Patrzyłem na mapę zweryfikowanych kraterów uderzeniowych na świecie i większość znajdowała się w Europie i Ameryce Północnej. Czy dzieje się tak dlatego, że w tej strefie naprawdę dzieje się więcej, czy też po części dlatego, że w innych częściach świata nie przeprowadzono tak wielu badań geologicznych? Przepraszam, jeśli użyłem niewłaściwego stylu, |