Racjonalista - Strona głównaDo treści
Dlaczego Helena miała tyle wody?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Nauka
NapisanoAutorTytuł
04-10-2024 07:37bejjet (4 punktów)Dlaczego Helena miała tyle wody?
Mieliśmy więc historyczne powodzie spowodowane przez Helene, która zrzuciła tak dużo wody. Co było wyjątkowego w tej burzy, że wyrządziła o wiele większe szkody?

Wygląda na to, że już wcześniej zdarzały się burze kategorii 2/1, które schodziły na brzeg i tego nie robiły. Czy Helena miała więcej wody niż inne, czy też zdarzyło się, że upuściła ją w bardziej skoncentrowanych lub wrażliwych miejscach?

Wiem, że w okolicach Asheville tydzień wcześniej padał obfity deszcz, więc ziemia była przesiąknięta, co przyczyniło się do problemu. Czy to jest główny powód?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

bejjet (4 punktów)
>Mieliśmy więc historyczne powodzie spowodowane przez Helene, która zrzuciła tak dużo wody. Co było
>wyjątkowego w tej burzy, że wyrządziła o wiele większe szkody?
>Wygląda na to, że już wcześniej zdarzały się burze kategorii 2/1, które schodziły na brzeg i tego
>nie robiły. Czy Helena miała więcej wody niż inne, czy też zdarzyło się, że upuściła ją w bardziej VidMate
>skoncentrowanych lub wrażliwych miejscach?
>Wiem, że w okolicach Asheville tydzień wcześniej padał obfity deszcz, więc ziemia była
>przesiąknięta, co przyczyniło się do problemu. Czy to jest główny powód?

I got this,...
homopitek (1536 punktów)
>>Mieliśmy więc historyczne powodzie spowodowane przez Helene, która zrzuciła tak dużo wody. Co było
>>wyjątkowego w tej burzy, że wyrządziła o wiele większe szkody?
>>Wygląda na to, że już wcześniej zdarzały się burze kategorii 2/1, które schodziły na brzeg i tego
>>nie robiły. Czy Helena miała więcej wody niż inne, czy też zdarzyło się, że upuściła ją w bardziej VidMate
>>skoncentrowanych lub wrażliwych miejscach?
>>Wiem, że w okolicach Asheville tydzień wcześniej padał obfity deszcz, więc ziemia była
>>przesiąknięta, co przyczyniło się do problemu. Czy to jest główny powód?
>I got this,...

You got nothing...


Nie stosuję emoticonów

Wróć do listy wątków działu Nauka
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365