Racjonalista - Strona głównaDo treści
Historyczny dzień

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Świat
NapisanoAutorTytuł
01-08-2024 21:36zeniu73 (6483 punktów)Historyczny dzień
My tu pitu pitu o dupie Maryni a dzisiejszy dzień zapisze się w annałach historii ludzkości.

Po raz pierwszy w historii igrzysk olimpijskich mężczyzna pokonał w boksie kobietę.

Mam nadal gęsią skórkę.

Niech żyje lewicowy wokizm 🤣🤣
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

quick (6854 punktów)
>My tu pitu pitu o dupie Maryni a dzisiejszy dzień zapisze się w annałach historii ludzkości.
>Po raz pierwszy w historii igrzysk olimpijskich mężczyzna pokonał w boksie kobietę.
>Mam nadal gęsią skórkę.
>Niech żyje lewicowy wokizm 🤣🤣
To degeneracja. Czy konserwatyzm nie powinien być odpowiedzią?

Niech mi wolno będzie dodać jeszcze, że wspinać się ku szczytom jest obowiązkiem; a gdy kto do tego sam za słaby, niechże przynajmniej silniejszemu nie przeszkadza!.-Feliks Koneczny
zeniu73 (6483 punktów)

>To degeneracja. Czy konserwatyzm nie powinien być odpowiedzią?

Konserwatyzm to też ideologia.

Odpowiedzią powinien być zdrowy rozsądek, empiria i ogółem rozum.

No ale lewicowy wokizm jak na razie prze do przodu.
Tak jak w każdej dyktaturze problemem jest milcząca większość,
Na forum widać to bardzo dobrze. Tytany intelektu, sprawiedliwi wśród sprawiedliwych milczą, bo nie chcą być nazwami transfobami, nazistami, wyborcami prawicy, putinowskimi trollami.
Więc albo klaszczą w rytm albo głośno milczą.
endymion (638 punktów)
>>To degeneracja. Czy konserwatyzm nie powinien być odpowiedzią?
>Konserwatyzm to też ideologia.
>Odpowiedzią powinien być zdrowy rozsądek, empiria i ogółem rozum.
>No ale lewicowy wokizm jak na razie prze do przodu.
>Tak jak w każdej dyktaturze problemem jest milcząca większość,
>Na forum widać to bardzo dobrze. Tytany intelektu, sprawiedliwi wśród sprawiedliwych milczą, bo nie chcą być nazwami transfobami, nazistami, wyborcami prawicy, putinowskimi trollami.
> Więc albo klaszczą w rytm albo głośno milczą.

pfff gadasz tu tak jakby to miało jakiekolwiek znaczenie... tu nie trzeba gadać tylko działać i mądrzy ludzie to wiedzą, więc nie zdziw się jak w pewnym momencie dostrzeżesz "niezapowiedziane działania".
quick (6854 punktów)
>>Czy konserwatyzm nie powinien być odpowiedzią?
>Odpowiedzią powinien być zdrowy rozsądek, empiria i ogółem rozum.
Też prawda.
Zauważ jednak czego konserwatyzm dostarcza na poziomie zbiorowym. Jest kontrargumentem wobec marksizmu kulturowego.

Niech mi wolno będzie dodać jeszcze, że wspinać się ku szczytom jest obowiązkiem; a gdy kto do tego sam za słaby, niechże przynajmniej silniejszemu nie przeszkadza!.-Feliks Koneczny
farmer (22440 punktów)
>>My tu pitu pitu o dupie Maryni a dzisiejszy dzień zapisze się w annałach historii ludzkości.
>>Po raz pierwszy w historii igrzysk olimpijskich mężczyzna pokonał w boksie kobietę.
>>Mam nadal gęsią skórkę.
>>Niech żyje lewicowy wokizm 🤣🤣
>To degeneracja. Czy konserwatyzm nie powinien być odpowiedzią?

Ten z bejsbolem? W Polsce kiedyś sprzedawano bardzo dużo bejsboli a nie grano nimi wcale.

Co więc dziwnego w powyższym?

Tu są tacy moraliści co uważają że odpoiwada się drugiej osobie że szczeka i obsikuje.

I TO co uważa za normalne i jest to ZDROWY ROZSĄDEK.







Patologia romaro i jego słowa >Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry
quick (6854 punktów)
>>czy konserwatyzm nie powinien być odpowiedzią?
>Ten z bejsbolem?
Nie, ten z wartościami.

Niech mi wolno będzie dodać jeszcze, że wspinać się ku szczytom jest obowiązkiem; a gdy kto do tego sam za słaby, niechże przynajmniej silniejszemu nie przeszkadza!.-Feliks Koneczny
farmer (22440 punktów)
>>>czy konserwatyzm nie powinien być odpowiedzią?
>>Ten z bejsbolem?
>Nie, ten z wartościami.

Jakimi?

Bo ci z bejsbolami albo od szczekania robią brudną robotę.
I nie widzę potępinia.

Patologia romaro i jego słowa >Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry
Wolnośćmyśli (1516 punktów)
>[...] mężczyzna pokonał w boksie kobietę.
A to mogło być inaczej ?
TyDraniu (6569 punktów)
>Po raz pierwszy w historii igrzysk olimpijskich mężczyzna pokonał w boksie kobietę.

Kto jest źródłem tej informacji, i dlaczego jest z państwa, które nawet nie ma prawa udziału w igrzyskach z powodu systemowego oszustwa? Przypomnę, że państwo to w jednych z ostatnich igrzysk wystawiło 46 sportowców mających we krwi środki dopingujące, dzięki którym zdobyli 13 medali.

Wróć do listy wątków działu Świat
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365