>Dziś wieczorem po raz pierwszy od lat obejrzałem ten film ponownie. Zapomniałem, jak fantastyczny >jest ten film. Bardzo ciasno nakreślona fabuła, fantastyczna scenografia i lokalizacja, dobrze >zagrane, dobrze wyreżyserowane. >Brad Pitt jest znakomity i myślę, że to jego najlepszy występ. Chociaż uwielbiam rolę Kevina Spaceya >w "Podejrzanych", Brad Pitt naprawdę powinien był zdobyć w tym roku Oscara. >Bruce Willis również spisał się znakomicie w filmie i zasługiwał na większe uznanie.
Bart pit to był najlepszy w tym, no, w 1 zasada: spamujemy o klubie, 2 zasada: spamujemy o klubie ;D
|