Racjonalista - Strona głównaDo treści
Troska o ekosystem - terapia

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
27-10-2024 10:02scriba144 (277 punktów)Troska o ekosystem - terapia
0 na 2
Skupianie uwagi, myślami, empatią, intencjami, które mają wysoką wibracje. Potęgując wzajemne oddziaływania energetyczno - informacyjne. Całokształtu wzajemnych życiowych zależności. Świadomi, że zwierzęta mają takie same serduszka, a nawet więcej empatyczne. Takie same brzuszki do pobierania pokarmu. Troszczmy się o nich, dokarmiając ich w porach zimowo - wiosennych. Aby zachować równowagę w ekosystemie. I nie doprowadzić do katastrofy ekosystemu. Komentujcie, co jeszcze według was, należy uczynić dla ekosystemu - wspólnego życia.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

okragly (21676 punktów)

> Komentujcie, co jeszcze według was, należy uczynić dla ekosystemu - wspólnego życia.
najwiecej ekosystemowi szkodzi usazyd i krwiożerczy jego kapitalizm (najwięcej zarabiają na produkcji i sprzedaży narzędzi zbrodni)

potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo
Duch Prawdy (14787 punktów)
28-10-2024 21:08 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>okragly pies wojny
kiedyś dawałeś mi tyle + a dzisiaj zajadle szczekasz? czemu?


potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo
29-10-2024 05:08 
 Ocena 1 na 1
Duch Prawdy (14787 punktów)
>>okragly pies wojny
>kiedyś dawałeś mi tyle + a dzisiaj zajadle szczekasz? czemu?
stanąłeś po stronie morderców

DUCH


www.racjonalista.pl/forum.php/s,918349
29-10-2024 06:26 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)

>>kiedyś dawałeś mi tyle + a dzisiaj zajadle szczekasz? czemu?
>stanąłeś po stronie morderców
najbardziej agresywnym krajem na świecie jest usazyd, ciągle musi zdobywać "dziki zachód", my tez jesteśmy z dzikich stepów
dlatego czytam Chińczyków (najstarsza kultura na świecie), Hindusów (najstarsza kultura na świecie), Irańczyków (najstarsza kultura na świecie) i oni popierają Rosje

potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo
29-10-2024 09:24 
 Ocena 1 na 1
Duch Prawdy (14787 punktów)
>>stanąłeś po stronie morderców
>najbardziej agresywnym krajem na świecie jest usazyd
Od początku inwazji zbrojnej Rosjanie zabili co najmniej 12 tysięcy cywilów, w tym 551 dzieci - poinformował prokurator generalny Ukrainy Andrij Kostin (dane do czerwca 2024...). Jak zastrzegł, są to dane potwierdzone, co oznacza, że liczba ta może być znacznie wyższa. Kostin powiedział również, że ukraińskie organy ścigania udokumentowały prawie 130 tysięcy zbrodni wojennych popełnionych przez Rosjan.
>potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo
okragly pies wojny

DUCH

www.racjonalista.pl/forum.php/s,918349
29-10-2024 11:20 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>stanąłeś po stronie morderców
>>najbardziej agresywnym krajem na świecie jest usazyd
>Od początku inwazji zbrojnej Rosjanie zabili co najmniej 12 tysięcy cywilów, w tym 551 dzieci - tyle to usazyd zabija jednego dnia w Gazie
Rosjanie jeśli zabijają to swoich, Donbas zawsze był Rosyjski, tam mieszkali Rosjanie

Żydów w Palestynie nie było 2000 lat, teraz wpadli i wszystkich wokoło zabijają, zagarniają ziemię od tysięcy lat należącą do arabów

ci semici (żydzi) z Izraela to nie semici, popatrz na budowę, kolor skóry, to usazydzi

potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo
29-10-2024 09:50 
 Ocena 2 na 2
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>dlatego czytam Chińczyków...
A nie dlatego, że masz czytać?
Bo "jest jak ma być"?

"Stop!" stopkowym mundrościom!
29-10-2024 11:13 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>dlatego czytam Chińczyków...
>A nie dlatego, że masz czytać?
np w dzieciństwie broniłem racji innego dzieciaka będącego w konflikcie z młodszym bratem, za co miała pretensje matka

>Bo "jest jak ma być"?
inaczej być nie może


potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365