Racjonalista - Strona głównaDo treści
Ghostbusters Afterlife i Frozen Empire

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
29-07-2024 23:12vanii (3 punktów)Ghostbusters Afterlife i Frozen Empire
Właśnie obejrzałem Ghostbusters Afterlife i Frozen Empire. Jako ktoś, kto dorastał, oglądając w kółko oryginał na VHS, byłem mile zaskoczony Afterlife. Pomyślałem, że to świetna mieszanka nowej krwi z wystarczającą ilością wywołań zwrotnych, aby wywołać nostalgię podczas głębszego odkrywania historii pierwszego.

Jednak Kraina Lodu była naprawdę do bani. Spodziewałem się więcej po obejrzeniu Afterlife, ale historia i bohaterowie byli płascy. A mini Stay-Puffy zostały przesadzone.

Jakie są Twoje myśli?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

vanii (3 punktów)
>Właśnie obejrzałem Ghostbusters Afterlife i Frozen Empire. Jako ktoś, kto dorastał, oglądając w
>kółko oryginał na VHS, byłem mile zaskoczony Afterlife. Pomyślałem, że to świetna mieszanka nowej
>krwi z wystarczającą ilością wywołań zwrotnych, aby wywołać nostalgię podczas głębszego odkrywania
>historii pierwszego.
>Jednak Kraina Lodu była naprawdę do bani. Spodziewałem się więcej po obejrzeniu Afterlife, ale
>historia i bohaterowie byli płascy. A mini Stay-Puffy zostały przesadzone.
>Jakie są Twoje myśli?

i got this.. .19216811.cam/

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365