Racjonalista - Strona głównaDo treści
wysiadam

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Filozofia i światopogląd
NapisanoAutorTytuł
05-12-2024 21:40okragly (21676 punktów)wysiadam
Ocena 1 na 1
www.youtube.com/watch?v=eIzmSk5s-_g
wysiadam, w sensie robie sobie miesiąc wstrzemięźliwości od wszystkich nałogów, w tym od internetu

w raju nic nie wiedzieliśmy, do najbliższej osady pieszo przez chaszcze 50 km



dlatego przez miesiąc huj mnie obchodzi POPiS, usazyd, czy jego agenci (nasze patoelity), mentalnie wstępuję do klasztoru karmelitów bosych Kościół Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Marii Panny

z okazji mojego cierpienia, wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku

(wytrzymać tak przez miesiąc to jak najgorsze więzienie, nie mam takiej mocy, ale to publiczna deklaracja, a z nią potencjalna moc)
czy zwrot, trzymajcie za mnie kciuki, znaczy módlcie się za mnie?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>www.youtube.com/watch?v=eIzmSk5s-_g
www.youtube.com/watch?v=tFkDWHXfl4s
Ojca słuchaj, jopku jeden.

>wysiadam, [...] w raju najbliższej osady pieszo przez chaszcze 50 km
Wysiadanie nie wchodzi w grę, bo jako furman nie pójdziesz pieszo.


"Stop!" stopkowym mundrościom!
panTeista (6808 punktów)
>robie sobie miesiąc wstrzemięźliwości od wszystkich nałogów,
...
>(wytrzymać tak przez miesiąc to jak najgorsze więzienie, nie mam takiej mocy,

Wstrzemięźliwość od wszystkich nałogów na raz, to duże wyzwanie. Łatwiej [a więc prawdopodobnie skuteczniej] odrzucać nałogi pojedynczo. Twoje postanowienie jest trudne do zrealizowania mimo to życzę powodzenia.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>robie sobie miesiąc wstrzemięźliwości od wszystkich nałogów,
>...
>>(wytrzymać tak przez miesiąc to jak najgorsze więzienie, nie mam takiej mocy,
>Wstrzemięźliwość od wszystkich nałogów na raz, to duże wyzwanie. Łatwiej [a więc prawdopodobnie skuteczniej] odrzucać nałogi pojedynczo. Twoje postanowienie jest trudne do zrealizowania mimo to życzę powodzenia.

To czy coś jest nałogiem czy nie zależy jak o tym myślisz.

Wystarczy coś zaakceptować, żeby nie mieć z tym żadnego problemu.
Problem jest dopóki nie akceptujesz.

youtu.be/5VCiU1osa3w

Wróć do listy wątków działu Filozofia i światopogląd
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365