycinac*, jak rak, bo w istocie sa nowotworem
>>na organizmie jakim jest państwo
>Niedawno Hamerlik postulował o powszechnym dostępie do broni. Już wiem, w jaki sposób ty byś z tego prawa skorzystał.
jesli potraktujemy Polskę jako organizm to mamy w nim pasożyty żywiące się na jego organizmie, osłabiającego jego zywotność, trzeba się ich jakoś pozbyć, z kałem, moczem, chemioterapią, radioterapią, lub zabiegem, po czym najlepiej eksportowac ich do właściciela czyli usazyda

wszystkimi patogenami, pasozytami, zostaliśmy zainfekowani przez usazyda

fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym
św trójca racjonalistów wg okraglego
21-03-2024 13:44 
 Ocena 1 na 1
Thoter (6650 punktów)

>jesli potraktujemy Polskę jako organizm to mamy w nim pasożyty żywiące się na jego organizmie, >osłabiającego jego zywotność, trzeba się ich jakoś pozbyć, z kałem, moczem, chemioterapią, >radioterapią, lub zabiegem, po czym najlepiej eksportowac ich do właściciela czyli usazyda
>wszystkimi patogenami, pasozytami, zostaliśmy zainfekowani przez usazyda
>

www.newswe(*)wakuowali-sie-z-miasta/bkmcyzd

Kabul 2021 jak Sajgon 1975? Jak wyglądał upadek stolicy Wietnamu Południowego

pl.wikipedia.org/wiki/Operacja_Frequent_Wind

Operacja Frequent Wind - operacja wojskowa, której celem była ewakuacja drogą powietrzną Amerykanów oraz niektórych południowych Wietnamczyków z Sajgonu, stolicy Wietnamu Południowego, przed przejęciem miasta przez Ludową Armię Wietnamu i Wietkong. Operację przeprowadzono w dniach 29-30 kwietnia 1975 roku, w ostatnich dniach wojny wietnamskiej. W jej ramach ponad 7000 osób zostało ewakuowanych helikopterami z różnych punktów Sajgonu.

wiadomosci(*)ul-ewakuacja-ambasady-usa.html

Ewakuacja ambasady USA w Kabulu. Zobacz NAGRANIE z helikopterów

www.pap.pl(*)ganistanie-na-jej-dachu-laduja

www.wnp.pl(*)ony-zbrojnych-band,813115.html

polskierad(*)wieziono-helikopterami-70-osob

polskierad(*)laruje-wsparcie-dla-prezydenta

tvn24.pl/r(*)ie-przed-atakami-rr716-2595288

tvn24.pl/s(*)plomatyczny-ra917560-ls2294546

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365