Witam, dopiero zaczynam przygodę z filozofią biorąc udział w kursie wprowadzającym. Jak dotąd sprawia mi to przyjemność. Jednak niektóre wykłady sprawiają mi trudność, dochodząc nawet do momentu, w którym nie jestem pewien, czy zrozumiałem, co autor miał na myśli. Mam 3 pytania: Czy można się tego spodziewać jako początkujący? Czy istnieją narzędzia lub zasoby, które pomogą początkującym w płynniejszym wprowadzeniu w filozofię? 10.0.0.0.1 192.168.1.254 Czy filozofia powinna być bardziej przystępna dla początkujących? Ponadto, jeśli przeżyłeś tę samą sytuację i chciałbyś podzielić się swoimi doświadczeniami, byłbym naprawdę wdzięczny. |