Racjonalista - Strona głównaDo treści
multi-kulti

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
07-10-2024 20:03okragly (21676 punktów)multi-kulti
Ocena 1 na 1
multi-kulti to wielokulturowość, jest konieczna w ramach świata, dlatego się cieszę że jest Kuba, Korea Pół, Wenezuela, Chiny, Wietnam komunistyczny, ale w ramach jednego organizmu np Polska, jest nieracjonalna wielokulturowość

gdyby w rajskiej osadzie jeden był Amiszem, inny buddą, inny hinduistą, inny prof balcerowiczem, inny komunistą, to wspólnota byłaby skazana na zagładę, dzisiaj jest podobnie, bądźmy sobą, Rosjanie sobą, Kubańczycy sobą, Chińczycy sobą, Senegalczycy soba, nie mieszajmy się za szybko bo stracimy to co ważne, tożsamość
My już straciliśmy siebie, myślimy usazydem, zniewolił nas gad, jesteśmy jego psami, rzućmy jego kajdany
my nie gęsi i swój umysł mamy, nasz, Polski, nieusazydowski

powinniśmy konkurować pomiędzy organizmami (plemionami, krajami) a nie pomiędzy sobą, tak było w raju, tez w naszym organizmie nie konkuruje komórka watroby z komórką serca czy serce z wątrobą.

my libki jesteśmy nieracjonalni, oddaliśmy nasze serce diabłu (usazydowi) w raju bylismy racjonalni, cofamy się, widac to po objętości naszych mózgów, zmniejszyła się

multi-kulti nam nie służy (mogłoby się wydawać że kraje które nam źle życzą nas do tego nakłaniają)
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Duch Prawdy (14790 punktów)
09-10-2024 08:19 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>okragly pies wojny
jesteś zwolennikiem by walczyc do ostatniego Ukraińca, nie ja
youtube.com/shorts/wNrI6hIU_-Y?si=RdF2K-1YPAuqEq5q

potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo
Duch Prawdy (14790 punktów)
>>okragly pies wojny
>jesteś zwolennikiem by walczyc do ostatniego Ukraińca
do ostatniego raszysty psa wojny

DUCH


www.racjonalista.pl/forum.php/s,918349
09-10-2024 10:52 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>okragly pies wojny
>>jesteś zwolennikiem by walczyc do ostatniego Ukraińca
>do ostatniego raszysty psa wojny
dzisiaj o 15 w tokfm.pl Swiatopodglad, będzie audycja o tym jak będzie wyglądała wojna atomowa i jak będzie wyglądał świat po

potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo
09-10-2024 11:09 
 Ocena 1 na 1
Duch Prawdy (14790 punktów)
>>>>okragly pies wojny
>>>jesteś zwolennikiem by walczyc do ostatniego Ukraińca
>>do ostatniego raszysty psa wojny
>dzisiaj
www.youtube.com/watch?v=Z-ekn83eLOs

DUCH


www.racjonalista.pl/forum.php/s,918349
Taylor3Erik (-6 punktów)
to jest bardzo poprawne

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365