>Ubiegłej wiosny skończyłem studia jako kawaler, nadal pracując jako barman w knajpie, w której >pracowałem w czasie szkoły. >Ciekawi mnie, czy ktoś kontynuował naukę na studiach wyższych, poszedł do szkoły prawniczej, xender.vip/ >wykonując zupełnie inny zawód?