Racjonalista - Strona głównaDo treści
długość życia netto

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Filozofia i światopogląd
NapisanoAutorTytuł
16-05-2024 17:32okragly (21676 punktów)długość życia netto
Trwanie życia w zdrowiu w 2022 r wyniosła 60,1 roku dla mężczyzn i 63,7 roku dla kobiet
Ile czasu zyjemy naprawdę (netto). Od 60lat trzeba odjąć naszą pracę tj żłobek, przedszkole, szkoła, studia, praca, choroby, otrzymamy wartość netto, tyle zyjemy. To ile wychodzi? Dziwne, że niema takiego pojęcia i statystyk długości życia netto.
w raju żyliśmy netto 63 lata a dzisiaj 7 lat? Pracujemy 10 g dziennie tylko dlatego żeby zregenerowac siły, temu służą wolne niedziele soboty i urlopy, żeby jeszcze wydajniej pracowac a nie celem wypelnienia raju
żyjemy by pracować, w raju żyliśmy by żyć
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

zeniu73 (6483 punktów)
>Trwanie życia w zdrowiu w 2022 r wyniosła 60,1 roku dla mężczyzn i 63,7 roku dla kobiet
>Ile czasu zyjemy naprawdę (netto). Od 60lat trzeba odjąć naszą pracę tj żłobek, przedszkole, szkoła,
>studia, praca, choroby, otrzymamy wartość netto, tyle zyjemy. To ile wychodzi? Dziwne, że niema
>takiego pojęcia i statystyk długości życia netto.
>w raju żyliśmy netto 63 lata a dzisiaj 7 lat? Pracujemy 10 g dziennie tylko dlatego żeby
>zregenerowac siły, temu służą wolne niedziele soboty i urlopy, żeby jeszcze wydajniej pracowac a nie
>celem wypelnienia raju
>żyjemy by pracować, w raju żyliśmy by żyć

A teraz do tego dodaj, że dzień nie ma 24 godzin tylko 12 (reszta to noc).

Czyli z 12 godzin pracujesz 8-10 po czym idziesz do domu żeby się wyspać.

I są tacy, którzy po 40-50 latach pracy, pod koniec życia są zadowoleni i mają uczucie, że żyli najlepiej jak mogli 🤣🤣
17-05-2024 10:40 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)

>I są tacy, którzy po 40-50 latach pracy, pod koniec życia są zadowoleni i mają uczucie, że żyli najlepiej jak mogli 🤣🤣
artykuł pielęgniarki pracującej w hospicjum, opowiadała czego pacjenci najbardziej żałują? że za duzo pracowali
albo żołnierze czy np powstańcy warszawscy mówią, ze wojna to był ich najlepszy okres w życiu

fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym
św trójca racjonalistów wg okraglego

Wróć do listy wątków działu Filozofia i światopogląd
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365