Racjonalista - Strona głównaDo treści
Zwiastuny, które zepsuły film...

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
20-06-2024 12:01lokic (-2 punktów)Zwiastuny, które zepsuły film...
Tak więc, tak jak ty, przeglądałem serwisy streamingowe, szukając czegoś do obejrzenia, i zatrzymałem się na włoskiej pracy (2003). Film, którego nie widziałem od czasu premiery, ale kiedy obejrzałem zwiastun, zepsuł on w zasadzie wszystko. Zdradził zwrot akcji w pierwszym akcie, szczegóły napadu, większość pościgu w mini-coopie... Tak mocno poruszyło mi to pamięć, że czułem się, jakbym dopiero co ponownie obejrzał film.
Jakie inne zwiastuny to w zasadzie cały film skondensowany w dwuminutowym skrócie? Jacy są najgorsi przestępcy?

Edycja: i odwrotnie, jakie są przykłady świetnych zwiastunów? Takie, które nie zdradzają za dużo i nie budują szalonego szumu? Pamiętam, jak oglądałem zwiastun Oddziału Samobójców i byłem pod wrażeniem. Wybór piosenki, zsynchronizowane strzały i eksplozje, szczerze mówiąc, były lepsze niż sam film.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

lokic (-2 punktów)
>Tak więc, tak jak ty, przeglądałem serwisy streamingowe, szukając czegoś do obejrzenia, i
>zatrzymałem się na włoskiej pracy (2003). Film, którego nie widziałem od czasu premiery, ale kiedy
>obejrzałem zwiastun, zepsuł on w zasadzie wszystko. Zdradził zwrot akcji w pierwszym akcie,
>szczegóły napadu, większość pościgu w mini-coopie... Tak mocno poruszyło mi to pamięć, że czułem
>się, jakbym dopiero co ponownie obejrzał film.
>Jakie inne zwiastuny to w zasadzie cały film skondensowany w dwuminutowym skrócie? Jacy są najgorsi
>przestępcy?
>Edycja: i odwrotnie, jakie są przykłady świetnych zwiastunów? Takie, które nie zdradzają za dużo i
>nie budują szalonego szumu? Pamiętam, jak oglądałem zwiastun Oddziału Samobójców i byłem pod
>wrażeniem. Wybór piosenki, zsynchronizowane strzały i eksplozje, szczerze mówiąc, były lepsze niż
>sam film.

i got this.. vidmate.onl/

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365