>>To degeneracja. Czy konserwatyzm nie powinien być odpowiedzią? >Konserwatyzm to też ideologia. >Odpowiedzią powinien być zdrowy rozsądek, empiria i ogółem rozum. >No ale lewicowy wokizm jak na razie prze do przodu. >Tak jak w każdej dyktaturze problemem jest milcząca większość, >Na forum widać to bardzo dobrze. Tytany intelektu, sprawiedliwi wśród sprawiedliwych milczą, bo nie chcą być nazwami transfobami, nazistami, wyborcami prawicy, putinowskimi trollami. > Więc albo klaszczą w rytm albo głośno milczą.
pfff gadasz tu tak jakby to miało jakiekolwiek znaczenie... tu nie trzeba gadać tylko działać i mądrzy ludzie to wiedzą, więc nie zdziw się jak w pewnym momencie dostrzeżesz "niezapowiedziane działania".
|