Zastanawiam się nad studiowaniem filozofii, ale nie do końca wiem, czego się spodziewać. Jak wyglądają zajęcia? Czy są to głównie wykłady, czy też spędzasz dużo czasu na dyskusjach? A ile jest czytania i pisania? Czy jest tak intensywny, jak ludzie mówią? Jeśli studiowałeś filozofię, co Ci się w niej podobało (a może nie podobało)? Jakieś rady dla kogoś, kto myśli o nurkowaniu 9apps.ooo/ ? |