Racjonalista - Strona głównaDo treści
(EU) 2023/988 wynaturzone zło - bóg tego nie chce

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Filozofia i światopogląd
NapisanoAutorTytuł
08-12-2024 22:26Hamerlik Konopka (19903 punktów)(EU) 2023/988 wynaturzone zło - bóg tego nie chce
Przy sprzedaży produktów online konieczne będzie podanie szczegółowych informacji o producencie (nazwa, adres pocztowy, adres elektroniczny) oraz, jeśli producent nie ma siedziby w UE, dane odpowiedzialnej osoby w Unii. Dodatkowo, oferty muszą zawierać wyraźne zdjęcia produktów.

Co ich to obchodzi?!

Czy oni nie wiedzą, że zgodna z naturą i wolą boga, na którego w kółko powołują się kandydaci na prezydenta USA, jest tajemnica przedsiębiorstwa?

pl.wikiped(*)ajemnica_przedsiębiorstwa

Czego oni chcą i jak śmią?!

Postawić interes konsumenta ponad zyskiem przedsiębiorstwa?

Niedopuszczalna bzdura z punktu widzenia wyznawców kapitalizmu i kapitalistycznej wolności!

Co następne?
Ujawnienie marży, żeby potem trzeba było ją ukrywać w kosztach reklamy czy innych?

Całkowite bezprawie i przypisywanie złu dobra.

Co tam jakość życia jakiś tam nieważnych ludzików, normalnie robionych w konia, w obliczu zysków rodów wybranych?

Uważam, że każdy prawdziwy wyznawca kapitalizmu, zarówno ten posiadający 100 domów pomimo, że żadnego nie zbudował jak i ten, który 100 domów zbudował i nie posiada żadnego, powinni sprzeciwić się temu wynaturzeniu i bluźnierstwu.

Czyste zło, bowiem tajemnica jest dobra i najważniejsza a każdy głosiciel prawdy powinien skończyć w celi śmierci za zdradę fundamentów kapitalizmu.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

panTeista (6808 punktów)
>bóg tego nie chce

Dlaczego do tego dopuszcza, nie przeciwdziała temu
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>bóg tego nie chce
>Dlaczego do tego dopuszcza, nie przeciwdziała temu

Bo się okazuje, że bogów jest więcej, tyle właściwie co ludzi i każdy z nich chce czegoś innego, sprzecznego z wolą innych bogów.

Pomimo tego, że nie chce, dzieje się, bo inni bogowie chcą.

youtu.be/5VCiU1osa3w
DyktaFon (9281 punktów)

>Pomimo tego, że nie chce, dzieje się, bo inni bogowie chcą.

He, he... dobre. I logiczne na dodatek Pomijają oczywiście samo słowo bóg

Wróć do listy wątków działu Filozofia i światopogląd
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365