>Z miesiąc temu wysiadło zasilanie w Hiszpanii i w sąsiednich krajach, >a teraz było podobnie we Francji. jeśli działają elektrownie to jak może wysiąść zasilanie?
>o tyle Francja już coś tam wspomina o napadzie nocnym... nie napad a zapad, słońce przestało świecić i nie działają panele/elektrownie słoneczne.
>Ja mam na ten temat bardzo mocną tezę - tak z 90% wiarygodności, wiadomo marsjanie (rosjanie)
potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo
|