 |
wojna atomowa naszą nadzieją? Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Nauka
| Napisano | Autor | Tytuł | | 24-06-2024 16:01 | okragly (21676 punktów) | wojna atomowa naszą nadzieją? | uczeni w pismie mówią, że ostatnie zlodowacenie 12 800 lat temu -wtedy zostaliśmy wygonieni z raju- zostało spowodowane eksplozją komety w ziemskiej atmosferze, porównywalnej do wybuchu nuklearnego
wiadomo, że w Czernobylu bardzo dobrze rozwija się przyroda (od promieniowania), wiadomo tez, że biolodzy polepszają gatunki roślin, zwierząt, naświetlając je promieniowaniem
reasumując, po sprowokowanej prze najbardziej agresywnego psa świata, usażyda, wojnie atomowej, rasa biała, która przeżyje, bedzie genetycznie na wyższym poziomie, bliżej raju i zażegnamy ocieplenie klimatu, tu gdzie mieszkam nastanie lodowiec. może się okazać, że usazyd nie jest taki zły (chciał źle, wyszło na dobre)
| Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
1 na 1 | Wolnośćmyśli (1516 punktów) | Jedno z drugim nie ma nic wspólnego. Promieniowanie jonizujące jest bardzo szkodliwe gdyż rozrywa wiązania cząsteczkowe łańcucha DNA powodując tym nowotwory. Nikt niczego nie "naświetla", stosuje się introdukcję genową. A to że moc eksplozji np. komety oblicza się podobnie jak moc wybuchu bomby "A" - to na tym podobieństwa się kończą, bo eksplozja dowolnego obiektu kosmicznego w atmosferze czy podczas kolizji nie tworzy ŻADNEGO promieniowania ani skażenia. Przyroda się dostosowała do skażenia w Czernobylu, które przecież ludzie max. zminimalizowali zarówno poprzez zabezpieczenie rumowiska jak i wywózkę najbardziej skażonej warstwy gleby. Reszta jest "zasługą" tego że nie ma tam ludzi, którzy wycinali, kosili, wyrywali rośliny itd. Napromieniowywanie produktów stosuje się wyłącznie w celu sterylizacji ich.  Wciąż mieszasz półprawdy, ćwierć fakty i zwyczajne bzdury by tworzyć niczym nie uzasadnione kocopoły "uwiarygodniające" te twoje fantazje, których realizacji NIKT nie chce. I to ma mieć cokolwiek wspólnego z nauką ???
|
|
 | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) |
> Promieniowanie jonizujące jest bardzo szkodliwe gdyż rozrywa wiązania cząsteczkowe łańcucha DNA powodując tym nowotwory. Nikt niczego nie "naświetla",uczeni promieniują np ziarna, by polepszyć (zmienić) ich DNA > stosuje się introdukcję genową. ale największe korzyści daje promieniowanie > A to że moc eksplozji np. komety oblicza się podobnie jak moc wybuchu bomby "A" - to na tym podobieństwa się kończą, bo eksplozja dowolnego obiektu kosmicznego w atmosferze czy podczas kolizji nie tworzy ŻADNEGO promieniowania ani skażenia.było mówione w programie naukowym, że mieliśmy lodowiec w Polsce z powodu wybuchu komety www.youtube.com/watch?v=hTNZroFxVkc w 7 minucie, tam tez jest o "wygnaniu" z raju > Przyroda się dostosowała do skażenia w Czernobylu, które przecież ludzie max. zminimalizowali zarówno poprzez zabezpieczenie rumowiska jak i wywózkę najbardziej skażonej warstwy gleby. Reszta jest "zasługą" tego że nie ma tam ludzi, którzy wycinali, kosili, wyrywali rośliny itd.jak będzie bomba atomowa to nie jedna a 1000, ilość przechodzi w jakość, powstanie nowy człowiek (jeśli przeżyje. 70 000 lat temu był wybuch wulkanu, przy życiu zostało tylko 700 par ludzi, stąd my tacy podobni, jesteś moim bratem  ) > I to ma mieć cokolwiek wspólnego z nauką ???to że 1) promieniowaniem zmienimy nasze DNA 2) promieniowanie zlikwiduje nasz główny problem, ocieplenie klimatu
fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym, a matematyka ich językiem św czwórca racjonalistów wg okraglego
|
|
|  | | Wolnośćmyśli (1516 punktów) | Wszyscy przeciwnicy energetyki atomowej mają tylko jeden argument przeciwko budowie takich elektrowni.. negatywne skutki promieniowania w skutek ew. awarii jak w Czernobylu i Fukuschimie oraz radiacja odpadów atomowych. A Ty piszesz że promieniowanie daje "największe korzyści". No to może wykąp się w tej wodzie, którą japończycy chłodzili uszkodzony reaktor zobaczysz czy Ci to pomoże i w jaki sposób. Same tylko USA i Rosja posiadają łącznie ok. 8.200 głowic jądrowych nie licząc KRLD, Pakistanu, Indii, Francji i reszty krajów je posiadających, a Ty mówisz o 1000 szt. Promieniowanie może nas tylko zabić - nie ochłodzi klimatu. A DNA zmienia się stosując selekcję pozytywną czyli łączenie w pary najmniej spokrewnione osoby oraz o najlepszych cechach czyli z najmniejszą liczbą wad genetycznych a nie promieniowaniem, tak mogą powstać tylko mutanty. >..stąd my tacy podobni.. Do kogo..?.. do murzynów, innuitów, indian oby ameryk, azjatów czy aborygenów ? Różnimy się wyglądem nawet od czechów, rusków czy niemców, bo spotykając ich na ulicy od razu poznasz kto jest kto. -Mamy 4 główne rasy, kilkanaście podgrup etnicznych i różnice w genetyce i grupie krwi. Dlatego leki dla białych inne są niż te dla czarnych czy azjatów a Ty mówisz o "braterstwie". Jak sobie wyobrażasz ich powstanie z garstki niedobitków ?? Pozostałości lodowca w Polsce istnieją do dziś w postaci "wiecznej zmarzliny" na suwalszczyźnie (dość głęboko), ale wcale nie jest powiedziane że powstała ona w taki czy inny sposób. Zmienia się precesja osi ziemi, aktywność słońca, siła i kierunki prądów morskich i wiele innych czynników zmieniających klimat. A mówiłem... nie chlej tyle.. Idź zobacz jak wygląda wojna.. daleko nie masz.. a Tobie się "marzy" atomowa..
|
|
| |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | > przeciwnicy energetyki atomowej mają jeden argument przeciwko budowie takich elektrowni.. negatywne skutki promieniowania w skutek ew. awarii jak w Czernobylu i Fukuschimie oraz radiacja odpadów atomowych. A Ty piszesz że promieniowanie daje "największe korzyści". przyspiesza ewolucję, 90% ludzi zginie ale ci co przeżyją, spłodzą dzieci na wyższym poziomie, tak działa dobór naturalny
>A DNA zmienia się stosując selekcję pozytywną czyli łączenie w pary najmniej spokrewnione osoby oraz o najlepszych cechach czyli z najmniejszą liczbą wad genetycznych a nie promieniowaniem, tak mogą powstać tylko mutanty. chodzi o te mamuty, o tą zmienność genetyczną
>>..stąd my tacy podobni.. >Do kogo..?.. do murzynów, innuitów, indian oby ameryk, azjatów czy aborygenów ? z tobą mam wspólnego przodka najdalej sprzed 200 lat. Wszyscy w kraju mamy wspólnego przodka z Sredniowiecza
>A mówiłem... nie chlej tyle.. >Idź zobacz jak wygląda wojna.. daleko nie masz.. a Tobie się "marzy" atomowa.. jak ja umieram na widok strzykawki kobiety powinny iść na wojnę, są bardziej odporne na ból, nie mdleją na widok krwi, sa wytrzymalsze i byłby wiekszy przyrost naturalny
fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym, a matematyka ich językiem św czwórca racjonalistów wg okraglego
|
|
| | |  | | Thoter (6650 punktów) | >> A Ty piszesz że promieniowanie daje "największe korzyści". >przyspiesza ewolucję, 90% ludzi zginie ale ci co przeżyją, spłodzą dzieci na wyższym poziomie, >tak działa dobór naturalny >
Jaki wyższy poziom masz na myśli ?
Nie wiem jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na kije i kamienie.
Albert Einstein.
|
|
| | | |  | | okragly (21676 punktów) | > >> A Ty piszesz że promieniowanie daje "największe korzyści".> >przyspiesza ewolucję, 90% ludzi zginie ale ci co przeżyją, spłodzą dzieci na wyższym poziomie, tak działa dobór naturalny> Jaki wyższy poziom masz na myśli ?osiągniemy wyższy poziom intelektualny np zniknie antyludzki liberalizm (indywidualizm, wolność, własność), tak działa dobór naturalny > Nie wiem jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na kije i kamienie. Einstein.głupote powiedział, będzie nowenarodzenie raju  będą używać komputerów, elektrycznych aut, internetu, lodówek,
fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym, a matematyka ich językiem św czwórca racjonalistów wg okraglego
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|