Racjonalista - Strona głównaDo treści
jaki twój znak

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
11-05-2024 16:59okragly (21676 punktów)jaki twój znak
Ocena -1 na 1
założyciel państwa Polan, Lech, podczas postoju k Poznania ujrzał pod wieczór sporych rozmiarów gniazdo na drzewie. Znajdował się w nim biały orzeł z trzema pisklętami. Gdy Lech przyglądał się mu, orzeł rozpostarł skrzydła na tle nieba czerwonego od zachodzącego słońca. Lech zachwycił się, postanowił tam osiąść, umieścił orła w swym herbie, a miejsce na pamiątkę nazwał Gniezno od słowa gniazdo. Historia o Lechu, Czechu i Rusie spisana została w Kronice wielkopolskiej z 1273r

- Kto ty jesteś?
- Pijak mały
- Jaki znak twój?
- Trzy browary
- Gdzie ty mieszkasz?
- Pod ławeczką
- Czym się bronisz?
- Buteleczką

my wyginiemy tak jak orzeł biały, to zły znak, bez przyszłości, co prawda spełnia nasze wszystkie kryteria, jest typowym libkiem, jak wszystkie ptaki ma mały mózg, jest INDYWIDUALNY, WOLNY, MA WŁASNOŚĆ, ale wymiera tak jak MY, poza tym w godle jest bielik z rodziny jastrzębiowatych, nie jest orłem.

Kto ty jesteś?
Swojski kmiotek
Jaki znak twój?
Sierp i młotek
Gdzie ty żyjesz?
Między swymi
W jakim kraju?
Sam nie znaju

jaki jest Twój znak?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

farmer (22440 punktów)

>my wyginiemy

Dałeś radę wybudować dom a ponoć jesteś niewolnik.
Dasz i teraz radę.

Ty nawet dasz radę być zagranicą twierdzac że nie byłeś choć pisałeś że byłeś.

Nie wyginięcie więc bo MY to tylko TY.

Potrafisz miec doktorat i go nie mieć.

Spokojnie więc .poczekaj aż ci się sytuacja wyjaśni.


Okrągly o Polakach......Polak, prawdziwy, dobry, pies usazyda , brawo pies, dobry pies
11-05-2024 19:17 
 0 na 2
okragly (21676 punktów)

>Potrafisz miec doktorat i go nie mieć.
z nauki o raju mógłbym miec katedre i wyglądałbym jak arcybiskup (czemu się przebierają za pajaców?)


Miałbym wiernych studentów z całego świata

nie odbiegaj od tematu, jaki znak twój?
może św Jakub, znany pielgrzym (gdzie dzisiaj jesteś?)

fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym
św trójca racjonalistów wg okraglego
11-05-2024 21:35 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Potrafisz miec doktorat i go nie mieć.
>z nauki o raju mógłbym miec katedre

Miliony Polaków wyjechało za granicę a ty nie musiales( prócz Ukrainy) Tyle razy pisales o tym. Nie przypominam sobie żebyś też jeczał na kredyt że masz do spłacenia.

I taki libka niedorozwojek niewolnik wybudował dom w czasach gdy jkansam pisał płacił ludziom 5 Zeta na godzinę .




>nie odbiegaj od tematu, jaki znak twój?

14 lat na forum i 6 ty


Znak zniewolenia. Niewolnik okrągły co się palcem jak sam pisal może ....


Pierwsza 3 aktywności na forum Racjonalista.
Jaki znak twój ? Sierp i mlot?

Okrągly o Polakach......Polak, prawdziwy, dobry, pies usazyda , brawo pies, dobry pies
12-05-2024 09:23 
 0 na 2
okragly (21676 punktów)
>>>Potrafisz miec doktorat i go nie mieć.
>>z nauki o raju mógłbym miec katedre
>Miliony Polaków wyjechało za granicę a ty nie musiales
miliony Polaków zostało sprzedane przez nasze patoelity w jasyr usazydowi

>>nie odbiegaj od tematu, jaki znak twój?
>Jaki znak twój ? Sierp i mlot?
chciałbym by zamiast orła naszym znakiem była mrówka, a konkretnie, mrowisko



mrowisko to komuna, żyją w klimatyzowanym kopcu (okragłym), jedza więcej mięsa niz wszystkie drapiezniki razem wzięte, nikt tam nie pracuje, nie mają patoelit, hierarchii, EGO, sa bardzo mądre, potrafią budowac mosty, statki, domy.
pod znakiem mrowiska mógłbym walczyc z usazydem


fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym
św trójca racjonalistów wg okraglego
12-05-2024 09:43 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>>>Potrafisz miec doktorat i go nie mieć.
>>>z nauki o raju mógłbym miec katedre
>>Miliony Polaków wyjechało za granicę a ty nie musiales
>miliony Polaków zostało sprzedane przez nasze patoelity w jasyr usazydowi

A gdzie byłeś jak ich sprzwdawano w ten jasyr?

budowales dom. I chwaliłes się że płaciłeś ludziom 5 Zeta na godzinę.

Więce kim jesteś hipokryto bo piszesz że niewolnikiem.

Jesteś klmaca co już udowodniłem. I zwykły troll hipokryta.
Kogo chcesz nabrać na swoje kłamstwa?


>>>nie odbiegaj od tematu, jaki znak twój?
>>Jaki znak twój ? Sierp i mlot?
>chciałbym by zamiast orła naszym znakiem była mrówka, a konkretnie, mrowisko

A po co? Ty tak nie żyjesz. Budujesz sobie dom. Nie musisz wyjeazdac za granicę by go spłaxic.

Świetnie sobie radziłes w czasach gdy ludzie zarabiali 5 Zeta na godzinę.
Z 5 Zeta na godzinę nie wybudujesz domu. Trzeba było wyjechać za granicę.



>pod znakiem mrowiska mógłbym walczyc z usazydem

8000 wpisów w w 6 lat. Ponad 200 na miesiąc. Czegoś ci brakuje?

By siedzieć całymi dniami na forum trzeba być dobrze ustawionym.
Dobra praca dobre zarobki

Dom już masz. Jeśli w tamtym czasxh się postawiłeś to teraz już tylko pomnazasz.

No kwintesencja niewolnika.

Dom praca dobre zarobki internet 24h....zastanawiasz się co ty piszesz ?






Okrągly o Polakach......Polak, prawdziwy, dobry, pies usazyda , brawo pies, dobry pies
12-05-2024 15:44 
 0 na 2
okragly (21676 punktów)
>>>>>Potrafisz miec doktorat i go nie mieć.
>>>>z nauki o raju mógłbym miec katedre
>>>Miliony Polaków wyjechało za granicę a ty nie musiales
>>miliony Polaków zostało sprzedane przez nasze patoelity w jasyr usazydowi
>A gdzie byłeś jak ich sprzwdawano w ten jasyr?
też dostałem zaproszenie, pewnie bym sprzątał po zawalonych wieżach w NY, ogrom rodaków zmarło po tej niewolniczej pracy na różne choroby płuc (były zbudowane z azbestu), i inne raki nieboraki

>>pod znakiem mrowiska mógłbym walczyc z usazydem
>8000 wpisów w w 6 lat. Ponad 200 na miesiąc. Czegoś ci brakuje?
jestem apostołem dobrej nowiny, Jezus tez nie pracował ani Archimedes, ani Platon ani inni święci
nie bądź jak faryzeusz, czy inny Piłat, członek religii liberalnej, obłudny i fałszywy

fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym
św trójca racjonalistów wg okraglego
farmer (22440 punktów)
>>>>>>Potrafisz miec doktorat i go nie mieć.
>>>>>z nauki o raju mógłbym miec katedre
>>>>Miliony Polaków wyjechało za granicę a ty nie musiales
>>>miliony Polaków zostało sprzedane przez nasze patoelity w jasyr usazydowi
>>A gdzie byłeś jak ich sprzwdawano w ten jasyr?
>też dostałem zaproszenie, pewnie bym sprzątał po zawalonych wieżach w NY, ogrom rodaków zmarło po tej niewolniczej pracy na różne choroby płuc (były zbudowane z azbestu), i inne raki nieboraki
>

Gdzie więc zakłamany hipkrtyo ten USAzyd który cię zniewolił.

Ciągle o tym piszesz.

Zostałeś w Polsce i wczasach gdzie płaciłeś 5 zeta na godzinę ty wybudowałes dom.

Inni za te pieniądze nie mieli szans wybudować.



>>>pod znakiem mrowiska mógłbym walczyc z usazydem
>>8000 wpisów w w 6 lat. Ponad 200 na miesiąc. Czegoś ci brakuje?
>jestem apostołem dobrej nowiny, Jezus tez nie pracował ani Archimedes, ani Platon ani inni święci
>nie bądź jak faryzeusz, czy inny Piłat, członek religii liberalnej, obłudny i fałszywy



Wybudowałes dom płaciłes ludziom 5 zeta i piszesz o sobie że jest niewolnikiem.

Nie pojechałeś za granicę żeby go wybudować. Pojechałeś na Ukrainie a się tego wypierasz.
Czytasz to co piszeaz? Jesteś hipokryta i kłamcą.
Piszesz o sobie libka niedorozwojek zniewolony.

Majc kupę czasu. Na pisanie na na forum 24h na dobe dzień w dzień piszesz że jestes niewolnikiem.
Kogo ? Swojego zakłamnia I hipokryzji.

Gdzie to zniewolenie libko niedorozwojku płacący ludziom 5 zeta na godzinę?


Okrągly o Polakach......Polak, prawdziwy, dobry, pies usazyda , brawo pies, dobry pies
12-05-2024 16:44 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)

>>>>>Miliony Polaków wyjechało za granicę a ty nie musiales
>>>>miliony Polaków zostało sprzedane przez nasze patoelity w jasyr usazydowi
>>>A gdzie byłeś jak ich sprzwdawano w ten jasyr?
>>też dostałem zaproszenie, pewnie bym sprzątał po zawalonych wieżach w NY, ogrom rodaków zmarło po tej niewolniczej pracy na różne choroby płuc (były zbudowane z azbestu), i inne raki nieboraki
>Gdzie więc zakłamany hipkrtyo ten USAzyd który cię zniewolił.
wmówił nam ze lepszy śpiwór w NY niż w Wrocławiu M5, albo kariera od pucybuta do milionera, myśmy w to wpadali jak świnki

www.youtube.com/watch?v=Sp0qpNZWzT8

by zapieprzać w ich kołowrotku


ja jak szczur, nie dam się tak łatwo oszukac

farmer (22440 punktów)
>>>>>>Miliony Polaków wyjechało za granicę a ty nie musiales
>>>>>miliony Polaków zostało sprzedane przez nasze patoelity w jasyr usazydowi
>>>>A gdzie byłeś jak ich sprzwdawano w ten jasyr?
>>>też dostałem zaproszenie, pewnie bym sprzątał po zawalonych wieżach w NY, ogrom rodaków zmarło po tej niewolniczej pracy na różne choroby płuc (były zbudowane z azbestu), i inne raki nieboraki
>>Gdzie więc zakłamany hipkrtyo ten USAzyd który cię zniewolił.
>wmówił nam ze lepszy śpiwór w NY niż w Wrocławiu M5, albo kariera od pucybuta do milionera, myśmy w to wpadali jak świnki

Jak ci wmówił jak wybudowałes dom w Polsce i płaciłeś hipokryto 5 zeta na godzinę ludziom.

Kłamiesz więc.

>
>by zapieprzać w ich kołowrotku
>ja jestem jak szczur, nie dam się tak łatwo oszukac
>

Kłamiesz.

Ty piszesz o sobie libka niedorozwojek zniewolony przez usazyda.

Spędzasz tu mnóstwo czasu a piszesz o sobie zniewolony.

Dałeś radę wybudować dom w czasach gdy ludzie zarabiali marne grosze a piszesz że usazyd cię zniewolił.

Płaciłeś ludziom 5 zeta.

Nie ma My jesteś ty. Kłamca. Manipulant hipokryta zakłamany typ.


Wszystko się więc zgadza gdy piszesz o sobie libka niedorozwojek.

>członek religii liberalnej, obłudny i fałszywy

Tylko ty o sobie tak piszesz. Cała prawda.jesyes obłudny fałszywy

Bałbym się koło ciebie byc.


Okrągly o Polakach......Polak, prawdziwy, dobry, pies usazyda , brawo pies, dobry pies
Thoter (6650 punktów)
> pewnie bym sprzątał po zawalonych wieżach w NY, ogrom rodaków zmarło po tej niewolniczej pracy >na różne choroby płuc (były zbudowane z azbestu), i inne raki nieboraki
>
Zanim byś umarł może rozwiązałbyś zagadkę, co było powodem tego, że te wieże się rozsypały jakby nie miały konstrukcji nośnej. Dzisiaj jest kilka teorii.

fizyk Stephen E. Jones z Brigham Young University , architekt Richard Gage, inżynier oprogramowania Jim Hoffman i teolog David Ray Griffin, argumentują, że zderzenie samolotu i pożar spowodowany kolizją nie mogły osłabić ramy budynku do tego stopnia, aby spowodować katastrofalne zawalenie się oraz, że budynki nie mogłyby zawalić się całkowicie i w takim tempie, w jakim nie użyto dodatkowej siły do ​​osłabienia ich konstrukcji.
W artykule "Thermite Explosive Found in Dust from 9/11 World Trade Center Disaster", opublikowanym w czasopiśmie Open Chemical Physics Journal, autorzy Nils Harritt z Wydziału Chemii Uniwersytetu w Kopenhadze , Jeffrey Farrer z Wydziału Fizyki i Astronomii na Uniwersytecie Brighama Younga oraz Steven E. Jones i inni twierdzą, że w pyle i gruzach pozostałych po zniszczeniu trzech budynków znaleziono cząsteczki termitu i nanotermitu, co ich zdaniem wskazuje, że budynki zostały wysadzone w powietrze przez materiały wybuchowe.

12-05-2024 18:32 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>> pewnie bym sprzątał po zawalonych wieżach w NY, ogrom rodaków zmarło po tej niewolniczej pracy
>Zanim byś umarł może rozwiązałbyś zagadkę, co było powodem tego, że te wieże się rozsypały jakby nie miały konstrukcji nośnej.
stal w wysokiej temperaturze "płynie" a więc przestaje być konstrukcją nośną
samoloty miały na pokładzie pełne zbiorniki paliwa które przez szyby windowe, wentylacyjne, klatki schodowe "podpaliły" wieże, plus ciężar spadającej konstrukcji z góry. Azbest w wieżach był do okładania metalowej konstrukcji nośnej, jako zabezpieczenie od temperatury, widać nie zabezpieczył

fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym
św trójca racjonalistów wg okraglego
Wojciech Przytulski (676 punktów)
>>> pewnie bym sprzątał po zawalonych wieżach w NY, ogrom rodaków zmarło po tej niewolniczej pracy
>>Zanim byś umarł może rozwiązałbyś zagadkę, co było powodem tego, że te wieże się rozsypały jakby nie miały konstrukcji nośnej.
>stal w wysokiej temperaturze "płynie" a więc przestaje być konstrukcją nośną
>samoloty miały na pokładzie pełne zbiorniki paliwa które przez szyby windowe, wentylacyjne, klatki schodowe "podpaliły" wieże, plus ciężar spadającej konstrukcji z góry. Azbest w wieżach był do okładania metalowej konstrukcji nośnej, jako zabezpieczenie od temperatury, widać nie zabezpieczył
>
fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym

>św trójca racjonalistów wg okraglego
Wiesz co, byłem aktywny na tym, forum w okolicach 2020 i zawsze myślałem, że jesteś niezaawansowanym botem. Głównie ze względu na to, że na okrągło wklejałeś jakieś 3 albo 4 zdania o jakimś tam raju i przeningy nie tłumaczyłeś cóż to jest, nie odpisywałeś też na jakiekolwiek pytania dotyczące merytoryki Twoich wypowiedzi. Teraz widzę, że chyba nie jesteś botem, ale z tymi wieżami, to w ogóle śmieszna sprawa. Pamiętam ten dzień. Z rana grałem w Maxa Payne'a, a gdy usłyszałem o zamachu to gapiłem się do wieczora w niusy na ten temat. Wtedy masmedia nie miały jeszcze ustalone co by tu ludziom wciskać i pamiętam jak jeden z reporterów nadających na żywo, wprost powiedział, że te wieże były zaprojektowane tak, aby się nie zawaliły w wyniku uderzenia samolotu i to było pomyślane na etapie projektowania, ze względu na duży ruch lotniczy w Nowym Jorku.
Potem jeszcze tego samego dnia wziął i się zawalił budynek WTC-7. Widziałem już kilka lat później program, w którym jakiś amerykański oficjel dociśnięty pytaniami o zawalenie się WTC-7 wypalił, cytuję sens z pamięci: "A bo na ten dzień było planowane wyburzenie tego budynku"
Ja w odróżnieniu od wielu teoretyków spiskowych nie przypisuję winy amerykańskiemu rządowi, nie mam pojęcia, kto na tym skorzystał. Pewnie się nie dowiemy. Ale nie wierzę w zawalenie się tych trzech budynków w wyniku pożaru.
26-05-2024 20:28 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)

> byłem aktywny na tym, forum w okolicach 2020 i zawsze myślałem, że jesteś niezaawansowanym botem. Głównie ze względu na to, że na okrągło wklejałeś jakieś 3 albo 4 zdania o jakimś tam raju
nick zobowiązuje

>i przeningy nie tłumaczyłeś cóż to jest,
tłumaczyłem, raj to 2 mln lat naszej egzystencji na ziemi przed udomowieniem nas 10 000 lat temu

> z tymi wieżami, to w ogóle śmieszna sprawa. Pamiętam ten dzień.
też pamiętam, byłem wtedy w Piasecznie p Warszawą

>Ja w odróżnieniu od wielu teoretyków spiskowych nie przypisuję winy amerykańskiemu rządowi, nie mam pojęcia, kto na tym skorzystał. Pewnie się nie dowiemy. Ale nie wierzę w zawalenie się tych trzech budynków w wyniku pożaru.
stal pod wpływem temperatury płynie, dlatego są huty opalane węglem
gdy setki ton wysokoenergetycznego paliwa wleje się do "komina", jest taki "cug", taka temperatura, że niema szans by stal nie zaczęła byc miękka

dlatego kominy maja 200m,
1 metrowy komin by nie rozpalił pieca
jak mieszkasz w domku i masz za krótki komin nie masz ciągu (cug), ogien w piecu, kuchni nie będzie się palił. To jest czysta fizyka


fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym
św trójca racjonalistów wg okraglego
Thoter (6650 punktów)

>> z tymi wieżami, to w ogóle śmieszna sprawa. Pamiętam ten dzień.

>>Ja w odróżnieniu od wielu teoretyków spiskowych nie przypisuję winy amerykańskiemu rządowi, nie >>mam pojęcia, kto na tym skorzystał. Pewnie się nie dowiemy.

Wiadomo kto skorzystał, Żyd Larry A. Silverstein

pl.wikipedia.org/wiki/Larry_Silverstein

>>Ale nie wierzę w zawalenie się tych trzech budynków w wyniku pożaru.

>stal pod wpływem temperatury płynie, dlatego są huty opalane węglem
>

Ciepło idzie do góry i temperatura na górze jest dużo wyższa jak na dole. Konstrukcje stalowe się wyginają a nie rozsypują. Czy projektanci mieli odgórne przykazanie, by tak policzyli wytrzymałości, żeby się planowo rozsypały ???
Temat wieżowców powinien też obejmować zaznajomienie ogółu z tym, co się w tych kolosach robi i ile geszefciarze mają kasy.
27-05-2024 11:37 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)

>>>Ale nie wierzę w zawalenie się tych trzech budynków w wyniku pożaru.
>>stal pod wpływem temperatury płynie, dlatego są huty opalane węglem
>Ciepło idzie do góry i temperatura na górze jest dużo wyższa jak na dole. Konstrukcje stalowe się wyginają a nie rozsypują.
na tym polega praca kowala, podgrzewa stal, staje sie plastyczna
W budynku stalowym (ten był jak piec hutniczy) wystarczy że się wygnie, wtedy traci stateczność, zawalenie stalowego mostu w baltimore, w jednym miejscu został wygięty, zawalił sie cały youtube.com/shorts/e8kIB7N26xw?si=wls3ELO6LUZWBAG4
12-05-2024 10:56 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)

>14 lat na forum i 6 ty
>
nie mogę być za tobą, muszę cię wyprzedzić

>
>Pierwsza 3 aktywności na forum Racjonalista.
dobrze zauważyłeś
bez nas i cr, sztandary fR zostałyby wyniesione, forum byłoby pozamiatane

>Jaki znak twój ? Sierp i mlot?
sierp i młot to zacofanie
dziś bym dał znak raju

fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym
św trójca racjonalistów wg okraglego
12-05-2024 11:19 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>14 lat na forum i 6 ty
>> nie mogę być za tobą, muszę cię wyprzedzić

To wszytko przez to zniewolenie przez usazyda ?

Dobra praca ustawiony dużo czasu więc możesz pisać głupoty. Więc spokojnie mnie wyprzedzasz zniewolony człowku.


>>
>Pierwsza 3 aktywności na forum Racjonalista.
>dobrze zauważyłeś
>bez nas i cr, sztandary fR zostałyby wyniesione, forum byłoby pozamiatane

Nie. Zauważyłem tylko że jesteś trollem z mnóstwem czasu który pisze że jest niewolnikiem.

Obnażam twoje zakłamanie. Pokazuje jakim jesteś hipokryta.

Bez ciebie to forum będzie. Ty nie będziesz.
Samotność to taką straszną trwoga.

>>Jaki znak twój ? Sierp i mlot?
>sierp i młot to zacofanie
> dziś bym dał znak raju

Jesteś ustawiony. Masz dom dużo czasu. I piszesz o zniewoleniu w jakim jesteś.

Usazyd cię złapał i kazał zostać w kraju i budować dom?
Za pięć zeta na godzinę pracując nie wybudujeez.domu w tym kraju.



Okrągły my libki nie dorozwojki zniewoleni przez USazyda posiadam dom płaciłem ludziom 5 zł na h .
8000wpisow przez 6 lat.
Nie byłem zagranicą pojechałem na zachodnią Ukrainę.

Masz ten sam objaw co Konopka.

Konopka to choć przyznał że nie pozwoli żeby ten system upadł bo zbyt wygodnie mu się żyje.






Okrągly o Polakach......Polak, prawdziwy, dobry, pies usazyda , brawo pies, dobry pies
endymion (638 punktów)

fazimodo (251 punktów)
>założyciel państwa Polan, Lech, podczas postoju k Poznania ujrzał pod wieczór sporych rozmiarów
>gniazdo na drzewie. Znajdował się w nim biały orzeł z trzema pisklętami. Gdy Lech przyglądał się mu,
>orzeł rozpostarł skrzydła na tle nieba czerwonego od zachodzącego słońca. Lech zachwycił się,
>postanowił tam osiąść, umieścił orła w swym herbie, a miejsce na pamiątkę nazwał Gniezno od słowa
>gniazdo. Historia o Lechu, Czechu i Rusie spisana została w Kronice wielkopolskiej z 1273r
>- Kto ty jesteś?
>- Pijak mały
>- Jaki znak twój?
>- Trzy browary
>- Gdzie ty mieszkasz?
>- Pod ławeczką
>- Czym się bronisz?
>- Buteleczką
>my wyginiemy tak jak orzeł biały, to zły znak, bez przyszłości, co prawda spełnia nasze wszystkie
>kryteria, jest typowym libkiem, jak wszystkie ptaki ma mały mózg, jest INDYWIDUALNY, WOLNY, MA
>WŁASNOŚĆ, ale wymiera tak jak MY, poza tym w godle jest bielik z rodziny jastrzębiowatych, nie jest
>orłem.
>Kto ty jesteś?
>Swojski kmiotek
>Jaki znak twój?
>Sierp i młotek
>Gdzie ty żyjesz?
>Między swymi
>W jakim kraju?
>Sam nie znaju
>jaki jest Twój znak?
>
Wątek wyżej gownojad który ten paszkwil wysral że swojej gowno żrącej mordy płacze jak to żydzi z USA się z Polaków śmieją. Co sam robi? Sra sam na siebie jednocześnie ciągnąć kutasa ruskim. Paskudne.

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365