 |
Cenzura i strach patusa roamro Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » ABC Racjonalisty
| Napisano | Autor | Tytuł | | 22-06-2024 13:36 | farmer (22440 punktów) | Cenzura i strach patusa roamro | Romaro ze strachu przed własnymi wulgaryzmami blokuje umieszczanie swoich wynaturzeń w jego tematach.
Nie pozwala umieścic jego wynaturzeń które by świadczyły o jego zezwierzęceniu
Oczywiście jak to patologia sam zaśmieca mi wątek. Ale prawdę mówiąc robi mi tylko przysługę
Gdyż pisząc te wulgaryzmy do mnie.
>Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry (rozumiem, będąc żarliwym ateistą od dzieciństwa(?) modlitwy nie znasz żadnej?)
Chce mnie promować moimi słowami pies cię jebał cwelu czyli romaro.
Otóż tak.
Za powyższe słowa tak. I każdego kto przyrowna mnie do psa. Tak. Hołocie tak odpisze
Przez taką hołotę jak romaro która czuje się bezkarna i bezczelna trzeba samemu pokazywac z kim ma się donczynienia.
Innego sposobu na gnoja póki co nie ma .
A metoda ta działa bo ten pajac już się zaczyna bać swoich słów .
Więc metodycznie do znudzenia panie Agnosiewicz skoro nie potrafisz sam zadbać o uYtkownikow ja będę dbal sam o sobie
I z GNOJAMI jak romaro będę pisał w ich patologicznym języku.
Bo nikt chyba nie liczy że ktoś tego gnoja usunie.
Każdy sam musi podjąć decyzję czy zdaje się z patologia romaro i ja wspiera.
Czy boi się takich ludzi. Kiedyś napisałem jak rodzi się beczelnosc.
Lepszego przykładu nie będzie | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
1 na 1 | romaro (25211 punktów) | Czas i ciebie wypromować. Zgodnie z obietnicą farmerku, a nóż tego typu ruch okaże się dla ciebie zbawienną formą terapii. Jak ci się podoba taka stopka?
Farmer jako tribune du peuple się nie nadaje, ale ze swoim zwrotem w kierunku racjonalistów: - j***ł cię pies cwelu, zasługuje na miano naczelnego (doświadczonego?) grypsera. www.racjonalista.pl/forum.php/s,927139#w927154
|
|
 | 1 na 1 | romaro (25211 punktów) | Nazywam Farmerka małym kurwiem, ale skoro nie rozumie dlaczego, posłużę się jego językiem - pies go J***Ł, jest za głupi żeby zrozumiał cokolwiek. Panie Agnosiewicz, jeżeli Pan nie panuje nad tym, może czas zatrudnić jakiegoś moderatora. A może oficjalnie nadać tytuł tribune du peuple tej małej francy, którą zacytuję: Próbka jego talentu:I tak sie urodziłeś szmato która mnie od psów wyzywa? Pytam się gnoju ile razy dostałeś w mordę za nazwanie kogoś psem. co głupku kto cie cytuje w życiu ? Zatyka cie gnoju ? Prawda. Obraza tylko potrafisz w internecie. Chowaj się tu śmieciu jak Hamerlik. Pies cię JEBAŁ. www.racjonalista.pl/forum.php/s,927124#w927142Panie Agonosiewicz czas już zając stanowisko, albo zamknąć ten faszystowski (Thoter) i rasistowski (Okrągły) ściek, albo zatrudnić Farmera jako moderatora. Ignorancja prowadzi do strachu, strach prowadzi do nienawiści, a nienawiść prowadzi do przemocy. To jest równanie.
|
|
|  | | farmer (22440 punktów) |
>Panie Agonosiewicz czas już zając stanowisko, albo zamknąć ten faszystowski (Thoter) i rasistowski (Okrągły) ściek, albo zatrudnić Farmera jako moderatora.
Dokładnie. Portal na którym obraziwle komntarze romaro jak ten
>Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry (rozumiem, będąc żarliwym ateistą od dzieciństwa(?) modlitwy nie znasz żadnej?)
Trzeba się samemu bronić.
Gdyż romaro robi taki ściek że jemu własne GÓWNO może i smakuje.
Mi nie i innym jak się domyślam też nie.
Jeśli komuś smakuje twoje gonwo i ten ściek to trudno. Na głowę nikt sobie zjebie wejść nie da. Bo tym masz chory łeb i nie wiesz jak się zachować
A że jest gnojem i posługujesz się ściekiem to jebał cię pies cwelu
Ps. Idę na tą plażę wstawie fotkę z ludźmi. Za dużo czasu spędzam z toba. Promuj się dalej . Pamiętaj pies cię jebał cwelu
>Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry (rozumiem, będąc żarliwym ateistą od dzieciństwa(?) modlitwy nie znasz żadnej?)
|
|
| |  | 1 na 1 | romaro (25211 punktów) | > Pamiętaj pies cię jebał cwelu >Jebał cię pies aż zrozumiesz ty i inni swoją agresję
Musiało to być przykre doświadczenie, skoro tego i mi, i innym życzysz. Ale mimo wszystko życzę powrotu do zdrowia po tym traumatycznym przeżyciu.
|
|
| | |  | | farmer (22440 punktów) | >> Pamiętaj pies cię jebał cwelu >>Jebał cię pies aż zrozumiesz ty i inni swoją agresję >Musiało to być przykre doświadczenie, skoro tego i mi, i innym życzysz. Ale mimo wszystko życzę powrotu do zdrowia po tym traumatycznym przeżyciu.
Tyle gadasz o tym powiecie do zdrowia że masz z tym jakieś dosiadCNia
Opowiedz gdzie się leczysz bo jest to nie skuteczne. To co bierzesz robi z cibie agresywnego psychola
Nie jest możliwe żeby zdrowy na umyśle czlowiek. Napisał to coś takiego
>Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry (rozumiem, będąc żarliwym ateistą od dzieciństwa(?) modlitwy nie znasz żadnej?)
Gdzie się nabawiłes takich wspomnień Gdzie capie widziales uja stojącego w trumnie ? Do dziś się nie podnisles z tego.
Jesteś debilem. Myslales że jest cwany gonju. Ale jestes głupi cap który się zaorał .
Pochwal się durniu bo uciekasz jak Hamrlik.
Agnosiewicz o to twoja moderacja obywatelska. Tak mam się bronić przed zwyrodnialcem ?
Więc to robię. Jebal cię pies cwelu romaro
Okrągly o Polakach......Polak, prawdziwy, dobry, pies usazyda , brawo pies, dobry pies
|
|
 | | farmer (22440 punktów) | >Czas i ciebie wypromować. >Zgodnie z obietnicą farmerku, a nóż tego typu ruch okaże się dla ciebie zbawienną formą terapii.
To ty się promujesz swoimi słowami a zestraxhu boisz się ich umieszczać w swoim watku
Niechaj każdy pona ciebie FEKALNY romaro. Będziesz tu spakował ? Okej ja nie jestem tchórzem jak ty.
Romaro ze strachu przed własnymi wulgaryzmami blokuje umieszczanie swoich wynaturzeń w jego tematach.
Nie pozwala umieścic jego wynaturzeń które by świadczyły o jego zezwierzęceniu
Oczywiście jak to patologia sam zaśmieca mi wątek. Ale prawdę mówiąc robi mi tylko przysługę
Gdyż pisząc te wulgaryzmy do mnie.
>Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry (rozumiem, będąc żarliwym ateistą od dzieciństwa(?) modlitwy nie znasz żadnej?)
Idę na plażę. Babraj się w swoim gównie póki co sam.
Masz czas napisać nanjkim pogrzebie dostałeś tej traumy tak by inni wiedzieli jakim chorym zjebem jesteś.
Dziękuję za promocję.
Pamietajcie jebał pies cwela romaro za słowa o mnie i każdego zjeba który coś o mnie napiszę i psach.
>Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry (rozumiem, będąc żarliwym ateistą od dzieciństwa(?) modlitwy nie znasz żadnej?)
|
|
|  | 1 na 1 | romaro (25211 punktów) | > Nie pozwala umieścic jego wynaturzeń które by świadczyły o jego zezwierzęceniuFarmerku, powiedzieć, że z logiką jesteś na bakier, to nic nie powiedzieć. - Jesteś najbardziej tępym gościem z jakim miałem w sieci przez ostatnie lata do czynienia. Pisz co ci się podoba. Skoro moderacji nie ma, twoje niechlujstwa przejdą bez mojej pomocy. Ja się pod nimi nie podpiszę.
Czas i ciebie wypromować. Zgodnie z obietnicą farmerku, a nóż tego typu ruch okaże się dla ciebie zbawienną formą terapii. Jak ci się podoba taka stopka?
Farmer jako tribune du peuple się nie nadaje, ale ze swoim zwrotem w kierunku racjonalistów: - j***ł cię pies cwelu, zasługuje na miano naczelnego (doświadczonego?) grypsera. www.racjonalista.pl/forum.php/s,927139#w927154
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|