Czy jest możliwe wejście w symbiozę z mikroorganizmami, które eliminują niepożądane objawy genetyczne u człowieka? Mikroorganizmy te wchodziłyby we współpracę z organizmem takim jakim jest dając pożądane zdrowie, czyli nie zmieniałyby genów tylko modulowałyby ich działanie tak aby nie było objawów chorobowych. Jako, że jest to symbioza - mikroorganizmy te miałyby już zostać w organiźmie mnożąc się w nim. |