Racjonalista - Strona głównaDo treści
12 małp

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
26-05-2024 12:46coter (-2 punktów)12 małp
Dziś wieczorem po raz pierwszy od lat obejrzałem ten film ponownie. Zapomniałem, jak fantastyczny jest ten film. Bardzo ciasno nakreślona fabuła, fantastyczna scenografia i lokalizacja, dobrze zagrane, dobrze wyreżyserowane.

Brad Pitt jest znakomity i myślę, że to jego najlepszy występ. Chociaż uwielbiam rolę Kevina Spaceya w „Podejrzanych”, Brad Pitt naprawdę powinien był zdobyć w tym roku Oscara.

Bruce Willis również spisał się znakomicie w filmie i zasługiwał na większe uznanie.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

endymion (638 punktów)
>Dziś wieczorem po raz pierwszy od lat obejrzałem ten film ponownie. Zapomniałem, jak fantastyczny
>jest ten film. Bardzo ciasno nakreślona fabuła, fantastyczna scenografia i lokalizacja, dobrze
>zagrane, dobrze wyreżyserowane.
>Brad Pitt jest znakomity i myślę, że to jego najlepszy występ. Chociaż uwielbiam rolę Kevina Spaceya
>w "Podejrzanych", Brad Pitt naprawdę powinien był zdobyć w tym roku Oscara.
>Bruce Willis również spisał się znakomicie w filmie i zasługiwał na większe uznanie.

Bart pit to był najlepszy w tym, no, w 1 zasada: spamujemy o klubie, 2 zasada: spamujemy o klubie ;D
coter (-2 punktów)
>Dziś wieczorem po raz pierwszy od lat obejrzałem ten film ponownie. Zapomniałem, jak fantastyczny
>jest ten film. Bardzo ciasno nakreślona fabuła, fantastyczna scenografia i lokalizacja, dobrze
>zagrane, dobrze wyreżyserowane.
>Brad Pitt jest znakomity i myślę, że to jego najlepszy występ. Chociaż uwielbiam rolę Kevina Spaceya vlc.onl/
>w "Podejrzanych", Brad Pitt naprawdę powinien był zdobyć w tym roku Oscara.
>Bruce Willis również spisał się znakomicie w filmie i zasługiwał na większe uznanie.

I got this,...

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365