Widziałem wiele filmów, które polecono mi obejrzeć dopiero po latach i od razu pożałowałem, że nie obejrzałem ich wcześniej. serial Igrzyska Śmierci, Fightclub, 500 dni lata. Zawsze kończę na dodawaniu sugestii innych osób do stosu „prawdopodobnie nigdy nie obejrzę”, dopóki pewnego dnia przypadkowo na nie nie natknę się i nie pokocham ich!
Czy są jakieś filmy, których żałujesz, że nie obejrzałeś wcześniej? |