Racjonalista - Strona głównaDo treści
czemu wybory są tajne?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
27-10-2024 16:09okragly (21676 punktów)czemu wybory są tajne?
Ocena 1 na 1
nie możemy unikać odpowiedzialności za swoje wybory, dlatego jestem za jawnymi, tzn ja głosując na PiS (najbardziej komunistyczna partia, np 800+, reprywatyzacje) ponoszę odpowiedzialność za wybór,
patoelity, się nie zgodzą, dlaczego? a może Ty się nie zgodzisz, chcesz działac potajemnie, jak agent usazyda?

na początek bym wprowadził jawne wybory w jednej gminie, kto chce, ujawnia swój wybór (tak przebiega ewolucja, powoli, etapami)
z czasem to by się upowszechniło i każdy by ujawniał, bo czemu nie?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

panTeista (6811 punktów)
>nie możemy unikać odpowiedzialności za swoje wybory, dlatego jestem za jawnymi,(...)
>patoelity, się nie zgodzą, dlaczego? (...) i każdy by ujawniał, bo czemu nie?

Wybory są tajne żeby nie było prześladowania i wrogiego nastawienia za to na kogo głosuję.
27-10-2024 16:45 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>nie możemy unikać odpowiedzialności za swoje wybory, dlatego jestem za jawnymi,(...)
>>patoelity, się nie zgodzą, dlaczego? (...) i każdy by ujawniał, bo czemu nie?
>Wybory są tajne żeby nie było prześladowania i wrogiego nastawienia za to na kogo głosuję.
strachy na lachy
jaka mnie może spotkac przykrość ze zagłosuję na PiS zamiast PO, a nawet to jestem gotów, biorę odpowiedzialność za swoje decyzje, poza tym to na poczatku tylko kto chce, poza tym tylko w jednej gminie, celem eksperyment
za mało eksperymentujemy a przecież wiadomo że wynalazki sa z eksperymentu

potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo
27-10-2024 18:48 
 Ocena 3 na 3
panTeista (6811 punktów)
>jaka mnie może spotkac przykrość ze zagłosuję na PiS

Pracodawca może Ci nie dać podwyżki. Sąsiad może nie mówić "dzień dobry" lecz patrzeć spode łba.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>jaka mnie może spotkac przykrość ze zagłosuję na PiS
>Pracodawca może Ci nie dać podwyżki. Sąsiad może nie mówić "dzień dobry" lecz patrzeć spode łba.

No o dzięki temu dojdzie do tego, że pracodawca nie będzie dawał podwyżki tylko robol będzie jej żądał a kiedy sąsiad powie Ci dzień dobry, to będzie miał właśnie na myśli a nie żeby Cię samochód potrącił.

To jest z pewnością lepsze od sytuacji, w której ktoś się do Ciebie uśmiecha a kiedy się tylko odwrócisz przekonuje wszystkich, że nie masz żadnej wartości.

Zdecydowanie wybieram wojnę z powodu zdemaskowanej prawdy od kultu fałszu i pogardy.

youtu.be/5VCiU1osa3w
27-10-2024 19:13 
 Ocena 2 na 2
szarley (54913 punktów)
>>>jaka mnie może spotkac przykrość ze zagłosuję na PiS
>>Pracodawca może Ci nie dać podwyżki. Sąsiad może nie mówić "dzień dobry" lecz patrzeć spode łba.
>No o dzięki temu dojdzie do tego, że pracodawca nie będzie dawał podwyżki tylko robol będzie jej żądał ...
... i zobaczy bramę

ROBOTNIK! Berliński nierobolu, żrejący tłusty niemiecki socjal
Uważaj tych, którzy na ciebie płacą podatki

>To jest z pewnością lepsze od sytuacji, w której ktoś się do Ciebie uśmiecha a kiedy się tylko odwrócisz przekonuje wszystkich, że nie masz żadnej wartości.
jak hamerchuj, w oczy policjantowi "dzień dobry" a za plecami "ty bandyto" w oczy "kochana mamusiu" a za plecami "ty suko, przez twoje posiadłości moje dzieci żyją w nędzy"

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>... i zobaczy bramę

No tak, Pan we wsi rządzi światem, już się o to postaraliscie opłacając żołd i wypłatę z podatków od biedy.

>ROBOTNIK!

Ooo jaki respekt dla ludzi pracy!

Dopóki nie pójdzie o hajsy i posiadłości.

Pokaż respekt w wypłacie a nazewnictwo sobie odpuść.

Daj spokój z tym udawanym szacunkiem. Wystarczy zajrzeć na konto pieniężne, żeby go właściwie zrozumieć. Pic na wodę, fotomontaż.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>... i zobaczy bramę
>No tak, Pan we wsi rządzi światem, już się o to postaraliscie opłacając żołd
Do mamusi pisz na priv

>Pokaż respekt w wypłacie
Twojej żonie niech płacą właściciele psów

>Daj spokój z tym udawanym szacunkiem
Psi chuju, wybierali mnie prezesem spółdzielni pracy
Twoją żonę wybierają właściciele kundli

Jesteś gównem, niczym więcej. gównem żyjącym na koszt innych


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>wybierali mnie prezesem spółdzielni pracy

Daj mi dowód i jeszcze, że nie konwertowałes ma wyznawcę dzikiego kapitalizmu jak sekretarze komunistyczni.

Nie liczy się kim byłeś ale to kim jesteś.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>wybierali mnie prezesem spółdzielni pracy
>Daj mi dowód
Daj mi dowód, że nie sprzedałeś swoich dzieci do burdeli dla pedofilów

I odpowiedz na pytanie o różnicę społecznego statusu dwóch emerytów

>i jeszcze, że nie konwertowałes ma wyznawcę dzikiego kapitalizmu jak sekretarze komunistyczni.

Daj mi dowód, że twoja żona nie daje psom za kasę

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>I odpowiedz na pytanie o różnicę społecznego statusu dwóch emerytów

Myślę, że tu pomoże porównanie posiadłości, żeby ocenić wielkość władzy i wpływu.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>I odpowiedz na pytanie o różnicę społecznego statusu dwóch emerytów
>Myślę, że tu pomoże porównanie posiadłości,

Moje "posiadłości" znasz, pisałem ci o nich
Możesz też dać mi link do twojej wielkiej księgi, to je tam zarejestruję

Podaj posiadłości twojego ojca, skoro jest ci to niezbędne do porównania społecznego statusu
Rozumiem, tajemnica

>żeby ocenić wielkość władzy i wpływu.
Urojenia


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Rozumiem, tajemnica



Pół domu, mały ogród, garaż, komórka, stary peugeot takie tam.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>Pół domu, mały ogród, garaż, komórka, stary peugeot takie tam.

Mój stan posiadania znasz, podałem ci, teraz pokaż różnicę społecznego statusu

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
27-10-2024 19:08 
 Ocena 2 na 2
farmer (22440 punktów)
>>jaka mnie może spotkac przykrość ze zagłosuję na PiS
>Pracodawca może Ci nie dać podwyżki. Sąsiad może nie mówić "dzień dobry" lecz patrzeć spode łba.

Okrągły kimkolwiek on tam jest musi być zajebistym sąsiadem.

Znaczy jeszce nie wiem po co mu wiedza na co głosował sąsiad.

Patrzęnie spod łba uważałbym u niego za przejaw wysokiej kultury.

Patologia romaro i jego słowa >Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry
28-10-2024 17:27 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>jaka mnie może spotkac przykrość ze zagłosuję na PiS
>Pracodawca może Ci nie dać podwyżki. Sąsiad może nie mówić "dzień dobry" lecz patrzeć spode łba.
tak będą mówić przeciwnicy, dlatego trzeba zrobic eksperyment społeczny, sprawdzić w jednej miejscowości i na początek tylko odważni

jawność jako środek budowy społeczeństwa obywatelskiego
jesteśmy tacy sami, politycy nas specjalnie różnicują, to słynne; dziel, dziel i rządź
tak i my jesteśmy podzieleni by patoelity mogły rządzić. Tusk i Kaczynski, na zmiane od 30 lat


potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo
27-10-2024 17:45 
 Ocena 1 na 1
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Wybory są tajne żeby nie było prześladowania i wrogiego nastawienia za to na kogo głosuję.

Przy czym to wrogie nastawienie jest, tyle że skryte pod tajemnicami.

Gdyby twoja żona Cię zdradzała to czy wolałabyś o tym wiedzieć czy nie?

Bo bez tej wiedzy, nie miałbyś wrogiego nastawienia do żony i dalej finansowałbyś jej spa gdzie się spotyka z kochankiem.

Czyż totalna konfrontacja w prawdzie nie daje większej nadziei na przyszłość od teatru szanowania się, co jest gówno prawdą?

W życiu jak w mediach mówisz to co inni chcą usłyszeć ale w tajemnicy stajesz się bezwzględny na innych.

Normy prawe powinny powstawać wyłącznie jawnie. Żaden tajny wybór nie może być uznany choćby ludzie chcieli przez prawdę pozabijać się.

youtu.be/5VCiU1osa3w
27-10-2024 18:26 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>W życiu jak w mediach mówisz to co inni chcą usłyszeć ale w tajemnicy stajesz się bezwzględny na innych.

Spojrzałeś w lustro?

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
27-10-2024 19:04 
 Ocena 1 na 1
panTeista (6811 punktów)
>Gdyby twoja żona Cię zdradzała to czy wolałabyś o tym wiedzieć czy nie?

Czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal.

>nie miałbyś wrogiego nastawienia do żony i dalej finansowałbyś jej spa gdzie się spotyka z kochankiem.

W dzisiejszych czasach kobiety pracują, nie są utrzymankami.
27-10-2024 19:22 
 Ocena 1 na 1
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal.

Pożałowaloby gdybyś z tego powodu zachorowal, został okradziony z dzieci lub pieniędzy albo wpakowałbyś w jakiś inny dramat, który by Cię zniszczył, czego mógłbyś uniknąć gdybyś wiedział.

>W dzisiejszych czasach kobiety pracują, nie są utrzymankami.

No tak, czy to znaczy, że jesteś gotów dzielić się matką twoich dzieci z innymi?

youtu.be/5VCiU1osa3w
27-10-2024 17:47 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)

>Wybory są tajne żeby nie było prześladowania i wrogiego nastawienia za to na kogo głosuję.
"Ja jestem Pawła, a ja Apollosa; ja jestem Kefasa, a ja Chrystusa" (1 Kor 1,12). jawna wyborcza procedura powinna stać się częścią kultury naszej liberalnej wspólnoty (indywidualizm, wolność, własność)

potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo
farmer (22440 punktów)
>nie możemy unikać odpowiedzialności za swoje wybory, dlatego jestem za jawnymi, tzn ja głosując na
>PiS (najbardziej komunistyczna partia, np 800+, reprywatyzacje) ponoszę odpowiedzialność za wybór,
>patoelity, się nie zgodzą, dlaczego? a może Ty się nie zgodzisz, chcesz działac potajemnie, jak
>agent usazyda?
>
>na początek bym wprowadził jawne wybory w jednej gminie, kto chce, ujawnia swój wybór (tak przebiega
>ewolucja, powoli, etapami)
>z czasem to by się upowszechniło i każdy by ujawniał, bo czemu nie?

Nie każdy ma żółte papiery albo jest alkoholikiem.

Słyszels żeby ktoś się wyrażał tak jak ty? Przecież nawet nikt nie SŁYSZAŁ jak ty się wyrażasz.

Patologia romaro i jego słowa >Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry
27-10-2024 17:32 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>nie możemy unikać odpowiedzialności za swoje wybory, dlatego jestem za jawnymi, tzn ja głosując na PiS ponoszę odpowiedzialność za wybór,
>>patoelity, się nie zgodzą, dlaczego? a może Ty się nie zgodzisz, chcesz działac potajemnie, jak agent usazyda?
>Nie każdy ma żółte papiery albo jest alkoholikiem.
mniej wyjebane, będzie ci dane

>Słyszels żeby ktoś się wyrażał tak jak ty?
nic nie wymyśliłem, przekazuje tylko dalej co sam usłyszałem, a że nie oglądam szczekaczki usazyda; TVN, TVP, GW i wszystkie inne to jestem jak niemowlak, nieskażony propagandą

> Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć.
sam to wymyśliłeś?

potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo
27-10-2024 17:42 
 Ocena 2 na 2
farmer (22440 punktów)
>>>nie możemy unikać odpowiedzialności za swoje wybory, dlatego jestem za jawnymi, tzn ja głosując na PiS ponoszę odpowiedzialność za wybór,
>>>patoelity, się nie zgodzą, dlaczego? a może Ty się nie zgodzisz, chcesz działac potajemnie, jak agent usazyda?
>>Nie każdy ma żółte papiery albo jest alkoholikiem.
>mniej wyjebane, będzie ci dane

To poco się prodykujesz na forum pod nickiem o czyms o czym nikt się od Cibie nie dowie bo musiałbyś to powiedzieć .

>>Słyszels żeby ktoś się wyrażał tak jak ty?
>nic nie wymyśliłem, przekazuje tylko dalej co sam usłyszałem, a że nie oglądam szczekaczki usazyda; TVN, TVP, GW i wszystkie inne to jestem jak niemowlak, nieskażony propagandą

Jesteś nie skazony propaganda tylko przekazujesz to co nie wymsliles od propagandy....fuck logick.

Przecież nawet nikt nie SŁYSZAŁ jak ty się wyrażasz.

Skoro chcesz jawności to musisz się tak wyrażać.

No i poco co ta wiedza co kto głosuje ?

Chcesz kogoś zaszczuć i nazwać Psem ?

>> Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć.
>sam to wymyśliłeś?

Ślepy jesteś trollu. To romaro użytkownik tego portalu się tak wyraza.

Romaro. Pewnie jest chory psychicznie bo zdrowy na umyśle człowiek by tak nie pisał i nie miał takich chorych fantazji.

Życzyć komuś czegoś takiego? To chory typ.

Ja mówię to co pisze w przeciwieństwie do was tchorzlwie trolle od psów i kurwiow

Zapomniałem o tym TCHÓRZu Hamrliku co powiedziała że szefa nie nazwie bandyta bo go z pracy wyleje więc obraza tu na forum troll

Kretyni.

>
potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo



Patologia romaro i jego słowa >Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry
27-10-2024 17:58 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)

>Jesteś nie skazony propaganda tylko przekazujesz to co nie wymsliles od propagandy....fuck logick.
jestem jak pies, zachowuje sie tak jak mi każą geny i środowisko

>Skoro chcesz jawności to musisz się tak wyrażać.
jawność nas uzdrowi

>No i poco co ta wiedza co kto głosuje ?
przykładowo zagłosowałeś na liberała Tuska, skutkiem czego wzrośnie bezrobocie, bezdomność, bieda, wtedy bierzesz cząstkę odpowiedzialności na siebie, taka była twoja decyzja

potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo
27-10-2024 18:07 
 Ocena 2 na 2
farmer (22440 punktów)
>>Jesteś nie skazony propaganda tylko przekazujesz to co nie wymsliles od propagandy....fuck logick.
>jestem jak pies, zachowuje sie tak jak mi każą geny i środowisko

Napisałeś że nie jesteś skażony propaganda. A jesteś.

Kłamiesz jak to ty.

>>Skoro chcesz jawności to musisz się tak wyrażać.
>jawność nas uzdrowi

To czemu nie jesteś jawny i nie mowisz tego co piszesz?

Nikt tego nie wie. Musisz to Powiedzieć.
Bądź jawny

>>No i poco co ta wiedza co kto głosuje ?
>przykładowo zagłosowałeś na liberała Tuska, skutkiem czego wzrośnie bezrobocie, bezdomność, bieda, wtedy bierzesz cząstkę odpowiedzialności na siebie, taka była twoja decyzja

Po co ci wiedza kto jak zagłosował ?

Takie jest pytanie trollu. Chcesz kogoś potem psem zwyzywać?

Znaleźć sobie ofiarę i ja gnębić ?

Po co ci ta wiedza.

Hamerlik też nie wie po co mu wiedza z jawności ale się jej domaga.

Ukrywa oczywiście swoje poglądy przed szefem i pracuje u niego hipokryta....jak ty hipokrytom.


Dowiedziles się już kto już stoi z tym zwyrodniałym tekstem ?

To ci jeszcze i innym przypomnę . Romaro.

Patologia romaro i jego słowa >Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Hamerlik też nie wie po co mu wiedza z jawności ale się jej domaga.

Doskonale wiem.

Po to, żeby pod wpływem mojej wiedzy i wiedzy innych osób i pod wpływem stojącego za tym stosunku do ciebie, twoje narcystyczne, egoistyczne, bezwzględne i społeczenie destrukcyjne decyzje zmieniły się w ludzkie.

Powtarzam - z tego samego powodu chcę znać wasze wybory norm społecznych i wasze kapitały z jakiego chcecie je ukryć.

Kręcimy się wokół tej samej istoty.

youtu.be/5VCiU1osa3w
28-10-2024 12:01 
 Ocena 3 na 3
panTeista (6811 punktów)
>Po to, żeby pod wpływem mojej wiedzy i wiedzy innych osób i pod wpływem stojącego za tym stosunku do ciebie, twoje narcystyczne, egoistyczne, bezwzględne i społeczenie destrukcyjne decyzje zmieniły się w ludzkie.

Moje decyzje są nieludzkie Twoim zdaniem i zdaniem tych którzy wybierają tak jak Ty. Natomiast moje zdanie w kwestii tego, który wybór jest lepszy, jest odmienne. Mogę nie życzyć sobie abyś wywierał na moje wybory wpływ, abyś mnie nakłaniał do głosowania zgodnego z Twoją wolą. Dla uniknięcia presji wolę wybierać tajnie.
28-10-2024 12:15 
 Ocena 1 na 1
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Mogę nie życzyć sobie abyś wywierał na moje wybory wpływ, abyś mnie nakłaniał do głosowania zgodnego z Twoją wolą.

No oczywiście. Możesz wybierać bezwzględnie, z pogwałceniem mojego zdrowia, rozwoju, moich interesów i przyszłości a ja dowiem się o tym tylko poprzez obserwację nieludzkiego świata, o którym nie będę miał pojęcia, kto go takim stworzyl.

Dzięki ale mam w dupie takie życzenia. Na serio.

Dla uniknięcia presji wolę wybierać tajnie.

A ja nigdy nie uznać twojego tajemnego wyboru ani nikogo innego w zakresie norm społecznych i kapitału.

I nawet jeśli zbudujesz armię i policję finansowaną z przymusowych podatków od biedy, ktore będą miały za zadanie przymusową egzekucję twoich tajnych wyborów, to jako człowiek moralny pójdę z nimi na, bowiem zadaniem każdego moralnego człowieka jest walka ze złem.

Tajne wybory i tajny kapitał to wymysł samego szatana.

Jeśli musisz bądź satanistą ale do waszego wyznania diabła na pewno się nie przyłącze.

Nigdy nie wezmę udziału w tajnym wyborze i też nigdy nie uznam wyniku tajnego wyboru. To jest moja fundamentalna zasada moralna.

youtu.be/5VCiU1osa3w
panTeista (6811 punktów)
>zadaniem każdego moralnego człowieka jest walka ze złem.

To co uważasz za zło, może nie być złem w mniemaniu innych ludzi.
28-10-2024 17:40 
 Ocena 1 na 1
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>zadaniem każdego moralnego człowieka jest walka ze złem.
>To co uważasz za zło, może nie być złem w mniemaniu innych ludzi.

I nie jest.
Wciąż mówię o różnicach moralnych zakorzenionych w odmiennych emocjach.
Mówię także o podziale ludzi i o różnych wizjach społeczeństwa.

No i co?

Sprzedasz swoje pojęcie dobra i zla, bo większość widzi w złu dobro?

Zdradzisz swoje wartości i samego siebie, bo inni ustalili w tajemnicy, że chcą czegoś innego?

Bzdura!
Tak jak bzdurą jest tajna i pośrednia demokracja.

Wszystko co pochodzi od tajnej i pośredniej demokracji z całą pewnością jest niemoralne.

youtu.be/5VCiU1osa3w
28-10-2024 17:52 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)

> Mogę nie życzyć sobie abyś wywierał na moje wybory wpływ, abyś mnie nakłaniał do głosowania zgodnego z Twoją wolą. Dla uniknięcia presji wolę wybierać tajnie.
tajność to nie nasza wola a kultury, elit, w krajach muzułmańskich kobiety są tajne, całe zakryte, tylko wąska szparka na oczy, bardzo boją się ujawnienia, bo boją się presji, jak Ty

podejrzewam że za 3o lat wszyscy będziemy chodzić w maskach, tak jak w covidzie, lubimy być tajni, niewidoczni

potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo
panTeista (6811 punktów)
>w krajach muzułmańskich kobiety są tajne, całe zakryte, tylko wąska szparka na oczy, bardzo boją się ujawnienia,

Kobiety muzułmanki nie boją się ujawnienia twarzy. To mężczyźni są chorobliwie zazdrośni i zmuszają kobiety do zakrywania ciała. Mężczyźni muzułmanie uważają że kobiety są ich własnością.
szarley (54913 punktów)
>>w krajach muzułmańskich kobiety są tajne, całe zakryte, tylko wąska szparka na oczy, bardzo boją się ujawnienia,
>Kobiety muzułmanki nie boją się ujawnienia twarzy. To mężczyźni są chorobliwie zazdrośni i zmuszają kobiety do zakrywania ciała. Mężczyźni muzułmanie uważają że kobiety są ich własnością.

Dla ścisłości. Większość muzułmanek żyje w krajach, w których zasłanianie twarzy jest w pełni dobrowolne, w praktyce rzadko stosowane, a wśród młodych bardzo niepopularne

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Thoter (6650 punktów)
> Mężczyźni muzułmanie uważają że kobiety są ich własnością.

Uważają też, że pozostałe samice to są kur..y.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Ukrywa oczywiście swoje poglądy przed szefem i pracuje u niego hipokryta....jak ty hipokrytom.

Sam sobie niejako wyjaśniasz powód mojego żądania jawności w istotnych kwestiach społecznych.

Również ty wierzysz, że świadomość prawdy zmienia stosunki i decyzje ludzkie.

Bo mam rzekomo bać się prawdy a po jej zdemaskowaniu stałbym się rzekomo kims innym.

Wszyscy doskonale rozumiecie przyczyny ale odwołując się waszych prymitywnych i brutalnych tradycji macie je za nic tak jak i społecznenstwo.

Bo co cię obchodzi czy twój robol będzie miał jak wychować swoje potomstwo? Obchodzi cię to? Może będziej niż nowa wersja mercedesa?

youtu.be/5VCiU1osa3w
28-10-2024 10:16 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>Jesteś nie skazony propaganda tylko przekazujesz to co nie wymsliles od propagandy....fuck logick.
>>jestem jak pies, zachowuje sie tak jak mi każą geny i środowisko
>Napisałeś że nie jesteś skażony propaganda. A jesteś.
nie jestem, bo radar ma skierowany na raj, wszystkie inne informacje ignoruje, traktuje jak śmieci. Nie mam TV ani radia a w internecie mam wył reklamy, nie słucham żadnych wiadomości bo to pomieszanie kłamstw z prawdami, przykładem wojna na Ukrainie

>czemu nie jesteś jawny i nie mowisz tego co piszesz?
>Bądź jawny
to tak jakbym zdjął przyłbice i walczył z tobą który jest chroniony, zabezpieczony, to byłoby niesprawiedliwe

>>>No i poco co ta wiedza co kto głosuje ?
>>przykładowo zagłosowałeś na liberała Tuska, skutkiem czego wzrośnie bezrobocie, bezdomność, bieda, wtedy bierzesz cząstkę odpowiedzialności na siebie, taka była twoja decyzja
>Po co ci wiedza kto jak zagłosował ?
żebyśmy ponosili odpowiedzialność za swoje głosowanie
żebyś mógł wysłać rudemu, że na niego głosowałeś bo obiecał 100 konkretów na 100 dni a zrobił może 9.

jakby była jawność można by jawnie odwoływac swoje poparcie i rudy by stracił władzę, a tak, będzie dalej cyganił, oszukiwał

>Po co ci ta wiedza.
wiedza wiedza wiedza, po co mi wiedza?
chyba lepiej wiedzieć niż niewiedzieć
w raju wszyscy wszystko o sobie wiedzieliśmy
wiedza = prawda NAS WYZWOLI
w mętnej wodzie (bez wiedzy) najlepiej czują się patoelity

potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo
farmer (22440 punktów)
>>>>Jesteś nie skazony propaganda tylko przekazujesz to co nie wymsliles od propagandy....fuck logick.
>>>jestem jak pies, zachowuje sie tak jak mi każą geny i środowisko
>>Napisałeś że nie jesteś skażony propaganda. A jesteś.
>nie jestem, bo radar ma skierowany na raj, wszystkie inne informacje ignoruje, traktuje jak śmieci. Nie mam TV ani radia a w internecie mam wył reklamy, nie słucham żadnych wiadomości bo to pomieszanie kłamstw z prawdami, przykładem wojna na Ukrainie

Jesteś. Jesteś jak mało kto na tym forum. Wręcz podręcznikowy przykład indoktrynacji.

Skoro nie masz Tv radia nie słuchasz żadnych woadosci....to Putin dzwoni do ciebie ?

Nie. Więc czerpiesz Wiadomości z innego miejsca.
Ot propaganada z internetu.

>>czemu nie jesteś jawny i nie mowisz tego co piszesz?
>>Bądź jawny
>to tak jakbym zdjął przyłbice i walczył z tobą który jest chroniony, zabezpieczony, to byłoby niesprawiedliwe

Chcesz być bezkarny. Przyjsc nazwac kogoś psem ale z ukrycia. Ot typowy tchórz internetowy.

Bo jakby ci ktoś zasądził kopa to bys się dwa razy potem zastanowił.

Kretyn.

>>>>No i poco co ta wiedza co kto głosuje ?
>>>przykładowo zagłosowałeś na liberała Tuska, skutkiem czego wzrośnie bezrobocie, bezdomność, bieda, wtedy bierzesz cząstkę odpowiedzialności na siebie, taka była twoja decyzja

Po co ci ta wiedza na co głosował twój sąsiad

>>Po co ci wiedza kto jak zagłosował ?
>żebyśmy ponosili odpowiedzialność za swoje głosowanie

Po co ci ta wiedza na co głosował twój sąsiad

>żebyś mógł wysłać rudemu, że na niego głosowałeś bo obiecał 100 konkretów na 100 dni a zrobił może 9.

Po co tobie ta wiedza na co głosował twój sąsiad

>jakby była jawność można by jawnie odwoływac swoje poparcie i rudy by stracił władzę, a tak, będzie dalej cyganił, oszukiwał

Po co tobie ta wiedza na co głosował twój sąsiad ?

>>Po co ci ta wiedza.
>wiedza wiedza wiedza, po co mi wiedza?
>chyba lepiej wiedzieć niż niewiedzieć
>w raju wszyscy wszystko o sobie wiedzieliśmy
>wiedza = prawda NAS WYZWOLI
>w mętnej wodzie (bez wiedzy) najlepiej czują się patoelity

Tak myślisz o swoim sąsiedzie ? Już mu to Powiedziałeś ?

Z jednej strony chciałabyś zastaszyac innych ludzi i l p*****lic im to za uszami z drugiej się boisz.
Nazwać kogoś psem idiota niedorozwjkiem tak jak n atym forum ale siedzisz ale ludzie przewidzilei takich trolli jak ty.

I nikt nie musi się ciebie bać. To ty się boisz. Tak ma być.
Patus musi się bać. Inaczej zwykły człowiek bałby się do domu iść.

Patologia romaro i jego słowa >Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry
28-10-2024 17:42 
 Ocena 1 na 1
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Po co ci ta wiedza na co głosował twój sąsiad

Po to żebyś wiedział kim jest i jaki mieć do niego stosunek.

Człowiek udaje twojego przyjaciela a w rzeczywistości jest największym wrogiem. Warto wiedzieć kto jest przyjacielem a kto wrogiem.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Po co ci ta wiedza na co głosował twój sąsiad
>Po to żebyś wiedział kim jest i jaki mieć do niego stosunek.
>Człowiek udaje twojego przyjaciela a w rzeczywistości jest największym wrogiem. Warto wiedzieć kto jest przyjacielem a kto wrogiem.

Jak twoi współpracownicy, rodzina, sąsiedzi dowiedzą się o tym jaki system ty postulujesz to będziesz zbierał zęby z asfaltu

Dlatego piszesz na obcojęzycznym, niszowym forum i pilnujesz, żeby nikt nie miał możliwości ich powiadomić, a gdyby się dowiedzieli to powiesz "to nie ja! ktoś się podszywa"

Ojciec wie, że wraz ze zniszczonym domem powinien utracić polisę i oszczędności?
Tak, wiem, można setki razy o to pytać bez skutku

Oczywiście argument, że jawne głosowanie może być pod presją, do ciebie nie dociera

Nie będziesz głosował tak, żeby dobrze było twoim sąsiadom, czy rodzinie, ale tak, żeby dobrze było właścicielowi wonowii i firmy, w której pracujesz
Urodziłeś się włazidupą i włazidupą umrzesz, ale właź do dupy sam, ja nie zamierzam

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Jak twoi współpracownicy, rodzina, sąsiedzi dowiedzą się o tym jaki system ty postulujesz to będziesz zbierał zęby z asfaltu

Bzdura. Staram się stworzyć dla nich lepszy świat i zbudować przyszłość i mam zbierać za to żeby z asfaltu? Weź się puknij w głowę, bo coś nie działa.

>Dlatego piszesz na obcojęzycznym, niszowym forum i pilnujesz, żeby nikt nie miał możliwości ich powiadomić, a gdyby się dowiedzieli to powiesz "to nie ja! ktoś się podszywa"

Aha i to ja mam się udać do psychiatry a nie ty?
Co to za bzdury złodzieju języka ojczystego?

>Ojciec wie, że wraz ze zniszczonym domem powinien utracić polisę i oszczędności?

A powinien czy to sobie wymyśliłeś?

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Jak twoi współpracownicy, rodzina, sąsiedzi dowiedzą się o tym jaki system ty postulujesz to będziesz zbierał zęby z asfaltu
>Bzdura. Staram się stworzyć dla nich lepszy świat

Wiedzą o tym jaki Birkenau chcesz im stworzyć?

>>Dlatego piszesz na obcojęzycznym, niszowym forum i pilnujesz, żeby nikt nie miał możliwości ich powiadomić, a gdyby się dowiedzieli to powiesz "to nie ja! ktoś się podszywa"
>Aha i to ja mam się udać do psychiatry a nie ty?
Znów fantazjujesz
Do psychiatry masz się udać, ponieważ żyjesz w świecie UROJEŃ
Np roi ci się, że nie wolno ci jeździć ulicami Berlina, albo roi ci się, że twój ojciec ma kumpli w biznesach, którzy doprowadzili twoje dzieci do urojonej nędzy

>>Ojciec wie, że wraz ze zniszczonym domem powinien utracić polisę i oszczędności?
>A powinien czy to sobie wymyśliłeś?
Skoro taki jest twój postulat, to powinien, ale zadbałeś o to, żeby twoi rodzice, sąsiedzi, współpracownicy nie poznali, że postulujesz zakaz kredytów, ubezpieczeń, budowy domów i konfiskatę oszczędności> "Ma pozamiatane" to twoje słowa. Wypierasz się ich, ale jesteś fanatycznym zwolennikiem konfiskaty oszczędności z rzekomo zaszyfrowanego portfela
Na czym polega to "zaszyfrowanie"? Na tym, że właściciel konta "ma pozamiatane"

O tym wstydzisz się powiedzieć powodzianom w Lądku, żeby nie obili ci ryja


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Wiedzą o tym jaki Birkenau chcesz im stworzyć?

Znowu jakaś twoja projekcja moich dążeń.
Nie mogę odpowiadać za to, co ci się tam kiełbie we łbie.
Nie jestem winny twoich głupich wyobrażeń.

>>A powinien czy to sobie wymyśliłeś?
>Skoro taki jest twój postulat,

Moimi postulatami są żądanie zaszyfrowania portfeli i żądanie ustanowienia limitu oszczędności pieniężnych zawiązanego z wartością publicznie jawnej i demokratycznie opodatkowanej własności.

To są moje żądania a ty tworzysz od nich jakieś swoje pochodne, które odpowiednie znacznenie mają tylko w twojej głowie.

Zaszyfrowanie portfeli nie jest nawet po wolność jednostki i dobrowolność przelewów pieniężnych, co rzekomo czcicie ale po ograniczenie kreacji pieniądza ujemnego.

Po to samo jest również limit oszczędności pieniężnych.

Rozumiem, że kochacie topienie ludzkości w długach gdy wam przysługuje lichwa a wasze rodziny dostają się do koryta ale w moim modelu społeczno-gospodarczym nie ma miejsca dla waszego zrytego świata, w którym ludzie potrafią cierpieć z głodu pomiędzy nieuprawianymi polami uprawnymi, które służą wam do przechowania wartości i jej zwielokrotnienia na wzroście ceny. Oczywiście trzymane w jednoosobowych spółkach samego ze sobą z ograniczoną odpowiedzialnością, prowadzących działalność w skrzynkach na listy, nierzadko na oceanicznych wyspach.

Dla zrytego bezwzględnością, narcyzem, egoizmem, pogardą dla człowieka, tajemnicami, manipulacjami, groźbami, strachem, przemocą i ideologicznym kłamstwem NIE!

Dla twoje falsyfikacji moich postulatów mającej na celu zrobienie z innych waszych frajerów NIE!

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Wiedzą o tym jaki Birkenau chcesz im stworzyć?
>Znowu jakaś twoja projekcja moich dążeń.

Przestań wypierać się własnych słów
Pytałem o stan oszczędności kogoś, kto miał dom i oszczędności, ale dom spłonął, a właściciel podczas pożaru stracił przytomność.
Odpowiedziałeś "ma pozamiatane"
Postulujesz konfiskatę oszczędności nieprzytomnemu człowiekowi
Sam to napisałeś.

>>>A powinien czy to sobie wymyśliłeś?
>>Skoro taki jest twój postulat,
>Moimi postulatami są żądanie zaszyfrowania portfeli
"ma pozamiatane"
Takie to zaszyfrowanie - konfiskata

>To są moje żądania
Znam twoje żądania, system ma konfiskować z konta oszczędności nieprzytomnego człowieka, bo "nie ma zdolności sprawowania WŁADZY" I nieważne, że za miesiąc wróci do przytomności i będzie potrzebował pieniędzy na odbudowę i rehabilitację. "ma pozamiatane"

>Zaszyfrowanie portfeli
"ma pozamiatane"

>Rozumiem, że kochacie
Nie wiem co kocha twoja mamusia, ale zaprzestań debilnego stosowania liczby mnogiej, piszesz do mnie

>topienie ludzkości w długach gdy wam
Dalej nie czytam, do mamusi pisz na priv.
Serio ten prosty komunikat cię przerasta?

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>"ma pozamiatane"

Jeśli człowiek traci wszystko w pożarze i doznaje urazu, który wprowadza go w śpiączkę, to ma pozamiatane.

System oparty na tajemnicach, manipulacjach, przemocy i wyzysku stworzony dla chciwych dziadów kosztem życia reszty ludzi w niczym mu nie pomoże, wprost przeciwnie, dobije go.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>"ma pozamiatane"
>Jeśli człowiek traci wszystko w pożarze i doznaje urazu, który wprowadza go w śpiączkę, to ma pozamiatane.

Dokładnie, to jest twój postulat. Nie nazywaj tego "zaszyfrowaniem portfela"
Po miesiącu wróci do świadomości i będzie potrzebował pieniędzy na rehabilitację, ale "ma pozamiatane"
Taki system proponujesz. Dobijanie ludzi chorych

Jesteś psychopatą

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Po miesiącu wróci do świadomości i będzie potrzebował pieniędzy na rehabilitację, ale "ma pozamiatane"
>Taki system proponujesz. Dobijanie ludzi chorych
>Jesteś psychopatą

System pełny wyzysku i nędzy w niczym mu nie pomoże, bo w czym pomogą mu biedni, zredukowani ludzi żyjący z dnia na dzień?

Cwaniacy będą mieli go w dupie a człowiek empatyczny, reagujący na cudzą krzywdę będzie robił na 2 zmiany, żeby spełnić perwersyjne potrzeby swoich "królów" i nie stracić miejsca w hotelu robotniczym.

Przestań mi pieprzyć o tym jak wasi kapitalistyczni sędziowie, policjanci, komornicy, poborcy i żołnierze, działający na rozkaz Panow zza oceanu ratują życie pogorzelcom. To bzdura!

Pomóc może mu sąsiad, jeśli sam będzie coś miał, bo nie został ze wszystkiego wydojony przez większych cwaniaków.

Już samo wyszukiwanie przez ciebie przykładów sytuacji i ewidenta manipulacja ludzkim emocjami pokazuje z jakim poziomem cwaniactwa mam do czynienia.

Biedni ludzie nie pojmują łatwo w czym tkwi źródło ich biedy i kim tak naprawdę są ludzie mówiący im "dzień dobry". To jest zmowa systemowa tkwiącą w zmowie ideologicznej. Prymitywna i brutalna pralnia mózgów, czyniąca ludzi bezwolnymi i bezsilnymi.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Po miesiącu wróci do świadomości i będzie potrzebował pieniędzy na rehabilitację, ale "ma pozamiatane"
>>Taki system proponujesz. Dobijanie ludzi chorych
>>Jesteś psychopatą
>System pełny wyzysku

Odnieś się do argumentu
Postulujesz konfiskatę oszczędności z konta człowiekowi przez jakiś czas nieprzytomnemu
To jest twój postulat i o tym mowa

>System pełny wyzysku i nędzy w niczym mu nie pomoże,
On nie potrzebuje pomocy, wystarczy, że przestaniesz go okradać

>bo w czym pomogą mu biedni, zredukowani ludzi żyjący z dnia na dzień?
Lecz się z urojeń

>człowiek empatyczny, reagujący na cudzą krzywdę będzie robił na 2 zmiany, żeby spełnić perwersyjne potrzeby swoich "królów" i nie stracić miejsca w hotelu robotniczym.
Lecz się z urojeń
Może nie dwie ale cztery zmiany dziennie?
Wiem, Hamerlik jest w stanie to wymyślić, skoro pracował przykuty do maszyny
Hamerlik napisał, że nie wolno mu jeździć ulicami Berlina
Lecz się, bo odlatujesz

>i nie stracić miejsca w hotelu robotniczym.
Pokaż ten swój pokój w hotelu robotniczym, ciulu żyjący w luksusach
Lecz się z urojeń
Pokaż tę swoją "nędzę" spowodowaną tym, że twoja matka ma posiadłości w Lądku
Idź wreszcie do psychiatry, zanim pomylisz swoje dziecko z kotletem i nie odgryziesz mu ręki, bo nie kontaktujesz rzeczywistości

>Cwaniacy będą mieli go w dupie
Ty masz go w dupie
"ma pozamiatane"

>Przestań mi pieprzyć o tym jak wasi
dalej nie czytam, do mamusi pisz na priv


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Postulujesz konfiskatę oszczędności z konta

Nie, postuluję limit oszczędności związany z wartością publicznie jawnej i demokratycznie opodatkowanej własności.

Ty konwertujesz moje żądanie do formy społecznie nieakceptowalnej, żeby wszystkich zmanipulować i oszukać co do moich dążeń.

youtu.be/5VCiU1osa3w
29-10-2024 12:37 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>>Postulujesz konfiskatę oszczędności z konta
>Nie, postuluję limit oszczędności

PISZ PO POLSKU I PRZESTAŃ MANIPULOWAĆ

>Ty konwertujesz moje żądanie do formy społecznie nieakceptowalnej,
Tak, pokazuję ci, że pomysł, w którym czasowo nieprzytomny człowiek po pożarze domu jest okradany z oszczędności jest społecznie nieakceptowalny

A ty zmieniasz nazewnictwo i pipcys swoje urojenia jako "uzasadnienie"

Przed wojną we Lwowie działała nielegalna szkoła złodziei
Uczono tam technik kradzieży, ale też pewnych zasad, np nie wolno było okradać niewidomego, ciężarnej, nieprzytomnego

Lwowscy złodzieje mieli zasady bardziej humanitarne niż twoje

Powtórzę: lecz się z urojeń, że nie wolno ci jeździć ulicami Berlina
lecz się z urojeń, że twoje dzieci żyją w nędzy
lecz się z urojeń, że mieszkasz w robotniczym hotelu
lecz się z urojeń, że pracujesz na dwie zmiany
lecz się z urojeń, że twoja matka jest winna "nędzy" twoich dzieci bo ma posiadłość
lecz się z urojeń.


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Przed wojną we Lwowie działała nielegalna szkoła złodziei
>Uczono tam technik kradzieży,

Az się stała z czasem legalna a potem elitarna i wyszło z niej wielu złodziei, którzy potrafią okradać innych z życia zgodnie z tajnie i pośrednio określanym "prawem".

Wasz system pieniężny nigdy nie służył pokrzywdzonym ludziom a wyłącznie największym cwaniakom więc o czy tu mowa?

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Postulujesz konfiskatę oszczędności z konta
>Nie, postuluję limit oszczędności

PISZ PO POLSKU I PRZESTAŃ MANIPULOWAĆ

>Ty konwertujesz moje żądanie do formy społecznie nieakceptowalnej,
Tak, pokazuję ci, że pomysł, w którym czasowo nieprzytomny człowiek po pożarze domu jest okradany z oszczędności jest społecznie nieakceptowalny

A ty zmieniasz nazewnictwo i pipcys swoje urojenia jako "uzasadnienie"

Przed wojną we Lwowie działała nielegalna szkoła złodziei
Uczono tam technik kradzieży, ale też pewnych zasad, np nie wolno było okradać niewidomego, ciężarnej, nieprzytomnego

Lwowscy złodzieje mieli zasady bardziej humanitarne niż twoje

Powtórzę: lecz się z urojeń, że nie wolno ci jeździć ulicami Berlina
lecz się z urojeń, że twoje dzieci żyją w nędzy
lecz się z urojeń, że mieszkasz w robotniczym hotelu
lecz się z urojeń, że pracujesz na dwie zmiany
lecz się z urojeń, że twoja matka jest winna "nędzy" twoich dzieci bo ma posiadłość
lecz się z urojeń.

>>Przed wojną we Lwowie działała nielegalna szkoła złodziei
>>Uczono tam technik kradzieży,
>Wasz...
Twojej mamusi, kretynie

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Nie, postuluję limit oszczędności
>PISZ PO POLSKU I PRZESTAŃ MANIPULOWAĆ

Wyjaśniłem Ci, że żądam limitu oszczędności pieniężnych i zaszyfrowania portfeli dla ograniczenia nieskończonej kreacji długów, które niszczą nie tylko dłużników ale gospodarkę i wszystkich.


youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>>Nie, postuluję limit oszczędności
>>PISZ PO POLSKU I PRZESTAŃ MANIPULOWAĆ
>Wyjaśniłem Ci, że żądam limitu oszczędności pieniężnych i zaszyfrowania portfeli
PISZ PO POLSKU I PRZESTAŃ MANIPULOWAĆ
Wyjaśniłeś, "ma pozamiatane" spłonął dom, właściciel w szpitalu?
"ma pozamiatane"
Konfiskata pieniędzy ponad limit
Trzeba kasy na odbudowę na rehabilitację?
"ma pozamiatane"

Mengele był bardziej empatyczny!

Chcesz odebrać człowiekowi samodzielność i niech żebrze o pomoc sąsiadów

>Ty to prezentujesz
leczysz urojenia?

>jeszcze żeby ci państwowych dotacji do tajnej własności prywatnej
Leczysz urojenia?
Jakie mamusia dostaje dotacje?
Ucieczka kundla

>że ci się należy luksusowy samochód elektryczny
Leczysz urojenia?
Jakie mamusia dostaje dotacje?

>i baterie słoneczne, którego go naładują za plucie ludziom w twarz.
Leczysz urojenia?
Jakie mamusia dostaje dotacje?

Lecz zanim zabijesz swoje dziecko myląc je ze szczurem
Na pogrzebie będzie za późno


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Thoter (6650 punktów)

>Człowiek udaje twojego przyjaciela a w rzeczywistości jest największym wrogiem.

Udaje przujaciela bo chce zrobić Twoim kosztem jakiś szwindel i geszeft.
Jak zostaniesz wykiwany to wtedy dopiero na chwilę zmądrzejesz.
Ci co mają najgorsze opinie robią najlepsze szwindle i geszefty.
Robiąc najlepsze szwindle i geszefty stają się najbogatsi.
Po czyjej stronie staną sąsiedzi wykiwanego Hamerlika ??
Czy po stronie bogatego geszefciarza czy po stronie głupiego Hamerlika ?? Zauważysz, że sąsiedzi nie będą się nad Tobą litować, tylko podziwiać coraz bogatszego geszefciarza.
Sąsiedzi się od Ciebie odwrócą i będą swoim dzieciom przekazywać, żeby się z Tobą nie zadawały a nie będą ostrzegać ich przed geszefciarzami.

> Warto wiedzieć kto jest przyjacielem a kto wrogiem.
>
Po co to wiedzieć ??
W "demonkratycznej" i "kapitalistycznej" Polsce dzieci trzeba uczyć nieufności do każdego. Do demonkratycznego "polityka", reklam kapitalisty, księży, którzy nie rozumieją i nie przestrzegają tylko dziesięciu przykazań, gadającej głowy z telawizora, dilera karteli farmakochemicznych, funkcjonariuszy ośfiatowych itd.
Dzieci trzeba uczyć, żeby nawet ojcu i matce nie ufały. Poprzednie pokolenia Polaków przeszły takie otumaniania, że nikomu nie można wierzyć.
28-10-2024 18:04 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)

>Jesteś. Jesteś jak mało kto na tym forum. Wręcz podręcznikowy przykład indoktrynacji.
>Skoro nie masz Tv radia nie słuchasz żadnych woadosci....to Putin dzwoni do ciebie ?
uczyłeś się fizyki, a tam zasada przyczynowości, determinizmu, dlatego Putin musiał zaatakować Ukraine
świat jest FIZYCZNY, nie ma WOLNEJ WOLI
że ja uczen wiejskiej szkoły muszę cię uczyć podstaw fizyki, szkoła zeszła na psy, dlatego tyle psów

>Kretyn.
bądź grzeczny bo cię zaczernię albo nawet wyrzucę na zbity pysk psy maja pysk czy dziób?

>Po co tobie ta wiedza na co głosował twój sąsiad
żeby mu powiedziec że jak straci pracę, zbiednieje to dlatego że głosował na rudego liberała, kłamce, i zeby miał pretensje do siebie a nie do całego świata
.
28-10-2024 18:24 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Jesteś. Jesteś jak mało kto na tym forum. Wręcz podręcznikowy przykład indoktrynacji.
>>Skoro nie masz Tv radia nie słuchasz żadnych woadosci....to Putin dzwoni do ciebie ?
>uczyłeś się fizyki, a tam zasada przyczynowości, determinizmu, dlatego Putin musiał zaatakować Ukraine
>świat jest FIZYCZNY, nie ma WOLNEJ WOLI
>że ja uczen wiejskiej szkoły muszę cię uczyć podstaw fizyki, szkoła zeszła na psy, dlatego tyle psów

Jesteś indoktrynowany.

Piszesz że nie masz radia tv nie słuchasz żadnych wiadomosci.

Skąd posiadasz informacje zatem? Z progandy która jesteś indoktrynowany.

Putin do ciebie nie dzWoni.

Twoje manipulacje są słabe. Wyśil się. Skąd czerpiesz swoja peopagnde która ci wyprala tak łeb



>>Kretyn.
>bądź grzeczny bo cię zaczernię albo nawet wyrzucę na zbity pysk psy maja pysk czy dziób?

Kretynie. Pytam kiedy się ujawnisz i POWIESZ to co piszesz.
Tchorzliwy trollu pyskujaxy na forum.

Pyskujesz tak ludzi czy siedzisz cichutko żeby ci KTOS KOPA nie zasasdzil i kazał spierdlac do swojego pijackiego życia?


Chcesz być bezkarny. I pyskować w internecie.

>>Po co tobie ta wiedza na co głosował twój sąsiad
>żeby mu powiedziec że jak straci pracę, zbiednieje to dlatego że głosował na rudego liberała, kłamce, i zeby miał pretensje do siebie a nie do całego świata

Przecież jak płaciłeś ludziom po 3 złote to do kogo mieli pretensje ?

Kogo wybrali że tak wyzykiwałes ludzi?

Mówiłeś wtedy ludziom. Wybraliście to teraz róbcie u mnie z 3 zł na godzinę.

Jesteś tchorzliwlym psykujacym w internecie kretynem który ma wyprany mózg nie tylko wódka.


Powiedz to co piszesz. Ukanwij się .


Patologia romaro i jego słowa >Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry
27-10-2024 18:03 
 Ocena 1 na 1
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Zapomniałem o tym TCHÓRZu Hamrliku co powiedziała że szefa nie nazwie bandyta bo go z pracy wyleje więc obraza tu na forum troll
>Kretyni.

Nic nie zapomniałeś. Co tam ci się w głowie uroilo bedziesz pamiętał, aż ci się mózg zestarzeje i zaszwankuje.

Wyraźnie określiłem, kto wg mnie jest bandytą i miałem na myśli bałwochwalców tajnej i nieopodatkowanej własności, wyznawców prawa do tajemnic, propagandzistów przymusowych podatków od biedy i lichwy.

W żaden sposób nie wyróżniałem szefa mojego ani innego. To są już twoje projekcje, chcesz mi podłożyć.

Wciąż wierzysz naiwnie, że zmanipulujesz mnie psychicznie, wybudzisz strach i będę milczał kiedy ty będziesz wszystkich zalewał pogardą i chamstwem, bo zostałeś nauczony, że chamstwo popłaca i można się z niego dobrze wyżywić.

Otóż nie będę milczał chamie i zresztą też kretynie, bo w swoim kretyńskim rozumkiem nie ogarniasz czym jest życie społeczne, rozwój społeczny i przyszłość.

Dla ciebie przyszłość to BMW na podwórku i status Pana we wsi.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Nie każdy ma żółte papiery albo jest alkoholikiem.

Nie każdy też pogardą i słowną agresją próbuje innym narzucać swoje pojęcie świata.

Ale są tacy, którzy wierzą, że chamstwem załatwią wszystkie sprawy.

Właściwie rozwinął się taki chamski system społeczny, w którym im jesteś większym chamem tym więcej ci się należy a jak ktoś ma wzgląd na innych i przyjemnie się ich emocjami to kończy w tym systemie na dnie.

youtu.be/5VCiU1osa3w
R.Jabłoński (239 punktów)
Już nie wytrzymam.
Od czasu do czasu wchodzę na stronę racjonalist.pl. i co drugi post widzę i czytam pana okrągłego (z małej interny) i zastanawiam się czy to człowiek, nad którym wypada spuścić zasłonę milczenia czy to trol putinowski, ale po licznych lektórach i wypowiedziach tego pana nie mogę pozostać obojętny.
To jest skrajnie szowinistyczno-nacjonalistyczny bełkot, spójny ze skrajnie prawicowym i psychologicznie autorytarnym sposobem myślenia.
To jest groźny dla społeczeństwa, które nie wykazuje zbyt wyszukanych form wiedzy, aspekt dezinformacji. Jestem liberałem z zasady, a więc uznaje wolność wypowiedzi, ale niestety wieloletnie doświadczenie przekonuje mnie, że większość społeczeństwa to durnie, którzy otarli się o wiedzę, a świat opisują według swoich irracjonalnych, prelogicznych form opisu świata zewnętrznego. Religia jest tego najlepszym dowodem. Coś czego nie da się udowodnić zadnymi dowodami wiedzy fizykalnej staje się prawdą objawioną. To kompletna żenada. Jeśli nie jesteś w stanie udowodnić istnienia przedmiotu swoich westchnień powinieneś zamilknąć. To jedyna konstatacja religii. Brak wątpliwości to wystarczający dowód na schizofrenię. Człowiek, który w przekonaniu o realności swoich, psychologicznie uwarunkowanych potrzeb widzi niepodważalny świat, w którym funkcjonuje przywołuje freudowską koncepcję nerwicy natręctw. Mówiąc potocznym językiem jest niespełna rozumu, choć ten stan należy ocenić jako nieintencjonalne, a więc podlegający leczeniu.
30-10-2024 07:18 
 Ocena 1 na 1
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>większość społeczeństwa to durnie

Stąd pewnie demokracja, co nie ma żadnego sensu.

A może stąd, że Ci którzy o innych sądzą, że są durniami wcale nie są mądrzejsi?

Może dureń to ten, który chce czegoś też dla siebie i nie chce wszystkiego oddać innym?

To dość skomplikowane dlatego najlepiej jest innowierców oskarżyć o schizofrenię. Bo kto być się liczył z tym co uważa i do czego dąży schizofrenik?

Często natykam się na pewną koncepcję w różnych rozmowach: "ja mam wartość a inni są gówno warci, przez co wszystko tylko mi się należy".

Sądzę, że ta koncepcja jest przejawem jakiejś nowej religii, która opętała społeczeństwa.

youtu.be/5VCiU1osa3w
30-10-2024 08:54 
 Ocena 1 na 1
Thoter (6650 punktów)

>Sądzę, że ta koncepcja jest przejawem jakiejś nowej religii, która opętała społeczeństwa.
>

To nie jest żadna nowa koncepcja tylko, stara jak świat dominacja cwaniaków nad nieudacznikami.
Cwaniacy z Europy zostali wykiwani przez cwaniaków zza oceanu i ci opracowali koncepcję zarządzania kolonią, z odległości tysięcy kilometrów.
Ta koncepcja polega na tworzeniu fałszywej polityki i daniu w niej na chwilę władzy, walczącym o dorwanie się do niej idiotom. Koncepcja jest oparta na poziomym podziale pomiędzy uprzywilejowanymi, z racji ilości głupimi, a bezradnymi mądrymi.
Obok, zaganianych w demokratycznym rządzeniu idiotów, uwija się kilku agentów, którzy wywożą co się da co metropolii i swoją kolonię zadłużają. Demokratyczny zasób ludzki jest eksploatowany i pot jaki z niego przez to się wydziela, jest uważany za demokratów za największy sukces.
Obok głupich demokratów kręcą się pouczający ich liberałowie. Ci liberałowie tym się różnią od demokratycznych idiotów, że mają więcej arogancji i zachwytu nad sobą.
Ta nowa religia okazała się dużo lepsza od starej, co widać po tym, że eksploatowany zasób człeczy zaczął się więcej pocić i się nie buntuje. To, co ten zasób człeczy po fajerancie robi, nie ma dla okupanta znaczenia. Zabawianiem liberalnych i demokratcyznych człeków zajęli się jak zwykle Żydzi i mają przyzwolone robić na tym swój geszeft.
Rola Żydów w każdej religii jest taka sama. Czasami dochodzi między nimi do bratobójczych walk, celem wyłonienia nowej żydowskiej hierarchii. Żydowski komunizm i żydowska demokracja pochłania miliony ofiar i nie zanosi się, że to się szybko skończy.
30-10-2024 09:18 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>Często natykam się na pewną koncepcję w różnych rozmowach: "ja mam wartość a inni są gówno warci, przez co wszystko tylko mi się należy".

Przestań gadać do lustra, przestaniesz spotykać tę koncepcję

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Często natykam się na pewną koncepcję w różnych rozmowach: "ja mam wartość a inni są gówno warci, przez co wszystko tylko mi się należy".
>Przestań gadać do lustra, przestaniesz spotykać tę koncepcję

Zamiast patrzeć do lustra chętniej spojrzę w kwity, których nie sposób oszukać jak ludzie naprawdę są doceniani.

Marzy mi się publicznie jawna księga kapitału pod kolektywną kontrolą w miejsce kas fiskalnych montowanych przymusem u taksówkarzy na ich koszt, w procesie pozbawienia taksówek taksówkarzy i przemienienia ich w kierowców roboli najemnych pracujący najemnje na cudzym, nie wiadomo czyim, przypisanym do skrzynki na listy.

youtu.be/5VCiU1osa3w
30-10-2024 09:19 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>Już nie wytrzymam.
>Od czasu do czasu wchodzę na stronę racjonalist.pl. i co drugi post widzę i czytam pana okrągłego (z małej interny) i zastanawiam się czy to człowiek, nad którym wypada spuścić zasłonę milczenia czy to trol putinowski, ale po licznych lektórach i wypowiedziach tego pana nie mogę pozostać obojętny.
czysta fizyka, jest akcja jest reakcja

>To jest skrajnie szowinistyczno-nacjonalistyczny bełkot, spójny ze skrajnie prawicowym i psychologicznie autorytarnym sposobem myślenia.
trzeba to rozbić
"Szowinizm - forma skrajnego nacjonalizmu w postaci bezkrytycznego uwielbienia własnego narodu, wiary w jego wyższość połączonego z wrogością względem innych nacji."
wrogi jestem nie względem nacji a USA (a tam sa wszystkie nacje pod przewodem anglosasów i żydów)
a do własnego narodu mam stosunek mocno krytyczny, raczej nic nie potrafimy, jesteśmy tylko "psem" usazyda

>To jest groźny dla społeczeństwa,
znaczy mam moc tworzenia , dałeś mi nadzieje

>Jestem liberałem
a ja antyliberałem, i tu jest pies pogrzebany

>Religia jest tego najlepszym dowodem. Coś czego nie da się udowodnić zadnymi dowodami wiedzy fizykalnej staje się prawdą objawioną.
liberalizm jest gorszy od religijności, liberalizm jest antyludzki

potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo
30-10-2024 10:40 
 Ocena 1 na 1
panTeista (6811 punktów)
>znaczy mam moc tworzenia ,

Na serio masz moc, podobnie jak inni zdrowi ludzie.

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365