Słowianie sa z biedy, dlatego mówi się, że Rosjanie wiele mogą wycierpieć, nie poddadzą się (co tzw zachód -a najbardziej my- mówi z pogardą) dlatego myślę, że jak wybuchnie 3 wś (atomowa) tylko oni przeżyją
można więc powiedzieć że niczym nie ryzykują (co na to tzw geostrategia? dążąca do zwarcia z nimi?) a wiadomo że pierwsze atomówki spadną na Warszawę, bo jesteśmy ich największym wrogiem (choć najwięcej im zawdzięczamy)
|