Racjonalista - Strona głównaDo treści
jestem z epoki kamienia

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
21-10-2024 17:25okragly (21676 punktów)jestem z epoki kamienia
Ocena 1 na 1
emocjonalnie jestem z epoki kamienia, z czym się nie kryje, instytucje mam ze średniowiecza, a technikę mam boską.
jak żyć i nie pić?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>jak żyć i nie pić?
Odwrotnie niż pić i nie żyć?


"Stop!" stopkowym mundrościom!
22-10-2024 21:31 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>jak żyć i nie pić?
>Odwrotnie niż pić i nie żyć?
tak, odwrotnie!
w "leczeniu" alkoholików powinno byc odwrotnie, leczymy społeczeństwo (mrowisko) to i mrówki wyzdrowieją

podobno młodzi nie piją, co moge potwierdzić z obserwacji

potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo
23-10-2024 16:42 
 Ocena 2 na 2
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>w "leczeniu" alkoholików powinno byc odwrotnie
I jest, bo odwrotnością leczenia jest "leczenie".

"Stop!" stopkowym mundrościom!
23-10-2024 17:56 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>w "leczeniu" alkoholików powinno byc odwrotnie
>I jest, bo odwrotnością leczenia jest "leczenie".
wysoki sądzie, cr jest oszustką, a więc niewiarygodna, takiego mema z Alfem nie ma w całym internecie, sprefabrykowała go

w głowie mam sejm i jest w nim debata w której wystepują zdrowe, szare komórki i szare komórki "racjonalne", na początku jest ożywiona dyskusja, po czy podczas głosowania zawsze przewagę zdobywają "racjonaliści" (racjonalnie wytłumaczą i przemysł monopolowy wygrywa)

dlatego nie ma co dyskutować, nie dopuszczać do obrad sejmu, co mam zamiar od jutra wprowadzić
tak mi dopomóż Bóg

potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo
23-10-2024 20:09 
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>takiego mema z Alfem nie ma w całym internecie,
x.com/SzczecinMoto/status/1742798912140800066


"Stop!" stopkowym mundrościom!
23-10-2024 20:54 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>takiego mema z Alfem nie ma w całym internecie,
>x.com/SzczecinMoto/status/1742798912140800066
chodzi o prezesa, czuję się podwójnie wykiwany


potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo
haish (2905 punktów)
>emocjonalnie jestem z epoki kamienia, z czym się nie kryje, instytucje mam ze średniowiecza, a
>technikę mam boską.
>jak żyć i nie pić?

Ludzie ciało żywego osobnika składa się podobno z 70% wody - woda jest najlepszym znanym rozpuszczalnikiem. Gospodarka płynami jest cechą każdego życia i bez płynu nie ma życia.
Kto żyje pić musi.

Inną kwestią jest zamiłowanie wynikające z religii chrześcijańskiej do picia alkoholu, w ramach tej religii opracowano wiele metod i sposobów, aby owieczki i baranki wychować w duchu spożycia i uzależnienia alkoholu. Na dzień dzisiejszy sytuacja ma się tak, że nawet ateiści - zwłaszcza ci negujący istnienie Boga w oparciu o wiedzę greckiego Chrześcijaństwa, nie dostrzegają zależnosci pomiędzy kulturą spożywania alkoholu, a religią i sami go chleją, natomiast wszyscy bez wyjątku w kulturze zachodu uważają spożywanie alkoholu za coś normalnego.

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365