Załóżmy kościół "racjonalistów" (nazwa robocza), byłbym Jezusem (chyba nikt z was nie chce zginąć na krzyżu?) Wy apostołami, byłaby też Magda Magdalena  Napiszemy "biblie" (stan współczesnej wiedzy), co miesiąc będziemy odprowadzać dwadziescianine, na sygnał z telefony kom, zwróceni twarzą do słońca "modlić" się, (bardziej medytować) 5 razy dziennie z tekstu naszej biblii, Biblia byłaby uaktualniana zgodnie z badaniami naukowymi co 5 lat |