Racjonalista - Strona głównaDo treści
Pomoc w logicznym myśleniu

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Filozofia i światopogląd
NapisanoAutorTytuł
28-08-2024 13:09smirkk (3 punktów)Pomoc w logicznym myśleniu
Mam 22 lata, ale moje zdolności logiczne są dość słabe i czasami natrafiam na prostą sprzeczność z moją opinią i nie potrafię jej właściwie obalić, poza kilkoma kwestiami. Nie wiem, jak i jaką wagę przypisać dowodom sprzecznym. Nie umiem kwestionować rzeczy, ludzi i akceptować rzeczy takimi, jakie są, co byłoby dość szkodliwe w przyszłości. Nie mam odwagi się z kimś kłócić. Nie mogę tak pozostać. Jak mogę się udoskonalić w tej dziedzinie?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

endymion (638 punktów)
no tak, każdy algorytm się wykrzacza kiedy trafia na pętlę... człowiek jest w stanie po prostu olać problem, maszyna nie odpuści i się zawiesza.
smirkk (3 punktów)
>Mam 22 lata, ale moje zdolności logiczne są dość słabe i czasami natrafiam na prostą sprzeczność z
>moją opinią i nie potrafię jej właściwie obalić, poza kilkoma kwestiami. Nie wiem, jak i jaką wagę
>przypisać dowodom sprzecznym. Nie umiem kwestionować rzeczy, ludzi i akceptować rzeczy takimi, jakie
>są, co byłoby dość szkodliwe w przyszłości. Nie mam odwagi się z kimś kłócić. Nie mogę tak pozostać.
>Jak mogę się udoskonalić w tej dziedzinie?

i got this... xender.vip/

Wróć do listy wątków działu Filozofia i światopogląd
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365