Racjonalista - Strona głównaDo treści
Czy wszystkie nasze narządy wewnętrzne mają receptory bólu?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Nauka
NapisanoAutorTytuł
02-12-2024 09:05k1aska (4 punktów)Czy wszystkie nasze narządy wewnętrzne mają receptory bólu?
Jak mówi pytanie. Wiem, że istnieje ból zawału mięśnia sercowego, ból brzucha i ból cewki moczowej. Czy dotyczy to wszystkich narządów wewnętrznych i każdej ich części? Powiedzmy, zewnętrzna strona naszych nerek, płuc, śledziony i innych. Łącznie z naszymi żyłami i tętnicami.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

alsor (3283 punktów)
>Jak mówi pytanie. Wiem, że istnieje ból zawału mięśnia sercowego, ból brzucha i ból cewki moczowej.
>Czy dotyczy to wszystkich narządów wewnętrznych i każdej ich części? Powiedzmy, zewnętrzna strona
>naszych nerek, płuc, śledziony i innych. Łącznie z naszymi żyłami i tętnicami.

Płuca i mózg nie czują bólu.
tam nie ma sensu, ani miejsca na takie... wynalazki.
k1aska (4 punktów)
>Jak mówi pytanie. Wiem, że istnieje ból zawału mięśnia sercowego, ból brzucha i ból cewki moczowej.
>Czy dotyczy to wszystkich narządów wewnętrznych i każdej ich części? Powiedzmy, zewnętrzna strona omegle xender
>naszych nerek, płuc, śledziony i innych. Łącznie z naszymi żyłami i tętnicami.

I got this,...

Wróć do listy wątków działu Nauka
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365