Racjonalista - Strona głównaDo treści
liberał to synonim słowa głupek

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Filozofia i światopogląd
NapisanoAutorTytuł
21-06-2024 15:00okragly (21676 punktów)liberał to synonim słowa głupek
libki z definicji sa nieracjonalni, człowiek indywidualny, wolny jest głupi
dopiero przeciwieństwo libka, czyli komunista, komuna stwarza super mózg, nadczłowieka, boga


czy ty libku (synonimy głupiego, ładniej brzmi, nikt się nie obrazi) jesteś w stanie to pojąć?

usazyd się boi naszej podmiotowości, dlatego wszystkie "szczekaczki" w naszym kraju są w jego rękach (nikt nigdy tak nas nie zniewolił, a to wszystko dzięki zainfekowania nas liberalizmem, bycia psem pana usazyda)

dlatego nasze forum, tak jak my libki, nasz libkowy kraj, musi umrzeć, jesteśmy głupi
liberalizm z naszym panem usazydem jest największym zagrożeniem ludzkości (nie tylko Polski), z głupoty jego wiernych, nas libków niedorozwojków, patrz wojna na Ukrainie
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

farmer (22440 punktów)
>
>dlatego nasze forum, tak jak my libki, nasz libkowy kraj, musi umrzeć, jesteśmy głupi

To nie Białoruś że wymiera albo młodzi rosyjscy chłopcy posłani na rzeź przez Putina.

Twoje forum umarło zanim powstało.
Bo jak napisałes nikt by tego nie czytał.

A to forum nie jest twoje. Jesteś tu gościem jak ja i inni.


Napewno będzie tak długo jak nie będzie tu reżimu jak na Białorusi i biedy. I pewnie tak długo jak tu Putin nie będzie wysyłal młodych chłopcow na śmierć.
Zarzyna swój naród. Młodych Rosjan wysyłaa na śmierć.

Twoj bełkot tego nie zmieni. Jesteś głupkiem. Dla ciebie to już być bo nie być. Wiesz o tym dobrze.

Przeruchałes już tak ten swój temat że zostaje ci już tylko powstać jak to glupek tam i z powrotem libka to libka tamto.


Okrągly o Polakach......Polak, prawdziwy, dobry, pies usazyda , brawo pies, dobry pies
21-06-2024 18:15 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>dlatego nasze forum, tak jak my libki, nasz libkowy kraj, musi umrzeć, jesteśmy głupi
>To nie Białoruś
szkoda, tam od 6 lat produkują auta elektryczne a my libki nigdy nie będziem potrafić, z definicji jesteśmy za głupi
tak samo nigdy nie wygramy drużynowo z Szwecją, Danią, Holandią, Portugalią (to małe kraje) ani z Hiszpanią Niemcami, Włochami
za komuny ogrywaliśmy ich jak chcieliśmy np 4:0 z Holandią a i produkowaliśmy auta elektryczne Meleksy

>Twoje forum umarło zanim powstało.
>Bo jak napisałes nikt by tego nie czytał.
zaden libek nie zrozumie komunisty

>Przeruchałes już tak ten swój temat że zostaje ci już tylko powstać jak to glupek tam i z powrotem libka to libka tamto.
wszystko jest o jednym, o raju (tam nie było libków bo to śmierć w męczarniach)
za to była ogromna mądrość, sam bóg w nich wstępował

bóg, supermózg, nadczłowiek, jak zwał tak zwał, wiadomo o co chodzi
podobnie jest u mrówek, jedna jest tępakiem, libkiem niedorozwojkiem, w komunie są ogromnie inteligentne

budują wyżej niż ludzie (w proporcji do długości ciała), klimatyzowane komnaty, nie mają szefa, papieża ani pracy


>
Okrągly o Polakach......Polak, prawdziwy, dobry, pies usazyda , brawo pies, dobry pies

dzięki, lubię jak mnie ktoś cytuje, tak jak einsteina


fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym, a matematyka ich językiem
św czwórca racjonalistów wg okraglego
21-06-2024 18:30 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>>>dlatego nasze forum, tak jak my libki, nasz libkowy kraj, musi umrzeć, jesteśmy głupi
>>To nie Białoruś
>szkoda, tam od 6 lat produkują auta elektryczne a my libki nigdy nie będziem potrafić, z definicji jesteśmy za głupi

Szkoda co że nie jesteś biedakiem trzymanym za mordę przez dyktatora ? Jesteś głupkiem.

Ludzie stamtąd uzciekaja. Na Białorusi nie rodzą się dzieci ten kraj wymiera a głupek się ciesz że na rozkaz produkja auta.


>>Twoje forum umarło zanim powstało.
>>Bo jak napisałes nikt by tego nie czytał.
>zaden libek nie zrozumie komunisty

Więc za swoje nie nie będziesz pisał na swoim. Ja rozumiem, na GOWNO twoje szkoda ci wykładac swoją kasę. To nie komunizm to hipokryzja zaklamnego okrągłego.
Dobrze liczysz kasę. W końcu to taki dziad jak ty Płacił 3 zł na godzinę. Tyle co teraz na Białorusi



>>Przeruchałes już tak ten swój temat że zostaje ci już tylko powstać jak to glupek tam i z powrotem libka to libka tamto.
>wszystko jest o jednym, o raju (tam nie było libków bo to śmierć w męczarniach)


Ja glupi nie wie co powiedzieć to belkota.

Np

Że niska płacą w Polsce to źle ale ta sama kasa na Białorusi to że w raju nie było kasy

>dzięki, lubię jak mnie ktoś cytuje, tak jak einsteina

Tak jak w życiu. Ktoś cię cytuje ? Hahahaha
I co ? Masz tyle kasy że stać cię funkcjonwac z tym odklejeniem?
Czy jak Hamerlika Konopka nie nazwie szefa bandyta bo jak napisał ten zakłamany hipokryta musi z czegoś żyć.

Milczysz bardziej niż opozycja na Białorusi ahahahha
Albo w Rosji.

Ahahahha.


Okrągly o Polakach......Polak, prawdziwy, dobry, pies usazyda , brawo pies, dobry pies
21-06-2024 19:15 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>>>dlatego nasze forum, tak jak my libki, nasz libkowy kraj, musi umrzeć, jesteśmy głupi
>>>To nie Białoruś
>>szkoda, tam od 6 lat produkują auta elektryczne a my libki nigdy nie będziem potrafić, z definicji jesteśmy za głupi
>Szkoda co że nie jesteś biedakiem trzymanym za mordę przez dyktatora ? Jesteś głupkiem.
>Ludzie stamtąd uzciekaja.
10 000 X więcej ludzi ucieka z krajów kapitalistycznych, niż z Białorusi, Chin, Rosji, Korei, czy Kuby
zachodnie kraje kapitalistyczne i usazyd od zarania wzbogaciły się na niewolnictwie i zgromadziły ogrom bogactwa

>Ja glupi nie wie co powiedzieć to belkota. Np Że niska płacą w Polsce to źle ale ta sama kasa na Białorusi to że w raju nie było kasy
tak miałem w PRL-u w wojsku, czy szkole, dostawałem tylko żołd (stypendium) a żyłem b dobrze Miałem za darmo kwaterę, jedzenie, ubranie, żołd starczał na rozrywki, wychodziłem częściej do kawiarni, piwiarni, niż dzisiaj


fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym, a matematyka ich językiem
św czwórca racjonalistów wg okraglego
farmer (22440 punktów)
>>>>>>dlatego nasze forum, tak jak my libki, nasz libkowy kraj, musi umrzeć, jesteśmy głupi
>>>>To nie Białoruś
>>>szkoda, tam od 6 lat produkują auta elektryczne a my libki nigdy nie będziem potrafić, z definicji jesteśmy za głupi
>>Szkoda co że nie jesteś biedakiem trzymanym za mordę przez dyktatora ? Jesteś głupkiem.
>>Ludzie stamtąd uzciekaja.
>10 000 X więcej ludzi ucieka z krajów kapitalistycznych, niż z Białorusi, Chin, Rosji, Korei, czy Kuby
>zachodnie kraje kapitalistyczne i usazyd od zarania wzbogaciły się na niewolnictwie i zgromadziły ogrom bogactwa

Głupku ty się cieszysz że w kraj który wymiera ludzie uciekają produkuje auta na rozkaz dyktatora.

>>Ja glupi nie wie co powiedzieć to belkota. Np Że niska płacą w Polsce to źle ale ta sama kasa na Białorusi to że w raju nie było kasy
>tak miałem w PRL-u w wojsku, czy szkole, dostawałem tylko żołd (stypendium) a żyłem b dobrze Miałem za darmo kwaterę, jedzenie, ubranie, żołd starczał na rozrywki, wychodziłem częściej do kawiarni, piwiarni, niż dzisiaj

Jak głupi nie wie co powiedzieć to że w wojsku go karmili

A po wojsku co ? Kolejka po papier toaletowy? Głupek
Dwuletnie auto na giełdzie kosztowało dwa razy tyle co nowe.Ser z darów z plebani.
Ciuchy lepsze niż robocze to z paczek.
A głupek się cieszy moracza miał w syfie ( syf wojsko inaczej)
Tak tak głupku.

I co głupku kto cie cytuje w życiu ?
Milczysz bardziej niż opozycja na Białorusi.
Czy chwalisz się swoim odklejniem?

Będziesz uciekał z odpowiedźi jak Hamerlik ?
Hipokryci.

Swojego gowna nie opłacisz za swoje własne pieniądze.
.szkoda ci kasy .
Bo jak sam pisałeś nikt tego nie będzie czytał.
Dobrze liczysz kasę. Ludziom 3 zł na h płaciłeś to gdzie tam wydasz kasę na serwer.

Zaklamny hipokryta.

A ktoś cię słucha? Hahaha czy jak Hamerlik udajesz przed ludźmi.

>Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry (rozumiem, będąc żarliwym ateistą od dzieciństwa(?) modlitwy nie znasz żadnej?)
21-06-2024 22:15 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>>>>>dlatego nasze forum, tak jak my libki, nasz libkowy kraj, musi umrzeć, jesteśmy głupi
>>>>>To nie Białoruś
>>>>szkoda, tam od 6 lat produkują auta elektryczne a my libki nigdy nie będziem potrafić, z definicji jesteśmy za głupi
>Głupku ty się cieszysz że w kraj który wymiera ludzie uciekają produkuje auta na rozkaz dyktatora.
myśl jak chłop, pragmatycznie, a nie jak pies usazyda i jego gadzinówek (TVN-y, GW, i wszystkie inne)

>>tak miałem w PRL-u w wojsku, czy szkole, dostawałem tylko żołd (stypendium) a żyłem b dobrze Miałem za darmo kwaterę, jedzenie, ubranie, żołd starczał na rozrywki, wychodziłem częściej do kawiarni, piwiarni, niż dzisiaj
>Jak głupi nie wie co powiedzieć to że w wojsku go karmili
> A po wojsku co ? Kolejka po papier toaletowy? Głupek
po roku mieszkanie, za darmo, niestety nie zdążyłe przyszedł prof balcerowicz i kazał płacić kulczykowi 1 mln zł/godz, nastało ogromne bezrobocie, bieda, bezdomność
młode kobiety stały przy drogach i za grosze dawały dupy
nastąpił upadek człowieczeństwa, nastał liberalizm, nowy buk, trucizna usazyda, tak jak stonka, zajeła nasz kraj i zagłuszyła, wymieramy

>Dwuletnie auto na giełdzie kosztowało dwa razy tyle co nowe.Ser z darów z plebani.
>Ciuchy lepsze niż robocze to z paczek.
agent usazyda walesa wstrzymał całą polskę, ruszył cierpienie, liberalizm, zaraza od usazyda
Polska powinna zrobić to co Chinczycy na placu Niebiańskiego Spokoju


fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym, a matematyka ich językiem
św czwórca racjonalistów wg okraglego
farmer (22440 punktów)
>>>>>>>>dlatego nasze forum, tak jak my libki, nasz libkowy kraj, musi umrzeć, jesteśmy głupi
>>>>>>To nie Białoruś
>>>>>szkoda, tam od 6 lat produkują auta elektryczne a my libki nigdy nie będziem potrafić, z definicji jesteśmy za głupi
>>Głupku ty się cieszysz że w kraj który wymiera ludzie uciekają produkuje auta na rozkaz dyktatora.
>myśl jak chłop, pragmatycznie, a nie jak pies usazyda i jego gadzinówek (TVN-y, GW, i wszystkie inne)

Psie Putina powiedz to biedakom którzy uciekają z Białorus bo chcą zaznać życia choć trochę podobnego jak twoje kondomie.

Ile raz gnoju dostales po mordzie za mowienie psie do kogoś ?

>>>tak miałem w PRL-u w wojsku, czy szkole, dostawałem tylko żołd (stypendium) a żyłem b dobrze Miałem za darmo kwaterę, jedzenie, ubranie, żołd starczał na rozrywki, wychodziłem częściej do kawiarni, piwiarni, niż dzisiaj
>>Jak głupi nie wie co powiedzieć to że w wojsku go karmili
>> A po wojsku co ? Kolejka po papier toaletowy? Głupek
>po roku mieszkanie, za darmo, niestety nie zdążyłe przyszedł prof balcerowicz i kazał płacić kulczykowi 1 mln zł/godz, nastało ogromne bezrobocie, bieda, bezdomność

W twojej ruskiej propagandzie.

>młode kobiety stały przy drogach i za grosze dawały dupy
I tak sie urodziłeś szmato która mnie od psów wyzywa?

Pytam się gnoju ile razy dostałeś w mordę za nazwanie kogoś psem.

co głupku kto cie cytuje w życiu ?
Milczysz bardziej niż opozycja na Białorusi.
Czy chwalisz się swoim odklejniem?

Będziesz uciekał z odpowiedźi jak Hamerlik ?
Hipokryci.

Swojego gowna nie opłacisz za swoje własne pieniądze.
.szkoda ci kasy .
Bo jak sam pisałeś nikt tego nie będzie czytał.
Dobrze liczysz kasę. Ludziom 3 zł na h płaciłeś to gdzie tam wydasz kasę na serwer.

Zatyka cie gnoju ? Prawda. Obraza tylko potrafisz w internecie.

Chowaj się tu śmieciu jak Hamerlik.

Pies cię JEBAŁ.

>młode kobiety stały przy drogach i za grosze dawały dupy
I tak sie urodziłeś szmato która mnie od psów wyzywa?
22-06-2024 10:37 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)

>>myśl jak chłop, pragmatycznie, a nie jak pies usazyda i jego gadzinówek (TVN-y, GW, i wszystkie inne)
>Psie Putina powiedz to biedakom którzy uciekają z Białorus bo chcą zaznać życia choć trochę podobnego jak twoje kondomie.
nie słyszałem o takim zjawisku

>Pytam się gnoju ile razy dostałeś w mordę za nazwanie kogoś psem.
nie nazwałem nikogo psem tylko że się zachowuje jak lew (pies)

>Pies cię JEBAŁ.
kiedyś pies mi gwałcił buta, wyżej nie sięgał

fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym, a matematyka ich językiem
św czwórca racjonalistów wg okraglego
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Pies cię JEBAŁ.
>kiedyś pies mi gwałcił buta, wyżej nie sięgał

Powinienem uczyć się od Ciebie reakcji na agresywne zachowania
Oczywiście tylko po części, bo istnieje taka granica, za którą należy stanąć do walki i uderzyć w mordę za uderzenie w mordę.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Chowaj się tu śmieciu jak Hamerlik.
>Pies cię JEBAŁ.

Widzę, że czasami Ci odbija tak jak szarleyowi.
Jesteście obaj bardzo agresywni, stąd pewnie wasze porozumienie dusz.

Kłócimy się co prawa o posiadłości, hajs, władzę człowieka nad człowiekiem, o to kto siedzi przy stole a kto do stołu podaje ale zachowujemy w tym wszystkim rozsądek i nie szkodzimy sobie nawzajem, więc uspokój się troszeczkę.

Wyluzuj człowieku, nie idziemy ze sobą na wojnę.

Masz inne wizje życia i trudno trzeba jakoś te różne wizje życia pogodzić.

Zawsze jest taka granica, za którą trzeba się uspokoić.

Nie lubię Cię ale nie wyrządzę Ci żadnej szkody, oczywiście zgodnie z moją wizją sprzyjania innemu człowiekowi a nie z twoją, bo wg twojej zapewne chcę Ci zaszkodzić atakując waszą kapitalistyczną religię ale to nie jest żadna szkoda.

Fałszywą i szkodliwą wiarę wolno i należy atakować.

youtu.be/5VCiU1osa3w
okragly (21676 punktów)
słownik slangu miejskiego mówi
Libek - osoba o neoliberalnych poglądach. Atrybutami libka są: wysokie zarobki, pogarda dla biednych, bezgraniczne uwielbienie dla balcerowicza, tuska i kulczyka. Typowy libek pracuje w korporacji w dużym mieście, mieszka na grodzonym, podmiejskim osiedlu, ogląda TVN, czyta GW i głosuje na PO.

Określenia libek używają osoby związane z radykalną lewicą (rajanie (ja), anarchiści, alterglobaliści, marksiści, feministki socjalne) i jest to nasz znak rozpoznawczy, bo prawicowiec najpewniej nazwie liberała "lemingiem" albo uzna go za "lewaka".


fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym, a matematyka ich językiem
św czwórca racjonalistów wg okraglego

Wróć do listy wątków działu Filozofia i światopogląd
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365