Racjonalista - Strona głównaDo treści
Jakie są Twoje najlepsze filmy poprawiające nastrój?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
30-09-2024 18:37okomo (4 punktów)Jakie są Twoje najlepsze filmy poprawiające nastrój?
Rodzaj filmów, które pozostawiają cię z tym ciepłym, niewyraźnym uczuciem, gdy pojawiają się napisy końcowe, łatwe do oglądania, głupie poprawiające nastrój.

Jestem chora i przez przewidywalny (długoterminowy) czas będę głównie przykuty do łóżka, więc potrzebuję wesołych filmów, żeby poprawić mi nastrój. Robię listę i chętnie dowiem się, jakie są Twoje ulubione!

Przyszło mi do głowy, że kilka z nich to „Pogromcy duchów”, filmy akcji na żywo ze Scooby-Doo, „Mumia”, „Knight's Tale” i „Co robimy w cieniu”.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

okomo (4 punktów)
>Rodzaj filmów, które pozostawiają cię z tym ciepłym, niewyraźnym uczuciem, gdy pojawiają się napisy
>końcowe, łatwe do oglądania, głupie poprawiające nastrój.
>Jestem chora i przez przewidywalny (długoterminowy) czas będę głównie przykuty do łóżka, więc
>potrzebuję wesołych filmów, żeby poprawić mi nastrój. Robię listę i chętnie dowiem się, jakie są
>Twoje ulubione! 10.0.0.0.1 192.168.1.254
>Przyszło mi do głowy, że kilka z nich to "Pogromcy duchów", filmy akcji na żywo ze
>Scooby-Doo, "Mumia", "Knight's Tale" i "Co robimy w cieniu".

I got this,...

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365