 |
czemu liberalizm jest antyzwierzęcy Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Filozofia i światopogląd
| Napisano | Autor | Tytuł | | 15-06-2024 18:34 | okragly (21676 punktów) | czemu liberalizm jest antyzwierzęcy | nawet psy mają swój honor youtube.com/shorts/zEkluhVEOlc?si=N-I2qMXhi8jk22Fptylko czemu my libki nie mamy honoru, pozwalamy być niewolnikami, kraść kulczykowi miliardy (milion / godz) gdy wielu rodaków zarabiało 2zł/godz, ogrom bezrobotnych, bezdomnych Czemu liberalizm jest taki antyzwierzęcy (czy człowiek aby na pewno jest zwierzęciem) tu stado wilków, ida jak w komunie, www.youtube.com/shorts/fWG4QpuVXHAjakby sie u nich urodził kulczyk, balcerowicz czy inny liberał, to by go zagryźli, a my idziemy bezrefleksyjnie, mało tego, tysiące prof filozofi, psychologi, socjologii, politologi, ekonomi utwierdzają nas, że liberalizm to zwieńczenie historii, nic lepszego już nam się nie przytrafi | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
2 na 2 | farmer (22440 punktów) |
> jakby sie u nich urodził kulczyk, balcerowicz czy inny liberał, to by go zagryźli, a my idziemy> bezrefleksyjnie,www.rp.pl/(*)iecie-nie-ma-dostepu-do-toaletW Rosji, według OECD, 14 proc. gospodarstw domowych nie ma dostępu do ubikacji spłukiwanej. Według danych rosyjskich (Rosstat) jest jeszcze gorzej - 18 proc. rodzin korzysta w dziur wykopanych w ziemi. Pytałem kiedyś czemu nie wstawisz sobie wiadra do pokoju na szczyny tylko cierpisz i wybudowałes sobie dom z łazienką. No ale to ty płaciłeś ludziom 3 złote na godzine. Muszę przyznać że miałem szczęście że na takiego DZIADA jak ty nie trafiłem w swojej pracy. Ps. Uczucie się już z THOTHEREM hebrajskiego ?
Okrągly o Polakach......Polak, prawdziwy, dobry, pies usazyda , brawo pies, dobry pies
|
|
 | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) |
>W Rosji, według OECD, 14 proc. gospodarstw domowych nie ma dostępu do ubikacji spłukiwanej. w latach 60, 60% anglików nie miało dostępu do ubikacji spłukiwanej ja na wsi też nie miałem w 2 RP 100% Polaków nie miało dostępu do ubikacji spłukiwanej, postepem były tzw sławojki od generała 2RP
a ilu hindusów (maja jedyny tolerowany przez nasze patoelity kapitalizm, liberalizm) ma toaletę, a ile w tez kapitalistycznym Haiti w Portugalii, Hiszpani, Grecji czy Włoszech?
>Według danych rosyjskich (Rosstat) jest jeszcze gorzej - 18 proc. rodzin korzysta w dziur wykopanych w ziemi. tak bylo w raju, nie srało sie w własnym gnieździe (co robisz) tylko wychodziło podziwiać gwiazdy do dziury, tak się użyźniało glebę
w nowym raju, nasze kupy będą wykorzystywane do użyźniania ziemi, tak jak w Rosji mało tego, prochy zmarłych będą użyźniać rajskie pola. Dzięki temu że nie będzie marnotrawstwa, będziemy leżeć i pachnieć, tak jak w raju
tracenie naszych kup i sików to wstecznictwo, to wyrzucanie "złota", libki tego nie zrozumią, dla nich najważniejszy jest najgłupszy buk: INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ, WŁASNOŚĆ. to śmierć czy inny balcerowicz
|
|
|  | | farmer (22440 punktów) | ? >>Według danych rosyjskich (Rosstat) jest jeszcze gorzej - 18 proc. rodzin korzysta w dziur wykopanych w ziemi. >tak bylo w raju, nie srało sie w własnym gnieździe (co robisz)
Jest 2024 rok. W Polsce uzywa się ubikacji. W Rosji sra się do dziury w ziemi.18 proc tak robi.
Czemu więc nie wstawiłes sobie wiadra na szczyny do pokoju.
>w nowym raju, nasze kupy będą wykorzystywane do użyźniania ziemi, tak jak w Rosji
Śmiało. Tam ziemi mnoga. Uważaj tylko na oligarchów rosyjskich. Tam ich najwięcej.
Moskwa najwięcej miliarderów na Ziemi. Mozesz tam kupić mieszkanie za 115 milionów zł. Takie z kiblem.
Ponawiam pytanie czemu nie wstawiłes sobie wiadra na szczyny do pokoju.
Uczysz się tego Hebrajskiego?
Okrągly o Polakach......Polak, prawdziwy, dobry, pies usazyda , brawo pies, dobry pies
|
|
| |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | >? >>>Według danych rosyjskich (Rosstat) jest jeszcze gorzej - 18 proc. rodzin korzysta w dziur wykopanych w ziemi. >>tak bylo w raju, nie srało sie w własnym gnieździe (co robisz) >Jest 2024 rok. W Polsce uzywa się ubikacji. >W Rosji sra się do dziury w ziemi.18 proc tak robi. a w Mongolii 63%, i co? mają sobie w jurcie robić kibel, kanalizacje, bieżącą wodę? Polacy za komuny budowali im fabryki domów, z nich budowali bloki z WC i co? oni uciekali, woleli mieszkac w jurcie bez kibla ale z planetarium (rozgwieżdżonym niebem którego ty nie doświadczysz)
>>w nowym raju, nasze kupy będą wykorzystywane do użyźniania ziemi, tak jak w Rosji >Śmiało. Tam ziemi mnoga. bym się nie zdziwił że tak jak na odludziu w Rosji nie ma kibla tak i w Kanadzie, czy u naszego boga usazyda (na środkowym zachodzie) sranie na łonie przyrody i w głębokim przysiadzie, jest przyjemne, to my libki jesteśmy głupi a nie Rosjanie
>Ponawiam pytanie czemu nie wstawiłes sobie wiadra na szczyny do pokoju. po co mam wstawiac wiadro kiedy mam na środku gniazda dziure do srania i szczania?
też musiałeś korzystać z wiadra skoro tak często wypominasz to Rosjanom.
fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym, a matematyka ich językiem św czwórca racjonalistów wg okraglego
|
|
| | |  | | farmer (22440 punktów) | >>? >>>>Według danych rosyjskich (Rosstat) jest jeszcze gorzej - 18 proc. rodzin korzysta w dziur wykopanych w ziemi. >>>tak bylo w raju, nie srało sie w własnym gnieździe (co robisz) >>Jest 2024 rok. W Polsce uzywa się ubikacji. >>W Rosji sra się do dziury w ziemi.18 proc tak robi. >a w Mongolii 63%, i
A co mnie Mongolia obchodzi. Ty gloryfikujesz Rosję. A plujesz na Polske
>>>w nowym raju, nasze kupy będą wykorzystywane do użyźniania ziemi, tak jak w Rosji >>Śmiało. Tam ziemi mnoga. >bym się nie zdziwił że tak jak na odludziu w Rosji nie ma kibla tak i w Kanadzie, czy u naszego boga usazyda (na środkowym zachodzie)
Co mnie obchodzi Kanada. Ty gloryfikujesz Rosję.
Ile to ludzi tam sra do ziemi ? 25 milionów ? Balcerowicza tam trzeba.
>sranie na łonie przyrody i w głębokim przysiadzie, jest przyjemne, to my libki jesteśmy głupi a nie Rosjanie
Dlaczego nie srasz do dziury Jak Rosjanie tylko chodzisz do kibla jak Polacy.
>>Ponawiam pytanie czemu nie wstawiłes sobie wiadra na szczyny do pokoju. >po co mam wstawiac wiadro kiedy mam na środku gniazda dziure do srania i szczania?
Zrobiłeś sobie kibel? W tym zniewolonym kraju? Wg ciebie liberalizm jest antyludzki. Nie musiałeś hipokryto tego robić. Mogłeś jak ruskie kucać i srac na polu
>też musiałeś korzystać z wiadra skoro tak często wypominasz to Rosjanom.
Tobie wypominam hipokryto. Ty gloryfikujesz Rosję gdzie się sra do dziury w zmiemi. Robi to dzień w dzień jakieś 25 milionów ludzi. A plujeez na Polskę która od czasu jak ten okupant z Moskwy co mu własny naród sra do dziury w ziemi( 18procent) ma zwykły kibel jak coś normalnego .
Czemu nie kupiłeś sobie domu z dziura do srania w ziemi jak w Rosji ? Przecież liberalizm jest nie ludzki wg ciebie hipokryto zakłamany. Więc pokazuje jak taki dziad co płacił ludziom 3 zł na godzinę jest zakłamany.
Bogacze z Moskwy gdzie jest ich najwięcej na ziemi stać ich na mieszkanie za 115milionow zł a prawie ćwierć narodu sra do ziemi.
Okrągly o Polakach......Polak, prawdziwy, dobry, pies usazyda , brawo pies, dobry pies
|
|
| | | |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) |
> gloryfikujesz Rosję. lubię ich bo jako jedyni postawili się panu świata usazydowi i sa wspólnotowi
>A plujesz na Polske nie lubie amerykanów i zasianą nam przez nich śmiercią tj liberalizmu (INDYWIDUALIZMU, WOLNOŚCI, WŁASNOŚCI) bo to jest oszustwo dla niedorozwojków, jesteśmy bardziej zniewoleni niż Rosjanie
Amerykanie zamieniają się w zombie, rocznie umiera tam 100 000 młodych ludzi od fenantylu, 25% bezdomnych to weterani armi która jeździ po całym swiecie i zabija niewinnych ludzi, codziennie 17 weteranów popełnia samobójstwa, indywidualny, wolny, usazyd ma piekne zycie widzisz mało znaczące fakty w Rosji a u naszego boga usazyda same złoto, to typowe dla libków, dla których najważniejsza jest wolność, indywidualizm, własność czyli śmierć
|
|
 | 1 na 1 | Hamerlik Konopka (19903 punktów) | > W Rosji, według OECD, 14 proc. gospodarstw domowych nie ma dostępu do ubikacji spłukiwanej. Według danych rosyjskich (Rosstat) jest jeszcze gorzej - 18 proc. rodzin korzysta w dziur wykopanych w ziemi.I nie chcą na Zachód i nie wiedzieć czemu Zachód rozpoznają jako wroga a takie piękne toalety spłukiwane Zachód by im wybudował. Oczywiście ich własnymi rękami i choć dla nich to nie ich tylko zachodnie wynajmowane.  Coś jest na rzeczy z tym wspaniałym Zachodem, że są tacy, którzy go u siebie nie chcą. youtu.be/5VCiU1osa3w
|
|
| Hamerlik Konopka (19903 punktów) | > kraść kulczykowi miliardy (milion / godz)To nie była kradzież tylko kumulacja kapitału potrzebna do działalności gospodarczej. Thoter Ci wytłumaczy. Bez tego nie będzie reaktora torowego na ciekłych fluorkach, z którego energię czerpać będą setki tysięcy ludzi. pl.wikiped(*)owy_na_ciekłych_fluorkachA przecież to tak fajnie być całkowicie zależnym od centralnego źródła zasilania pod obcą kontrą. youtu.be/5VCiU1osa3w
|
|
 | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | >>kraść kulczykowi miliardy (milion / godz) >To nie była kradzież tylko kumulacja kapitału potrzebna do działalności gospodarczej. wiesz co zrobił z ukradzionymi pieniędzmi? wywiózł do Szwajcarii,
Jan Kulczyk, król libków polskich, jego klejnotem koronnym była szwajcarska willa Lonsdaleite Estate z widokiem na Alpy. W nim spa, teatr, sauna himalajska, kino, pomieszczenia obite futrem z norek, ściany pokoju śniadaniowego w kształcie jajka pokryte 24-karatowym złotem i widok na góry. Pod budynkiem znajduje się podziemne jezioro oświetlone lampami z kryształami Svarowskiego. Do posiadłości należy również winnica, a także stok narciarski z własnym wyciągiem. Rezydencja ma siedem pięter, Posiadłość została wybudowana w słynnym kurorcie narciarskim St. Moritz, uznawana za najdroższy dom w całej Szwajcarii.
Nasz król był pusty jak dzban, jak mógł stać się bohaterem narodowym?
fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym, a matematyka ich językiem św czwórca racjonalistów wg okraglego
|
|
 | 1 na 1 | Thoter (6650 punktów) |
> A przecież to tak fajnie być całkowicie zależnym od centralnego źródła zasilania pod obcą >kontrą.> Autor, wieloletni dziennikarz renomowanego dziennika Frakfurter Allgemeine Zeitung (FAZ), w oparciu o własne doświadczenia pokazuje jak niby wolnymi mediami w Niemczech faktycznie rządzi amerykańska CIA. Autor pokazuje metody korumpowania dziennikarzy niemieckich przez obce służby wywiadowcze. Dziennikarze często na koszt tych służb zapraszani są na luksusowe wycieczki, spędzają czas w ekskluzywnych hotelach i dostają drogie prezenty. W zamian piszą artykuły przychylne Stanom Zjednoczonym i prowadzonej przez nie agresywnej polityce zagranicznej. Częstokroć jedynie podpisują swoim nazwiskiem artykuły przygotowane bezpośrednio przez oficerów CIA.w książce przedstawione są media niemieckie, ale nasuwa się pytanie: czy przypadkiem analogiczna sytuacja nie występuje również w polskich mediach tzw. głównego nurtu, które teoretycznie zróżnicowane, o dziwo, jeśli chodzi o politykę wschodnią, to nie wyrażają one pragnienia dążenia do pokoju, tylko ciągle mówią o konfrontacji i siłowym rozstrzyganiu sporów. A przecież Polska tylekroć boleśnie dotknięta skutkami wojny powinna stać na czele państw dążących do pokojowego zakończenia wojny na Wschodzie - wojny, której kontynuacja nie leży w naszym żywotnym interesie.Hamerlik jesteś całkowicie zależny od centralnego zapodawania dezinformacji. Niemców Żydzi amerykańscy tresują jak owczarki niemieckie. marjorie-wiki.de/wiki/KanzlerakteAkta kanclerza stanowią część tajnego traktatu państwowego z 21 maja 1949 r., na mocy którego zwycięskie mocarstwa alianckie drugiej wojny światowej zapewniły "suwerenność medialną" w Republice Federalnej do 2099 r.Żydzi amerykańscy wymyślili demonkrację po to, by wszystkich centralnie zadłużać i centralnie otumaniać. Hamerlik, sprawdź czy Niemcy mają taką stronę jak FR, gdzie każdy pisze co chce ???
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|