Związane z problemem przewlekłego bólu. Zdiagnozowano u mnie (może niepoprawnie) naciągnięcie mięśnia czworobocznego, ale powiedziano mi, że może minąć wiele lat, zanim się wyleczy! Nie wiem, czy to oznacza, że mam mikropęknięcie? Jeśli ktoś ma mikropęknięcie w mięśniach, czy może odczuwać ból okresowo lub okresowo? Odczuwam ból głównie podczas pracy przy biurku, ale w innych pozycjach lub rzadziej. Mogę pływać, ale czasami po pływaniu odczuwam silne bóle, czasami nawet dni. Ogólnie rzecz biorąc, czym jest naciągnięcie, a czym jest rozerwanie? |