Racjonalista - Strona głównaDo treści
kolejne parodie - z medycyny tym razem

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Świat
NapisanoAutorTytuł
02-08-2025 15:10alsor (3283 punktów)kolejne parodie - z medycyny tym razem
Wielokrotnie było słychać o super drogich kuracjach;
przykładowo: jest straszna choroba, zwykle wrodzona - mutacja czy coś w tym stylu;

i nie ma na to leków, co jest oczywiste - bo jak można leczyć np. obcięcie głowy?
wiadomo że nie można - normalny człowiek to rozumie, wie.

ale! są super fachowcy - medycy z kosmosu zapewne!,
zwykle w Austrii, USA, i innych super bogatych enklawach - tam są ci czarodzieje!

---------------

Zauważyłem ostatnio że w telewizji Republika reklamują kurację dziecka...
znaczy po prostu potrzebują, bagatelka: 18 mln na wyleczenie!

zbierają te grube miliony... na zastrzyk!, który w USA jest ponoć dostępny i tyle kosztuje!

Luuuuuuuuuudzie!

ratujcie mnie!

Czy na świecie istnieje lekarz, który potrzebowałby miliony dolców, aby wyleczyć jeden przypadek - chorego dziecka!?

Przecież to totalne bzdury - gorsze od komuny, kościoła i wszystkich sekciarzy naraz wziętych...

Jaki lekarz, klinika, czy inny znachor mógłby żądać milionów za zastrzyk, czy dowolną kurację!?

Gdybym spotkał takie roszczenia, wtedy byłbym pewny że to bandyci, a nie żadni lekarze!

Zatem opamiętajcie się ciemniaki z tymi składkami na... mafijne korporacje!

Republika! Kompromitujecie się!
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

TyDraniu (6569 punktów)
Cóż zrobić, jeżeli nawet poseł posiadał firmę oferującą organizację takich "terapii".
alsor (3283 punktów)
>Cóż zrobić, jeżeli nawet poseł posiadał firmę oferującą organizację takich "terapii".

wiadomo co zrobić:
zebrać wyniki tych super terapii z super medyków i opublikować!

i co się okaże?

wiadomo co - zero sukcesów!

Pamiętam że ten miliarder polski, chyba Kulczyk,
leczył się w Szwajcarii ... no i co?

nawet te jego 'miliardy' go nie uratowały!

Przy okazji podaję ceny złota:
1kg złota kosztuje około 150 tys. zł.
panTeista (6808 punktów)
>Jaki lekarz, klinika, czy inny znachor mógłby żądać milionów za zastrzyk, czy dowolną kurację!?

Taki któremu nie zależy na leczeniu pacjentów, a na własnym zarobku. Jest wielu takich którzy chcą się dorabiać na ludzkim nieszczęściu. Chorzy i ich rodziny poświęcą wszystko dla poprawy zdrowia.
alsor (3283 punktów)
>>Jaki lekarz, klinika, czy inny znachor mógłby żądać milionów za zastrzyk, czy dowolną kurację!?
>Taki któremu nie zależy na leczeniu pacjentów, a na własnym zarobku. Jest wielu takich którzy chcą się dorabiać na ludzkim nieszczęściu. Chorzy i ich rodziny poświęcą wszystko dla poprawy zdrowia.

To akurat można uznać w ramach naturalnych zboczeń

ale reklamowanie w mediach publicznych, rzekomych zbiórek na uleczenie dzieciaka za miliony,
no to niestety... to jest już kryminał w najgrubszej formie.
farmer (22440 punktów)

>Czy na świecie istnieje lekarz, który potrzebowałby miliony dolców, aby wyleczyć jeden przypadek -
>chorego dziecka!?

Spytaj KIMA z Korei. Czy wystarcza chęci.


>Czy na świecie istnieje lekarz, który potrzebowałby miliony dolców, aby wyleczyć jeden przypadek - chorego dziecka!?


Widocznie nie. A prawa do leków ma korpo. Bo chyba romziesz że to Korpo tworzy ten lek a nie lekarz w gabinecie i woła ekstra 18 milionów zielonych ?



Andej + Patologia romaro i jego słowa >Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry
alsor (3283 punktów)
>>Czy na świecie istnieje lekarz, który potrzebowałby miliony dolców, aby wyleczyć jeden przypadek -
>>chorego dziecka!?
>Spytaj KIMA z Korei. Czy wystarcza chęci.
>>Czy na świecie istnieje lekarz, który potrzebowałby miliony dolców, aby wyleczyć jeden przypadek - chorego dziecka!?
>Widocznie nie. A prawa do leków ma korpo. Bo chyba romziesz że to Korpo tworzy ten lek a nie lekarz w gabinecie i woła ekstra 18 milionów zielonych ?

Kryminał należy niwelować, a przynajmniej omijać - unikać.

To że jakiś pseudomiliarder serwuje kuracje typu:
przeszczep serca, nerek, czy włosów, za 50 mln
należy z marszu zaliczyli do działalności kryminalnej - nie ma takich możliwości ani cen w tym świecie!

Jest możliwa sytuacja typu:
ktoś, jakaś firma - klinika, ma pomysł na technologię,
ale potrzebuje sponsorów do jej wdrożenia - np. 100 mln czy miliardy,
no to niech tak mówi - ogłasza, reklamuje to zwyczajnie!

Za szmal, rzędu miliardy, to ja bym sam poleciał z łatwością na Marsa, i wrócił z powrotem... ze szklanką piwa marsjańskiego w ręce.

........

Przy okazji:
te wielkie inwestycje w AI są też kryminalnym procederem -
bo to jest gówno warte - każdy fachowiec wie i widzi, że to kit!

Podobnie: marzenia o komputerach kwantowych - totalna ściema.
Nigdy takich maszyn nie będzie, bo to jest sprzeczne z elementarną matematyką;

to tylko propaganda cwaniaczków - reklama do naciągania frajerów, sponsorów.
farmer (22440 punktów)
>>>Czy na świecie istnieje lekarz, który potrzebowałby miliony dolców, aby wyleczyć jeden przypadek -
>>>chorego dziecka!?
>>Spytaj KIMA z Korei. Czy wystarcza chęci.
>>>Czy na świecie istnieje lekarz, który potrzebowałby miliony dolców, aby wyleczyć jeden przypadek - chorego dziecka!?
>>Widocznie nie. A prawa do leków ma korpo. Bo chyba romziesz że to Korpo tworzy ten lek a nie lekarz w gabinecie i woła ekstra 18 milionów zielonych ?
>Kryminał należy niwelować, a przynajmniej omijać - unikać.
>To że jakiś pseudomiliarder serwuje kuracje typu:
>przeszczep serca, nerek, czy włosów, za 50 mln
>należy z marszu zaliczyli do działalności kryminalnej - nie ma takich możliwości ani cen w tym świecie!
>Jest możliwa sytuacja typu:
>ktoś, jakaś firma - klinika, ma pomysł na technologię,
>ale potrzebuje sponsorów do jej wdrożenia - np. 100 mln czy miliardy,
>no to niech tak mówi - ogłasza, reklamuje to zwyczajnie!
>Za szmal, rzędu miliardy, to ja bym sam poleciał z łatwością na Marsa, i wrócił z powrotem... ze szklanką piwa marsjańskiego w ręce.

Tak by było. Ale lek nawet przy absurdalnej wycenie trzeba jednak STWORZYĆ OD ZERA bo to nie bilet na Marsa.
I nie robi tego lekarz tylko korpo.

Zawsze może to zrobić Reszta świata ktora nie zgadza się z Polityką że lek jest WHUJ drogi.

ROSJA KOREA BIAŁORUŚ. W czym problemem ?

Jobs miał miliardy i na nic mu się to zdało.

>........
>Przy okazji:
>te wielkie inwestycje w AI są też kryminalnym procederem -
>bo to jest gówno warte - każdy fachowiec wie i widzi, że to kit!

BTC też jest ściema a żyje własnym życiem.
Tempo zmian jest tak k******ie że nie mówiłbym chop.


>Podobnie: marzenia o komputerach kwantowych - totalna ściema.
>Nigdy takich maszyn nie będzie, bo to jest sprzeczne z elementarną matematyką;
>to tylko propaganda cwaniaczków - reklama do naciągania frajerów, sponsorów.

Czarna dziura jest w emelmentarnej mamtemtyce?



Andej + Patologia romaro i jego słowa >Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry
alsor (3283 punktów)
>Tak by było. Ale lek nawet przy absurdalnej wycenie trzeba jednak STWORZYĆ OD ZERA bo to nie bilet na Marsa.
>I nie robi tego lekarz tylko korpo.
>Zawsze może to zrobić Reszta świata ktora nie zgadza się z Polityką że lek jest WHUJ drogi.
>ROSJA KOREA BIAŁORUŚ. W czym problemem ?

Nie ma takich leków ani kuracji.

>Czarna dziura jest w emelmentarnej mamtemtyce?

Oczywiście.
Jako faktyczna dziura w... Eterze takie coś jest możliwe: nieciągłość medium i te sprawy.

Prozaiczny przykład z powietrzem:

biegnie sobie fala dźwięku w powietrzu,
a tu raptem dziura się pojawia w tym powietrzu, czyli taka nicość, brak/nieciągłość ośrodka,
i co się stanie z tym dźwiękiem?

Wiadomo że światło jest falą w Eterze, więc można sobie to łatwo uogólnić,
co zresztą dawno zostało zrobione w ramach modelu: OTW,
aczkolwiek dość marnie - pokracznie, no ale sama idea jest ok:
totalny, do zera zanik Eteru = ?!

[przypominam że OTW opisuje jakieś tajne medium (to jest teoria pola!),
i w tym modelu materia jest deficytem medium = rozrzedzeniem,
a nie odwrotnie, w co większość ludzi wierzy;
my widzimy negatyw rzeczywistości: nicość = brak materii,
w faktycznie jest tak: materia = nicość (jak dziura w serze)

wiadomo: matematycznie negatyw jest równoważny z pozytywem,
o czym każdy fotograf dobrze wie. ]
farmer (22440 punktów)
>>Tak by było. Ale lek nawet przy absurdalnej wycenie trzeba jednak STWORZYĆ OD ZERA bo to nie bilet na Marsa.
>>I nie robi tego lekarz tylko korpo.
>>Zawsze może to zrobić Reszta świata ktora nie zgadza się z Polityką że lek jest WHUJ drogi.
>>ROSJA KOREA BIAŁORUŚ. W czym problemem ?
>Nie ma takich leków ani kuracji.

Cały świat jest głupi i kupuje te leki za 18milionow ?

To chyba prościej zrobić samemu.

Niemów że potrzebujesz miliardów ?

>>Czarna dziura jest w emelmentarnej mamtemtyce?
>Oczywiście.
>Jako faktyczna dziura w... Eterze takie coś jest możliwe: nieciągłość medium i te sprawy.


To czemu komputery kwantowe ściema skoro:


>wiadomo: matematycznie negatyw jest równoważny z pozytywem,
o czym każdy fotograf dobrze wie. ]

W czarnej dziurze wszystko "stoi na głowie " wobec ziemskiego. Ale działa.

Andej + Patologia romaro i jego słowa >Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry
alsor (3283 punktów)
>>Nie ma takich leków ani kuracji.
>Cały świat jest głupi i kupuje te leki za 18milionow ?
>To chyba prościej zrobić samemu.
>Niemów że potrzebujesz miliardów ?

Pieniądze nie mają znaczenia.
jest możliwość - potencjał, chęci, więc to się robi.

Handel życiem będzie prawdopodobnie możliwy... w odległej przyszłości.

>To czemu komputery kwantowe ściema skoro:

Oj dziecko... nie ma możliwości łamania praw matematycznych.

To tylko takie robienie w ciula:
skocz z wieżowca a polecisz do nieba...
albo uwierz a doznasz wiecznego życia,
czyli takie puste pieprzenie przygłupów.

>>wiadomo: matematycznie negatyw jest równoważny z pozytywem,
>o czym każdy fotograf dobrze wie. ]
>W czarnej dziurze wszystko "stoi na głowie " wobec ziemskiego. Ale działa.

Na głowie stoją... aborygeni;

Nic nie rozumiesz i zapomnij.

EoT.
farmer (22440 punktów)
>>>Nie ma takich leków ani kuracji.
>>Cały świat jest głupi i kupuje te leki za 18milionow ?
>>To chyba prościej zrobić samemu.
>>Niemów że potrzebujesz miliardów ?
>Pieniądze nie mają znaczenia.
>jest możliwość - potencjał, chęci, więc to się robi.
>Handel życiem będzie prawdopodobnie możliwy... w odległej przyszłości.

Co się robi ? Skoro zbierają na lek 18 milionów. Dzwoń do nich powiedz że wystarcza chęci



>>To czemu komputery kwantowe ściema skoro:
>Oj dziecko... nie ma możliwości łamania praw matematycznych.
>To tylko takie robienie w ciula:

A kto mówi synku o łamaniu praw? Twoja opiekunka na białej sali bez kantów ?

Myślisz że tak trudno pisać w ten sposób ? Nie schodz ta prędko w swoje meandry bo to nudne dla mnie. Więc wyrzuć to dziecko z słownika.


Andej + Patologia romaro i jego słowa >Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry
alsor (3283 punktów)
>Co się robi ? Skoro zbierają na lek 18 milionów. Dzwoń do nich powiedz że wystarcza chęci

Ile kosztuje życie?

A wiadomo ile: tyle ile zarabiasz:

50 lat pracy z pensją 1000$ / mc (średnia światowa) = 0.6 mln $

tyle kosztuje człowiek... wedle ekonomii - bo niby ile?

>A kto mówi synku o łamaniu praw? Twoja opiekunka na białej sali bez kantów ?

ojej... wesz co to jest prawdopodobieństwo w matematyce?

Ok. Wytłumaczę w skrócie.

To jest takie coś, co przyjmuje wartość od 0 do 1;
0 - to brak szans, a 1 to pewnik - 100% sukcesu..

Natomiast ta wielka, rewelacyjna 'teoria komputerów kwantowych' proponuje ujemne prawdopodobieństwo - wtedy komputery będą super szybki, szybsze od światła, a nawet od cienia!

>Myślisz że tak trudno pisać w ten sposób ? Nie schodz ta prędko w swoje meandry bo to nudne dla mnie. Więc wyrzuć to dziecko z słownika.

Ok. od teraz będę mówił 'wieśniaku'.
Może być?
farmer (22440 punktów)
>>Co się robi ? Skoro zbierają na lek 18 milionów. Dzwoń do nich powiedz że wystarcza chęci
>Ile kosztuje życie?
>A wiadomo ile: tyle ile zarabiasz:
>50 lat pracy z pensją 1000$ / mc (średnia światowa) = 0.6 mln $
>tyle kosztuje człowiek... wedle ekonomii - bo niby ile?

Ale to zamelduj Ruskim Łukaszence i Kimowi.ze 18 milionow to dużo za lek.





>>A kto mówi synku o łamaniu praw? Twoja opiekunka na białej sali bez kantów ?
>ojej... wesz co to jest prawdopodobieństwo w matematyce?
>Ok. Wytłumaczę w skrócie.
>To jest takie coś, co przyjmuje wartość od 0 do 1;
>0 - to brak szans, a 1 to pewnik - 100% sukcesu..
>Natomiast ta wielka, rewelacyjna 'teoria komputerów kwantowych' proponuje ujemne prawdopodobieństwo - wtedy komputery będą super szybki, szybsze od światła, a nawet od cienia!

Jesteś pewien że piszesz o komputerach kwantowych?

Obecny stan rozwoju:
Pierwszy polski komputer kwantowy, PIAST-Q, został uruchomiony w Poznaniu w ramach projektu EuroQCS-Poland.

Czyli wg ciebie to nie działa choć on już jest uruchomiony ?

>>Myślisz że tak trudno pisać w ten sposób ? Nie schodz ta prędko w swoje meandry bo to nudne dla mnie. Więc wyrzuć to dziecko z słownika.
>Ok. od teraz będę mówił 'wieśniaku'.
>Może być?
>

Twoja sprawa jak się zwracasz do swojej opiekunki.


Andej + Patologia romaro i jego słowa >Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry
okragly (21676 punktów)

>Czy na świecie istnieje lekarz, który potrzebowałby miliony dolców, aby wyleczyć jeden przypadek chorego dziecka!?
>Przecież to totalne bzdury - gorsze od komuny,
komuna to nasze ustawienie fabryczne, nie ma nic lepszego dla człowieka
antykomunizm czyli liberalizm to śmierć
i tu mamy liberalizm w czystej postaci (naszym bogiem jest INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ, WŁASNOŚĆ) ten lekarz dobrym uczniem naszego geniusza, prof balcerowicza, tuska, i nas, libków niedorozwojków, powinniśmy go podziwiać, dawać na ołtarze, jak kulczyka (kulczyk to była gnida zarabiał 1mln zł/godz pracy a na pogrzebie cała patoelita, łącznie z generałami kardynałami, ministrami)


potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Czy na świecie istnieje lekarz, który potrzebowałby miliony dolców, aby wyleczyć jeden przypadek chorego dziecka!?
www.polity(*)ieuleczalne-znaczy-drogie.read
Z artykułu wynika,że wysokie koszty generuje głównie farmacja, ale ma ona dobre usprawiedliwienie, że to z powodu narzucanej ustawami, a chroniącej pacjentów ostrożności. Kiedyś nie przebadano należycie Talidomidu, i wynikło z tego ok 12 tys. kalek.

Pewnie dałoby się odciążyć NFZ np wprowadzając zasadę płacenia przez pacjentów za liczne a banalne przypadki (które każdy może sobie leczyć sam względnie w porozumieniu z farmaceutą), wprowadzając zasadę opłacania niewysoką kwotą, np 20pln wizyty inicjowanej przez pacjenta, a wtedy zaoszczędzoną kaską można by refundować leczenie przynajmniej niektórych chorób rzadkich.

Ale oczywiście spore pieniądze są mniej lub bardziej sprytnie wyłudzane przez samych lekarzy i farmaceutów, m.in. przez nieszczelny system, bo co jakiś czas ujawniane są tego typu kwiatki.


"Stop!" stopkowym mundrościom!
04-08-2025 05:37 
 Ocena 1 na 1
Thoter (6650 punktów)
>
>Pewnie dałoby się odciążyć NFZ np wprowadzając zasadę płacenia przez pacjentów

NFZ jest w łapach karteli farmakochemicznych.
Możliwe, że sztuczna inteligencja ograniczyłaby im zyski z "leczenia".
Nie ma programu analizy sytuacji zdrowotnej, profilaktyki i szukania przyczyn.
04-08-2025 18:56 
 Ocena 1 na 1
alsor (3283 punktów)
Takie gadanie jest bardzo popularne wśród kryminalistów i urzędników.

A. ceny urzędowe za byle kawalerkę: 1 milion zł - zgadza się, czy za tanio?

a praktycznie i faktycznie można sobie cały dom wybudować w kosztach do 100 tys.!

i co to jest?

A wiadomo co:
mafia (urzędowa czy dowolna inna) zawsze mnoży koszty x 10.

......

W dziedzinie medycyny:
za te grube miliony to można zrobić cyborga,
czyli skopiować człowieka, 'sklonować' jak kto woli,
znaczy wyposażyć w nowe ciało, i przerzucić ram - pamięć, czyli osobowość, świadomość w tym i duszę.

Historia dobrze znana z filmów sf, np. Łowca androidów - tam dokładnie to robiono:

www.youtube.com/watch?v=2rPqPihL4Bk

najsłynniejsza scena z historii kinematografii: 'Łzy w deszczu'.
04-08-2025 19:12 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>Takie gadanie jest bardzo popularne wśród kryminalistów i urzędników.
>A. ceny urzędowe za byle kawalerkę: 1 milion zł - zgadza się, czy za tanio?
>a praktycznie i faktycznie można sobie cały dom wybudować w kosztach do 100 tys.!
>i co to jest?
>A wiadomo co:
>mafia (urzędowa czy dowolna inna) zawsze mnoży koszty x 10.

Komu mnoży ? Ruskim Białorusi czy Korei Kim'a?

Jaki problem wyprodukować ten sam lek nie za 18 milionów ? A za 100dolarów?

Pomyśl.

Tylko nie mów że potrzebujesz miliardów.

>A. ceny urzędowe za byle kawalerkę: 1 milion zł - zgadza się, czy za tanio?

Jakie ceny urzędowe ? Jest 2025 rok.

Już tu jeden liczy cenę Mieszkania czy domu z 10lat i nie moze wyliczyć żeby mu spasowała z jego systemem wynagrodzeń.


Tak swoją drogą.

Średnia marża brutto wśród firm deweloperskich notowanych na giełdzie wyniosła w 2023 roku 31,6 proc., natomiast marża netto już 13,9 proc., a w przypadku mniejszych firm dość często jest wyrażona wartością jednocyfrową i to właśnie ta wartość stanowi zysk dewelopera na produkcie, którego budowa trwa średnio 5 lat -

Szału nie ma.



Andej + Patologia romaro i jego słowa >Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry
alsor (3283 punktów)
>>mafia (urzędowa czy dowolna inna) zawsze mnoży koszty x 10.
>Komu mnoży ? Ruskim Białorusi czy Korei Kim'a?
>Jaki problem wyprodukować ten sam lek nie za 18 milionów ? A za 100dolarów?

Zapisz to sobie raz: nie ma takich leków.

>Średnia marża brutto wśród firm deweloperskich notowanych na giełdzie wyniosła w 2023 roku 31,6 proc., natomiast marża netto już 13,9 proc., a w przypadku mniejszych firm dość często jest wyrażona wartością jednocyfrową i to właśnie ta wartość stanowi zysk dewelopera na produkcie, którego budowa trwa średnio 5 lat -

Przecież podajesz właśnie ceny urzędowe.

Biorę, kupuję i buduję - i co?
wiadomo co: jest 10 razy taniej!

Masz pojęcie ile kosztuje cegła, beton, deski, i inne materiały do budowy domu?

No to sobie to oblicz...
04-08-2025 20:47 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>>mafia (urzędowa czy dowolna inna) zawsze mnoży koszty x 10.
>>Komu mnoży ? Ruskim Białorusi czy Korei Kim'a?
>>Jaki problem wyprodukować ten sam lek nie za 18 milionów ? A za 100dolarów?
>Zapisz to sobie raz: nie ma takich leków.

Nie ma jakich leków ? Takich za 100dolcow.

Co stoi na.przeszkodzie Rosji Białorusi czy Korei?




>>Średnia marża brutto wśród firm deweloperskich notowanych na giełdzie wyniosła w 2023 roku 31,6 proc., natomiast marża netto już 13,9 proc., a w przypadku mniejszych firm dość często jest wyrażona wartością jednocyfrową i to właśnie ta wartość stanowi zysk dewelopera na produkcie, którego budowa trwa średnio 5 lat -
>Przecież podajesz właśnie ceny urzędowe.
>Biorę, kupuję i buduję - i co?

Nie nie podaje.

Marża nie jest cena urzędowa. Zlituj się trochę.



>wiadomo co: jest 10 razy taniej!
>Masz pojęcie ile kosztuje cegła, beton, deski, i inne materiały do budowy domu?
>No to sobie to oblicz...
>

I co ci wyszło że ceny materiałów robocizna plus marża to cena urzędowa? I zrobisz to 10 razy taniej?

W czym ty ciągle masz problem. Przecież 10 razy taniej to 100k. Zakldaj firmę i buduj.

Mały pro tip. Budowlańcy to NIE Są DEBILE .

Andej + Patologia romaro i jego słowa >Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry
alsor (3283 punktów)
>Nie nie podaje.
>Marża nie jest cena urzędowa. Zlituj się trochę.

zatem co podajesz - marżę?

a co to jest marża, jeśli nie urzędowy kit?

Widziałeś kiedyś na oczy dewelopera?

Nie, no i nie zobaczysz.

>I co ci wyszło że ceny materiałów robocizna plus marża to cena urzędowa? I zrobisz to 10 razy taniej?

Nie. Wychodzi 10 razy mniej.

>W czym ty ciągle masz problem. Przecież 10 razy taniej to 100k. Zakldaj firmę i buduj.
>Mały pro tip. Budowlańcy to NIE Są DEBILE .

Żartujesz sobie.
Budowlańcy do elita debili - szczyt szczytów, i od zawsze tak było!

Chcesz dowodów?

sobie przejrzyj kula inwestycji budowlanych, a szybko zauważysz jakie to... śmieszne, chore i groteskowe.
farmer (22440 punktów)
>>Nie nie podaje.
>>Marża nie jest cena urzędowa. Zlituj się trochę.
>zatem co podajesz - marżę?
>a co to jest marża, jeśli nie urzędowy kit?

Co? Marża to tylko rożnica miedzy KOSZTEM a cena sprzedaży. Jak będziesz handlował pietruszka to też będziesz miał marzę.

Skądasz te rewelacje? Qrwa wydaje się że ciężko jest zastąpić brednie Okrągłego Hamerlika..ale jednak nie.

>Widziałeś kiedyś na oczy dewelopera?
>Nie, no i nie zobaczysz.
>>I co ci wyszło że ceny materiałów robocizna plus marża to cena urzędowa? I zrobisz to 10 razy taniej?
>Nie. Wychodzi 10 razy mniej.
>>W czym ty ciągle masz problem. Przecież 10 razy taniej to 100k. Zakldaj firmę i buduj.
>>Mały pro tip. Budowlańcy to NIE Są DEBILE .
>Żartujesz sobie.
>Budowlańcy do elita debili - szczyt szczytów, i od zawsze tak było!


Więc potrzebujesz tych "DEBILI'. To będzie pikuś dla.cibie.
Ciągle nie widzę problemu. Rob kawalerkę za za 100k



>Chcesz dowodów?
>sobie przejrzyj kula inwestycji budowlanych, a szybko zauważysz jakie to... śmieszne, chore i groteskowe.
>

Że co ? Że gość podaje kwotę a ty albo zapierdlasz do niemca na szparagi albo bierzesz kredyt ? Bo DEBIL .poda tylko raz cenę. Potem może być tylko drozej..

Gdzie ten dowód?

Robisz więc to sam. W czym problem ? Że budowlańcy nie będą robić za.FRAJER? Widzę że zderzasx się z życiem.

Witam w świecie Dorosłych.

Andej + Patologia romaro i jego słowa >Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry
alsor (3283 punktów)
>Co? Marża to tylko rożnica miedzy KOSZTEM a cena sprzedaży. Jak będziesz handlował pietruszka to też będziesz miał marzę.

naprawdę?
a kto ci ten koszt wyznaczył?
ah! pan urzędnik!

no to gratuluję błyskotliwości...

>Więc potrzebujesz tych "DEBILI'. To będzie pikuś dla.cibie.
>Ciągle nie widzę problemu. Rob kawalerkę za za 100k

Nie. Kawalerka kosztuje o wiele mniej:
100k kosztuje cały dom... mieszkanie albo i trzy, wieśniaku!

>Robisz więc to sam. W czym problem ? Że budowlańcy nie będą robić za.FRAJER? Widzę że zderzasx się z życiem.

policzyłeś to już, czy tylko tak bełkoczesz... jak wieśniak w studni?
farmer (22440 punktów)
>>Co? Marża to tylko rożnica miedzy KOSZTEM a cena sprzedaży. Jak będziesz handlował pietruszka to też będziesz miał marzę.
>naprawdę?
>a kto ci ten koszt wyznaczył?
>ah! pan urzędnik!

Tak. Cene zakupu ustala urzędnik. Qrwa skąd wy się bierzecie.

>no to gratuluję błyskotliwości...
>>Więc potrzebujesz tych "DEBILI'. To będzie pikuś dla.cibie.
>>Ciągle nie widzę problemu. Rob kawalerkę za za 100k
>Nie. Kawalerka kosztuje o wiele mniej:
>100k kosztuje cały dom... mieszkanie albo i trzy, wieśniaku!

Rob kawalerkę Warta Milion za.100k. Myślisz że ktoś jest głuszy od ciebie. Będzie ciężko ci znaleźć nie dość Że DEBILI jak nazywasz budowlańców do Budowlańców debili.z którymi zrobisz kawalerke za.milion w.cenie 100k

Skoro potrafisz to zrobić w czym masz problem ? Potrafisz kłapać jadaczką. Ale to za mało.
Za chwilę grzecznie odłożysz telefon czy tam komputer i pójdziesz spać więc nie szalej z tymi wieśniakami.

Jutro znów będziesz mierzył się z światem dorosłych. Widać że sobie ewidentnie nie radzisz.



>>Robisz więc to sam. W czym problem ? Że budowlańcy nie będą robić za.FRAJER? Widzę że zderzasx się z życiem.
>policzyłeś to już, czy tylko tak bełkoczesz... jak wieśniak w studni?

Co mam liczyć? Że Debile jak nazywasz budowlańców zabija cie śmiechem Z twoja wycena ?

Zresztą na huj im ty jesteś potrzebny?. Skoro nie zrobiłeś tego dealu do tej pory. ?.



Andej + Patologia romaro i jego słowa >Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry
Romek Nowicki (181 punktów)
>Wielokrotnie było słychać o super drogich kuracjach;
>przykładowo: jest straszna choroba, zwykle wrodzona - mutacja czy coś w tym stylu;
>i nie ma na to leków, co jest oczywiste - bo jak można leczyć np. obcięcie głowy?
>wiadomo że nie można - normalny człowiek to rozumie, wie.
>ale! są super fachowcy - medycy z kosmosu zapewne!,
>zwykle w Austrii, USA, i innych super bogatych enklawach - tam są ci czarodzieje!
>---------------
>Zauważyłem ostatnio że w telewizji Republika reklamują kurację dziecka...
>znaczy po prostu potrzebują, bagatelka: 18 mln na wyleczenie!
>zbierają te grube miliony... na zastrzyk!, który w USA jest ponoć dostępny i tyle kosztuje!
>Luuuuuuuuuudzie!
>ratujcie mnie!
>Czy na świecie istnieje lekarz, który potrzebowałby miliony dolców, aby wyleczyć jeden przypadek -
>chorego dziecka!?
>Przecież to totalne bzdury - gorsze od komuny, kościoła i wszystkich sekciarzy naraz wziętych...
>Jaki lekarz, klinika, czy inny znachor mógłby żądać milionów za zastrzyk, czy dowolną kurację!?
>Gdybym spotkał takie roszczenia, wtedy byłbym pewny że to bandyci, a nie żadni lekarze!
>Zatem opamiętajcie się ciemniaki z tymi składkami na... mafijne korporacje!
> Republika! Kompromitujecie się!

A kto ogląda republikę?
To samo robi cwany krzysiu - zero.
Łatwy piniądz.

Ludzki debilizm nigdy nie przestanie mnie zadziwiać. Od setek lat przygłupy utrtzymują watykańką mafię, która robi ich w bambuko na bajeczce o Jezusie. Wciskają im kit, a ci im za to jeszcze płacą.

To samo z tym leczeniem dzieciaków za kilkanaście baniek - terapia eksperymrentalna, któa nawet nie ma dowiedzionej skuteczności. Co za debile na to wpłacają?
alsor (3283 punktów)
>A kto ogląda republikę?

że co?

"Republika po raz pierwszy w historii stała się liderem oglądalności wśród wszystkich stacji telewizyjnych, osiągając udział 6,81 proc.2 dni temu"

>To samo robi cwany krzysiu - zero.
>Łatwy piniądz.
>Ludzki debilizm nigdy nie przestanie mnie zadziwiać. Od setek lat przygłupy utrtzymują watykańką mafię, która robi ich w bambuko na bajeczce o Jezusie. Wciskają im kit, a ci im za to jeszcze płacą.
>To samo z tym leczeniem dzieciaków za kilkanaście baniek - terapia eksperymrentalna, któa nawet nie ma dowiedzionej skuteczności. Co za debile na to wpłacają?

Tak.
Zapewne urzędowe mafie na tym korzystaj obwicie i stad te reklamy.
Romek Nowicki (181 punktów)
>>A kto ogląda republikę?
>że co?
>"Republika po raz pierwszy w historii stała się liderem oglądalności wśród wszystkich stacji telewizyjnych, osiągając udział 6,81 proc.2 dni temu"

Co nie zmienia faktu, że jest to nacjonalistyczno-konserwatywny ściek dla katodebili.
alsor (3283 punktów)
>>>A kto ogląda republikę?
>>że co?
>>"Republika po raz pierwszy w historii stała się liderem oglądalności wśród wszystkich stacji telewizyjnych, osiągając udział 6,81 proc.2 dni temu"
>Co nie zmienia faktu, że jest to nacjonalistyczno-konserwatywny ściek dla katodebili.

Naprawdę.
A kto powiedział że można zmienić fakty?

Troszkę logiki dzieci, przygłupy i wieśniaki -
czyżby znowu zbyt duże wymagania?
........

Wiesz co jest najbardziej konserwatywne - aż do bólu?

Matematyka, logika, geometria, fizyka, chemia, itd.
czyli wszystko to, czego nie możesz podważyć w żaden sposób.

Wróć do listy wątków działu Świat
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365