 |
Czy możemy zainstalować w Polsce rosyjskie bomby atomowe? Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Filozofia i światopogląd
| Napisano | Autor | Tytuł | | 26-05-2024 20:17 | Hamerlik Konopka (19903 punktów) | Czy możemy zainstalować w Polsce rosyjskie bomby atomowe?
1 na 1 | Prezydent Polski chce aby w Polsce zostały umieszczone amerykańskie bomby atomowe. www.rmf24.(*)-nucle,nId,7468535#crp_state=1Co stoi na przeszkodzie, żeby obok nich zaraz umieścić rosyjskie bomby? Potem mogłyby do tego dołączyć Chińskie i inne. Mielibyśmy wtedy w Polsce bardzo dużo bomb atomowych i stalibyśmy się mocarstwem. Gdybyśmy nie spełnili oczekiwań właścicieli bomb, np. nie przelewając im tyle kasy ile chcą albo tworząc prawo, które miałoby opodatkować ich posiadłości w Polsce, przez co Ci zechcieliby nas zaatakować, wtedy nie musieliby nawet odpalać rakiet do przeniesienia ładunków jądrowych tylko uruchomiliby bomby, które byłby już w miejscu docelowym. Po prostu jeb i już. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
| Thoter (6650 punktów) | > Prezydent Polski chce aby w Polsce zostały umieszczone amerykańskie bomby atomowe.> Prezydent Polski to żydowski zięć. Robi na nasze konto zakupy u Żydów amerykańskich. Gen. Mirosław Milewski to bliska rodzina matki Dudy. Gen. Milewski zorganizował zabójstwo księdza Popiełuszki, na zlecenie CIA. Powinniśmy zakupić bomby atomowe od Żydów amerykańskich i Żydzi powinni mieć do nich kody. Hamerlik oblicz, ile będziemy mieć długów, oczywiście u Żydów amerykańskich, jak nam wywiozą całą miedź ?? W tej chwili huty miedzi nie są w stanie pokryć żydowskich wydatków na tzw. "bezpieczeństwo". Czy stać nas na to, by Żydom amerykańskim płacić za jeszcze większe "bezpieczeństwo " ????????? Dobrze nas z kasy wyczyścił Żyd Zelenski. www.youtube.com/watch?v=N3l7oMznZIgSługus Żydów amerykańskich KK czyta z kartki tekst, który mało co się różni od tego, który Beckowi napisali Brytyjczycy. KK grozi Polakom kolejną Berezą Kartuską. W tradycji "polskiej" władzy jest w tym momencie zrobić kolejną składkę kosztowności od straszonych Polaków a potem ją rozkraść i uciec za granicę. pl.wikipedia.org/wiki/Marta_Thomas-Zaleska
|
|
 | | Hamerlik Konopka (19903 punktów) | > Prezydent Polski to żydowski zięć.Ale z której linii? Tej kapitalistycznej czy z tej komunistycznej, bo z tego co piszesz świat jest w stanie permanentnej wojny Żydów z Żydami a my wszyscy jesteśmy tylko ich marionetkami? youtu.be/5VCiU1osa3w
|
|
|  | | Thoter (6650 punktów) | >>Prezydent Polski to żydowski zięć. >Ale z której linii? >Tej kapitalistycznej czy z tej komunistycznej, bo z tego co piszesz świat jest w stanie >permanentnej wojny Żydów z Żydami a my wszyscy jesteśmy tylko ich marionetkami? > Żydów komunistów i przy okazji innych Żydów wymordował Żyd Bernard Baruch z Brytyjczykami. Komunizm Żydów niemieckich stanowił zagrożenie dla: hegemoni Brytyjczyków i planów przejęcia hegemoni przez Zyda Bernarda Barucha. Żydów komunistów, innych Żydów i komunistów nie Żydów mordowali ci sami, z tego samego powodu. Z wymordowanych Żydów zrobiono męczenników a z wymordowanych komunistów kanalie. Brytyjczycy zaczęli mordować Żydów już w momencie, kiedy kierowali zamachem stanu w Rosji. Żydów wymordowanych przez Brytyjczyków nie ma na kartach historii. Żydzi ich nie opłakują, ani nie żądają odszkodowania. Głównodowodzącego amerykańskimi działaniami przeciwko komunizmowi Żydów niemieckich i organizatora przejęcia Żydów pracujących w Niemczech nad bombą atomową, Żyda Bernarda Barucha nie znajdziesz w żadnej książce z historii. Polak nie wie o tym, że to ten sam Zyd Baruch stworzył "niepodległą" Polskę. Jak o tym nie wie, to i nie zrozumie, po co była potrzebna Żydowi Baruchowi "niepodległa" Polska. Żydzi amerykańscy Polaka dwa razy "wyzwolili" i za każdym razem, po dwudziestu latach, używają go do wojny. Tego Hamerlik nigdy nie pojmiesz, że najlepszą ofertą jaką mieliśmy, która gwarantowała nam dobrobyt, postęp technologiczny i bezpieczeństwo była oferta Żydów niemieckich.
|
|
| Wolnośćmyśli (1516 punktów) | Nie stalibyśmy się mocarstwem bo to nie byłyby nasze bomby. I nikt by tych bomb nie zdetonował przy braku wpłaty "okupu", bo co to za interes zniszczyć wszystko atomową pożogą razem ze swoimi dobrami ? -Nie ma się czym przejmować to tylko kolejna odsłona "zimnej wojny", której front przeniósł się z atlantyku do europy wschodniej.
|
|
1 na 1 | okragly (21676 punktów) | >Prezydent Polski chce aby w Polsce zostały umieszczone amerykańskie bomby atomowe. >Co stoi na przeszkodzie, żeby obok nich zaraz umieścić rosyjskie bomby? >Potem mogłyby do tego dołączyć Chińskie i inne. >Mielibyśmy wtedy w Polsce bardzo dużo bomb atomowych i stalibyśmy się mocarstwem. pomysł mi się mocno podoba Rosjanie czy Chińczycy wybudowaliby nam chętnie 3 x taniej elektrownie atomową, ale usazyd, miłośnik wolności, nie pozwala, a my, jego psy, musimy byc mu wierni
fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym św trójca racjonalistów wg okraglego
|
|
 | | Thoter (6650 punktów) |
>Rosjanie czy Chińczycy wybudowaliby nam chętnie 3 x taniej elektrownie atomową, ale usazyd, >miłośnik wolności, nie pozwala, a my, jego psy, musimy byc mu wierni > Nie nam tylko u nas. Elektrownie są własnością kapitalistów, my nie mamy kapitalistów. Mamy koszty, które bogacą obcych kapitalistów.
|
|
|  | | Hamerlik Konopka (19903 punktów) | > Nie nam tylko u nas. Elektrownie są własnością kapitalistów, my nie mamy kapitalistów.To w sumie nie jest takie ważne. Ważne jest że masz dostęp i mozesz korzystać. Silnymi czynnikami wojen są nieznajomość języka, brak związków kulturowych i gospodarczych. Narody, które nie robią ze sobą biznesów z pewnością wcześniej czy później pójdą na wojnę. youtu.be/5VCiU1osa3w
|
|
| |  | | Thoter (6650 punktów) |
>Narody, które nie robią ze sobą biznesów z pewnością wcześniej czy później pójdą na wojnę. > A Żydzi amerykańscy i Brytyjczycy będą dowozić im broń. Sprawami finansowymi będzie się zajmował jak zwykle, bank JP Morgan.
|
|
 | | Hamerlik Konopka (19903 punktów) | > Rosjanie czy Chińczycy wybudowaliby nam chętnie 3 x taniej elektrownie atomową, ale usazyd, miłośnik wolności, nie pozwala, a my, jego psy, musimy byc mu wierniMogli puścić przez Polskę rury z gazem i przekupić nas kasą. Wypiąć się na niemieckie pomysły rur po dnie Bałtyku. Nikt nie będzie się przecież kłócił z sąsiadem, z którym robi dobre biznesy. Niestety głupota i chciwość wygrały. Co jeszcze raz dowodzi, że chciwy traci dwa razy. Nic się nie nauczyli jak robi się strategiczne biznesy. Jak wiesz, że ktoś może zagrozić twoim interesom to go wciągasz do biznesu i dzielisz się z nim zyskami. Jak ktoś może zagrozić twojej władzy to dzielisz się z nim władzą zanim ten przekształci się w twojego śmiertelnego wroga. To oczywista zasada. Niestety chciwość i arogancja wielu wyżera mózg. youtu.be/5VCiU1osa3w
|
|
|  | | Thoter (6650 punktów) |
> Mogli puścić przez Polskę rury z gazem i przekupić nas kasą.O czym znowu bredzisz?? Polska po tzw. pierwszym wyzwoleniu, przez Żyda Bernarda Barucha, była rządzona przez bandę trojga. pl.wikiped(*)ędzysojusznicza_do_PolskiBanda trojga rządziła Polską. Z polskich pajaców, którzy żadnej szkoły nie skończyli, zrobili walczący "rząd", którego zadaniem, tak samo jak i obecnego, było odwracać uwagę od naszych spraw istotnych. Polak w Polsce nigdy nie rządził. Umiał tylko furmanką kierować. Myślisz, że Brytyjczycy przed tzw. II WŚ Polaków przekupili ?? Śmiali się z naszej głupoty. Kościołowi może coś na tacę wrzucili, by pokropił mięso armatnie. Dzisiaj Brytyjczyków zastąpił Żyd amerykański, jeszcze lepsza kanalia.
|
|
| |  | | Hamerlik Konopka (19903 punktów) | > Z polskich pajaców, którzy żadnej szkoły nie skończyli, zrobili walczący "rząd", którego zadaniem, tak samo jak i obecnego, było odwracać uwagę od naszych spraw istotnych.> Polak w Polsce nigdy nie rządził. Umiał tylko furmanką kierować.Mimo wszystko żaden Polak dobrego hajsu by nie odmówił a gdyby go dostał od sąsiadów, to nie słuchałby tak chętnie Panów zza oceanów. Chciwy traci 2x. A jaki jest aktualny stan i status Nord Stream? Pełna rozjebka i zerowa wartość? Ale biznes. Zachód nawet hajsu za sprzedaż gazu nie chce oddać i jeszcze grozi, że będzie za ten hajs zrobił Ukrainę. A wystarczyło trochę respektu dla drogiego człowieka i myślenie strategiczne a nie prymitywne jak u małpy. Oceniam innych a sam popełniłem kosmiczne błędy w życiu.  Ale teraz się pilnuję i nie ufam już ludziom. Może przyszłe decyzje będą lepsze także u Rosjan. youtu.be/5VCiU1osa3w
|
|
| | |  | | Thoter (6650 punktów) |
>A jaki jest aktualny stan i status Nord Stream? >
Żydzi niemieccy pokonali cara Romanowa i zdobyli rosyjską bazę surowcową. Żyd Bernard Baruch wydał rozkaz utworzenia "niepodległej" Polski, w celu używania nas do proxy war z powstającą w Europie potęgą. Na drodze surowców z ZSRR do Niemiec Żyd Baruch postawił szlaban, "niepodległą" Polskę. Dzisiaj Polakowi trudno pojąć, że najlepszą ofertą jaką mieliśmy w historii na nasz rozwój i bezpieczeństwo, była oferta Żydów niemieckich. Żydzi niemieccy gwarantowali nam: darmową szkołę dla wszystkich, udział w zyskach dla wszystkich, opłaty tranzytowe i darmowy dostęp do najnowocześniejszych technologii. Naszych dziadków i ojców przyłączono do Brytyjczyków, którzy kilku cwaniakom gwarantowali kasę a resztę czekała rola mięsa armatniego. Głupkowaty Polak jest mięsem armatnim Żydów amerykańskich i Brytyjczyków. Polak nie wchodzi do interesów TYLKO JE NISZCZY. Trzecie pokolenie polskojęzycznych idiotów jest używane przez Anglosasów do tego samego celu, zniszczyć sąsiadów, nie licząc się z kosztami.
|
|
| | | |  | | Hamerlik Konopka (19903 punktów) | > Głupkowaty Polak jest mięsem armatnim Żydów amerykańskich i Brytyjczyków. Polak nie wchodzi do interesów TYLKO JE NISZCZY.A może głupkowaty Rosjanin, który nie może pojąć, że żadna bomba na cwaniaka nie zadziała i że jest prowokowany do niszczenia tego co sam zbudował i co po zniszczeniu sam będzie musiał odbudować, bo nikt za niego tego nie zrobi? Może Putin został sprowokowany do pokazu siły ale w rzeczywistości chodziło o to, żeby wykorzystując rozpoznane przez psychologów jego emocje, zrobić z niego z głupich Ruskich frajerów, którzy nie potrafią zachować spokoju i zniszczą to co daje im hajs i siłę? Co Ty na taką narrację? Lepsza? youtu.be/5VCiU1osa3w
|
|
| | | | |  | | Thoter (6650 punktów) |
> Co Ty na taką narrację?> Lepsza?> Nie wiem co znaczy lepsza w waszym pojęciu. Lepsza przez to, bo masz satysfakcję z tego, że wstawiony wam wróg ma gorzej ?? Rosja rozszerzyła rynek zbytu i graniczy z Azją, która się stała potęgą technologiczną i intelektualną. Rosja jest w sojuszu z rosnącymi potęgami. Nas się używa do niszczenia wschodzących potęg. Gdyby Polska była tam gdzie jest Mongolia, tobyśmy ciągle mieli wojny z: Rosją i Chinami a broń by nam dowozili: Żydzi amerykańscy i Brytyjczycy.
|
|
| | | | | |  | | Hamerlik Konopka (19903 punktów) | > Rosja rozszerzyła rynek zbytu i graniczy z Azją, która się stała potęgą technologiczną i intelektualną. Rosja jest w sojuszu z rosnącymi potęgami.Aha i nie mogła tego realizować wcześniej, dopiero wojna na Ukrainie to umożliwiła. Bronisz prymitywnej i głupiej destrukcji pojąc swoje ego pojęciem jakiejś tam bliżej nieokreślonej potęgi. Zapewne z nienawiści do winnych w twoim mniemaniu niepowodzenia waszego projektu. Potem będziesz opowiadał, że nędzę w Europie wywołali Amerykanie a w rzeczywistości wywołują ja ludzie, którzy wszystko niszczą. Jak coś tam się im uda zbudować to zaraz muszą wszystko rozpieprzyc, żeby kamień na kamieniu nie został, w przekonaniu, że budują nowe imperium, choć budują co najwyżej biedę z nędzą. youtu.be/5VCiU1osa3w
|
|
| | | | | | |  | | Thoter (6650 punktów) |
> Potem będziesz opowiadał, że nędzę w Europie wywołali Amerykanie a w rzeczywistości wywołują ja >ludzie, którzy wszystko niszczą.W tym roku przypada 110 rocznica manifestu napisanego przez Żyda Ludwiga Fulda. de.wikipedia.org/wiki/Manifest_der_93" Do świata kultury! Połączenie My, jako przedstawiciele niemieckiej nauki i kultury, protestujemy przed całym światem kultury przeciwko kłamstwom i oszczerstwom, którymi nasi wrogowie starają się zszarganić czystą sprawę Niemiec w narzuconej im trudnej walce o byt. Bezczelne usta wydarzeń obaliły szerzenie się fikcyjnych niemieckich porażek. Ludzie teraz z jeszcze większą pilnością pracują nad zniekształceniami i podejrzeniami. Podnosimy głośno głos przeciwko nim. Mówi się, że jest głosicielką prawdy.Żeby zrozumieć o kim pisał Żyd Ludwig Fulda trzeba znać historię. Banda trojga pilnowała by Żydzi niemieccy i Niemcy wegetowali. Szefem tej bandy byli wtedy Brytyjczycy. Zatopili pod Falklandami Żydom niemieckim i Niemcom flotę. Też mamy 110 rocznicę zatopienia przez Brytyjczyków floty Żydów niemieckich i Niemców. pl.wikiped(*)itwa_koło_FalklandówHamerlik wątpię byś pojął historię, chodząc nawet do prywatnej szkoły. Ja więcej zamieszczam na FR FAKTÓW HISTORYCZNYCH niż znają profesorowie historii. W towarzystwie mógłbyś się, dzięki mnie, popisywać wiedzą z historii. Laicy historyczni sprawdzają czy coś jest w internecie, jak jest to znaczy, że to jest prawda. A tak nie jest. Na razie masz wstawioną wiedzę napisaną przez siostrzeńca Freuda Edwarda Bernaysa. Zauważ, że cwani Żydzi amerykańscy ściągnęli do USA siostrzeńca Freuda i zrobili z niego szefa propagandy USA. Ten Żyd nie tylko opisał fałszywie historię ale tak ją napisał, żeby była ona powodem kolejnych wojen.
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|