Być może głupie pytanie, ponieważ jestem prawie pewien, że odpowiedź brzmi po prostu blizna, ale czy rany goją się w wyniku uszkodzenia tkanki? Mam na myśli to, że jeśli rana zostanie w mięśniu, czy rana zagoi się w postaci nowych tkanek mięśniowych, tłuszczowych, skóry właściwej i naskórka, czy też będzie to tylko ta sama blizna? |