>Mieszanki miodów jak sama nazwa wskazuje to różne "zlewki" miodowe bez certyfikatów jakości, więc niska cena jest jak najbardziej uzasadniona. >Gatunek kosztuje. >Jednakże nawet taki miód jest dobry i nadaje się nawet na lecznicze okłady. >To podobnie jak np. z oliwą cena tej najszlachetniejszej odmiany jest kilkukrotnie wyższa od tej najpopularniejszej co nie zaprzecza wartości odżywczej tej z niższej półki. Olej to olej a miód to głównie cukier w 99,8 %
tam w markecie kupisz gatunkowy miód gryczany, opisany jako "mieszanka miodów spoza UE" ...
dumping to dumping
|