> >wszyscy bowiem jesteście kimś jednym w Chrystusie Jezusie.> Rozwiń tą myśl/tezę abym miał z czym polemizować i co obalić.to było na zasadzie, rzucam temat a Wy łapcie  ja słowa z biblii "Nie ma już Żyda ani poganina, nie ma już niewolnika ani człowieka wolnego, nie ma już mężczyzny ani kobiety, wszyscy bowiem jesteście kimś jednym" interpretuje że nie ma władzy i poddanych, nauczyciela i ucznia, kierownika i pracownika  jesteśmy jednym (a więc nie indywidualnym, wolnym, libkiem) tak było w raju 
fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym, a matematyka ich językiem św czwórca racjonalistów wg okraglego
|