Racjonalista - Strona głównaDo treści
czemu liberalizm jest antyzwierzęcy

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Filozofia i światopogląd
NapisanoAutorTytuł
15-06-2024 18:34okragly (21676 punktów)czemu liberalizm jest antyzwierzęcy
nawet psy mają swój honor
youtube.com/shorts/zEkluhVEOlc?si=N-I2qMXhi8jk22Fp
tylko czemu my libki nie mamy honoru, pozwalamy być niewolnikami, kraść kulczykowi miliardy (milion / godz) gdy wielu rodaków zarabiało 2zł/godz, ogrom bezrobotnych, bezdomnych
Czemu liberalizm jest taki antyzwierzęcy (czy człowiek aby na pewno jest zwierzęciem)

tu stado wilków, ida jak w komunie, www.youtube.com/shorts/fWG4QpuVXHA
jakby sie u nich urodził kulczyk, balcerowicz czy inny liberał, to by go zagryźli, a my idziemy bezrefleksyjnie, mało tego, tysiące prof filozofi, psychologi, socjologii, politologi, ekonomi utwierdzają nas, że liberalizm to zwieńczenie historii, nic lepszego już nam się nie przytrafi
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Thoter (6650 punktów)
>nawet psy mają swój honor

www.youtube.com/watch?v=jd-BeDQWjXs

Czelabiński chomik bojowy
farmer (22440 punktów)

>jakby sie u nich urodził kulczyk, balcerowicz czy inny liberał, to by go zagryźli, a my idziemy
>bezrefleksyjnie,

www.rp.pl/(*)iecie-nie-ma-dostepu-do-toalet

W Rosji, według OECD, 14 proc. gospodarstw domowych nie ma dostępu do ubikacji spłukiwanej. Według danych rosyjskich (Rosstat) jest jeszcze gorzej - 18 proc. rodzin korzysta w dziur wykopanych w ziemi.


Pytałem kiedyś czemu nie wstawisz sobie wiadra do pokoju na szczyny tylko cierpisz i wybudowałes sobie dom z łazienką.

No ale to ty płaciłeś ludziom 3 złote na godzine.

Muszę przyznać że miałem szczęście że na takiego DZIADA jak ty nie trafiłem w swojej pracy.

Ps. Uczucie się już z THOTHEREM hebrajskiego ?

Okrągly o Polakach......Polak, prawdziwy, dobry, pies usazyda , brawo pies, dobry pies
16-06-2024 21:14 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)

>W Rosji, według OECD, 14 proc. gospodarstw domowych nie ma dostępu do ubikacji spłukiwanej.
w latach 60, 60% anglików nie miało dostępu do ubikacji spłukiwanej
ja na wsi też nie miałem
w 2 RP 100% Polaków nie miało dostępu do ubikacji spłukiwanej, postepem były tzw sławojki od generała 2RP

a ilu hindusów (maja jedyny tolerowany przez nasze patoelity kapitalizm, liberalizm) ma toaletę, a ile w tez kapitalistycznym Haiti w Portugalii, Hiszpani, Grecji czy Włoszech?

>Według danych rosyjskich (Rosstat) jest jeszcze gorzej - 18 proc. rodzin korzysta w dziur wykopanych w ziemi.
tak bylo w raju, nie srało sie w własnym gnieździe (co robisz) tylko wychodziło podziwiać gwiazdy do dziury, tak się użyźniało glebę

w nowym raju, nasze kupy będą wykorzystywane do użyźniania ziemi, tak jak w Rosji
mało tego, prochy zmarłych będą użyźniać rajskie pola. Dzięki temu że nie będzie marnotrawstwa, będziemy leżeć i pachnieć, tak jak w raju

tracenie naszych kup i sików to wstecznictwo, to wyrzucanie "złota", libki tego nie zrozumią, dla nich najważniejszy jest najgłupszy buk: INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ, WŁASNOŚĆ. to śmierć czy inny balcerowicz
farmer (22440 punktów)
?
>>Według danych rosyjskich (Rosstat) jest jeszcze gorzej - 18 proc. rodzin korzysta w dziur wykopanych w ziemi.
>tak bylo w raju, nie srało sie w własnym gnieździe (co robisz)

Jest 2024 rok. W Polsce uzywa się ubikacji.
W Rosji sra się do dziury w ziemi.18 proc tak robi.

Czemu więc nie wstawiłes sobie wiadra na szczyny do pokoju.

>w nowym raju, nasze kupy będą wykorzystywane do użyźniania ziemi, tak jak w Rosji

Śmiało. Tam ziemi mnoga. Uważaj tylko na oligarchów rosyjskich. Tam ich najwięcej.

Moskwa najwięcej miliarderów na Ziemi. Mozesz tam kupić mieszkanie za 115 milionów zł. Takie z kiblem.

Ponawiam pytanie czemu nie wstawiłes sobie wiadra na szczyny do pokoju.

Uczysz się tego Hebrajskiego?

Okrągly o Polakach......Polak, prawdziwy, dobry, pies usazyda , brawo pies, dobry pies
17-06-2024 12:46 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>?
>>>Według danych rosyjskich (Rosstat) jest jeszcze gorzej - 18 proc. rodzin korzysta w dziur wykopanych w ziemi.
>>tak bylo w raju, nie srało sie w własnym gnieździe (co robisz)
>Jest 2024 rok. W Polsce uzywa się ubikacji.
>W Rosji sra się do dziury w ziemi.18 proc tak robi.
a w Mongolii 63%, i co? mają sobie w jurcie robić kibel, kanalizacje, bieżącą wodę? Polacy za komuny budowali im fabryki domów, z nich budowali bloki z WC i co? oni uciekali, woleli mieszkac w jurcie bez kibla ale z planetarium (rozgwieżdżonym niebem którego ty nie doświadczysz)

>>w nowym raju, nasze kupy będą wykorzystywane do użyźniania ziemi, tak jak w Rosji
>Śmiało. Tam ziemi mnoga.
bym się nie zdziwił że tak jak na odludziu w Rosji nie ma kibla tak i w Kanadzie, czy u naszego boga usazyda (na środkowym zachodzie)
sranie na łonie przyrody i w głębokim przysiadzie, jest przyjemne, to my libki jesteśmy głupi a nie Rosjanie

>Ponawiam pytanie czemu nie wstawiłes sobie wiadra na szczyny do pokoju.
po co mam wstawiac wiadro kiedy mam na środku gniazda dziure do srania i szczania?

też musiałeś korzystać z wiadra skoro tak często wypominasz to Rosjanom.


fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym, a matematyka ich językiem
św czwórca racjonalistów wg okraglego
farmer (22440 punktów)
>>?
>>>>Według danych rosyjskich (Rosstat) jest jeszcze gorzej - 18 proc. rodzin korzysta w dziur wykopanych w ziemi.
>>>tak bylo w raju, nie srało sie w własnym gnieździe (co robisz)
>>Jest 2024 rok. W Polsce uzywa się ubikacji.
>>W Rosji sra się do dziury w ziemi.18 proc tak robi.
>a w Mongolii 63%, i

A co mnie Mongolia obchodzi. Ty gloryfikujesz Rosję.
A plujesz na Polske

>>>w nowym raju, nasze kupy będą wykorzystywane do użyźniania ziemi, tak jak w Rosji
>>Śmiało. Tam ziemi mnoga.
>bym się nie zdziwił że tak jak na odludziu w Rosji nie ma kibla tak i w Kanadzie, czy u naszego boga usazyda (na środkowym zachodzie)

Co mnie obchodzi Kanada. Ty gloryfikujesz Rosję.

Ile to ludzi tam sra do ziemi ? 25 milionów ? Balcerowicza tam trzeba.

>sranie na łonie przyrody i w głębokim przysiadzie, jest przyjemne, to my libki jesteśmy głupi a nie Rosjanie

Dlaczego nie srasz do dziury Jak Rosjanie tylko chodzisz do kibla jak Polacy.

>>Ponawiam pytanie czemu nie wstawiłes sobie wiadra na szczyny do pokoju.
>po co mam wstawiac wiadro kiedy mam na środku gniazda dziure do srania i szczania?

Zrobiłeś sobie kibel? W tym zniewolonym kraju? Wg ciebie liberalizm jest antyludzki.
Nie musiałeś hipokryto tego robić.
Mogłeś jak ruskie kucać i srac na polu

>też musiałeś korzystać z wiadra skoro tak często wypominasz to Rosjanom.

Tobie wypominam hipokryto. Ty gloryfikujesz Rosję gdzie się sra do dziury w zmiemi. Robi to dzień w dzień jakieś 25 milionów ludzi.
A plujeez na Polskę która od czasu jak ten okupant z Moskwy co mu własny naród sra do dziury w ziemi( 18procent) ma zwykły kibel jak coś normalnego .


Czemu nie kupiłeś sobie domu z dziura do srania w ziemi jak w Rosji ?
Przecież liberalizm jest nie ludzki wg ciebie hipokryto zakłamany.
Więc pokazuje jak taki dziad co płacił ludziom 3 zł na godzinę jest zakłamany.

Bogacze z Moskwy gdzie jest ich najwięcej na ziemi stać ich na mieszkanie za 115milionow zł a prawie ćwierć narodu sra do ziemi.




Okrągly o Polakach......Polak, prawdziwy, dobry, pies usazyda , brawo pies, dobry pies
18-06-2024 07:39 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)

> gloryfikujesz Rosję.
lubię ich bo jako jedyni postawili się panu świata usazydowi i sa wspólnotowi

>A plujesz na Polske
nie lubie amerykanów i zasianą nam przez nich śmiercią tj liberalizmu (INDYWIDUALIZMU, WOLNOŚCI, WŁASNOŚCI) bo to jest oszustwo dla niedorozwojków, jesteśmy bardziej zniewoleni niż Rosjanie

Amerykanie zamieniają się w zombie, rocznie umiera tam 100 000 młodych ludzi od fenantylu, 25% bezdomnych to weterani armi która jeździ po całym swiecie i zabija niewinnych ludzi, codziennie 17 weteranów popełnia samobójstwa, indywidualny, wolny, usazyd ma piekne zycie
widzisz mało znaczące fakty w Rosji a u naszego boga usazyda same złoto, to typowe dla libków, dla których najważniejsza jest wolność, indywidualizm, własność czyli śmierć
17-06-2024 01:13 
 Ocena 1 na 1
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>W Rosji, według OECD, 14 proc. gospodarstw domowych nie ma dostępu do ubikacji spłukiwanej. Według danych rosyjskich (Rosstat) jest jeszcze gorzej - 18 proc. rodzin korzysta w dziur wykopanych w ziemi.

I nie chcą na Zachód i nie wiedzieć czemu Zachód rozpoznają jako wroga a takie piękne toalety spłukiwane Zachód by im wybudował. Oczywiście ich własnymi rękami i choć dla nich to nie ich tylko zachodnie wynajmowane.

Coś jest na rzeczy z tym wspaniałym Zachodem, że są tacy, którzy go u siebie nie chcą.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>kraść kulczykowi miliardy (milion / godz)

To nie była kradzież tylko kumulacja kapitału potrzebna do działalności gospodarczej.
Thoter Ci wytłumaczy.
Bez tego nie będzie reaktora torowego na ciekłych fluorkach, z którego energię czerpać będą setki tysięcy ludzi.
pl.wikiped(*)owy_na_ciekłych_fluorkach

A przecież to tak fajnie być całkowicie zależnym od centralnego źródła zasilania pod obcą kontrą.

youtu.be/5VCiU1osa3w
17-06-2024 09:08 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>kraść kulczykowi miliardy (milion / godz)
>To nie była kradzież tylko kumulacja kapitału potrzebna do działalności gospodarczej.
wiesz co zrobił z ukradzionymi pieniędzmi? wywiózł do Szwajcarii,

Jan Kulczyk, król libków polskich, jego klejnotem koronnym była szwajcarska willa Lonsdaleite Estate z widokiem na Alpy. W nim spa, teatr, sauna himalajska, kino, pomieszczenia obite futrem z norek, ściany pokoju śniadaniowego w kształcie jajka pokryte 24-karatowym złotem i widok na góry. Pod budynkiem znajduje się podziemne jezioro oświetlone lampami z kryształami Svarowskiego.
Do posiadłości należy również winnica, a także stok narciarski z własnym wyciągiem. Rezydencja ma siedem pięter, Posiadłość została wybudowana w słynnym kurorcie narciarskim St. Moritz, uznawana za najdroższy dom w całej Szwajcarii.

Nasz król był pusty jak dzban, jak mógł stać się bohaterem narodowym?

fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym, a matematyka ich językiem
św czwórca racjonalistów wg okraglego
17-06-2024 18:05 
 Ocena 1 na 1
Thoter (6650 punktów)

>A przecież to tak fajnie być całkowicie zależnym od centralnego źródła zasilania pod obcą >kontrą.
>



Autor, wieloletni dziennikarz renomowanego dziennika Frakfurter Allgemeine Zeitung (FAZ), w oparciu o własne doświadczenia pokazuje jak niby wolnymi mediami w Niemczech faktycznie rządzi amerykańska CIA.
Autor pokazuje metody korumpowania dziennikarzy niemieckich przez obce służby wywiadowcze. Dziennikarze często na koszt tych służb zapraszani są na luksusowe wycieczki, spędzają czas w ekskluzywnych hotelach i dostają drogie prezenty. W zamian piszą artykuły przychylne Stanom Zjednoczonym i prowadzonej przez nie agresywnej polityce zagranicznej. Częstokroć jedynie podpisują swoim nazwiskiem artykuły przygotowane bezpośrednio przez oficerów CIA.


w książce przedstawione są media niemieckie, ale nasuwa się pytanie: czy przypadkiem analogiczna sytuacja nie występuje również w polskich mediach tzw. głównego nurtu, które teoretycznie zróżnicowane, o dziwo, jeśli chodzi o politykę wschodnią, to nie wyrażają one pragnienia dążenia do pokoju, tylko ciągle mówią o konfrontacji i siłowym rozstrzyganiu sporów. A przecież Polska tylekroć boleśnie dotknięta skutkami wojny powinna stać na czele państw dążących do pokojowego zakończenia wojny na Wschodzie - wojny, której kontynuacja nie leży w naszym żywotnym interesie.

Hamerlik jesteś całkowicie zależny od centralnego zapodawania dezinformacji. Niemców Żydzi amerykańscy tresują jak owczarki niemieckie.

marjorie-wiki.de/wiki/Kanzlerakte

Akta kanclerza stanowią część tajnego traktatu państwowego z 21 maja 1949 r., na mocy którego zwycięskie mocarstwa alianckie drugiej wojny światowej zapewniły "suwerenność medialną" w Republice Federalnej do 2099 r.

Żydzi amerykańscy wymyślili demonkrację po to, by wszystkich centralnie zadłużać i centralnie otumaniać.
Hamerlik, sprawdź czy Niemcy mają taką stronę jak FR, gdzie każdy pisze co chce ???

Wróć do listy wątków działu Filozofia i światopogląd
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365