>Policjanci otrzymali zgłoszenie o kłótni i bijatyce pomiędzy dwoma mężczyznami w kryzysie bezdomności. bezdomni to książkowi liberałowie, nikt z nas nie ma więcej INDYWIDUALNOŚCI, WOLNOŚCI, i WŁASNOŚCI niż bezdomni bezdomni to typowe libki niedorozwojki tylko nie wiem czemu mamy takiego boga, liberalizm (indywidualizm, wolność, własność), on jest dla niewolników czy innych przegrywów znaczy wiem, pan świata, usazyd, takiego nam narzucił, tak jak 1000 lat temu Cesarstwo Rzymskie narzuciło nam chrześcijaństwo. Dziś w Polsce mamy cesarstwo usazyda, na szczęście upadające, mam nadzieje, że na Ukrainie straci zęby, szkoda tylko Ukraińców, stali się mięsem armatnim usazyda
fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym św trójca racjonalistów wg okraglego
|