Racjonalista - Strona głównaDo treści
Prawo do prawdy

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Filozofia i światopogląd
NapisanoAutorTytuł
05-08-2025 07:25Hamerlik Konopka (19904 punktów)Prawo do prawdy
Co byłoby gdyby człowiek mówiący prawdę przestałby bać się złości ludzi kryjących tajemnice, bo automatycznie podlegałyby państwowej ochronie?

Jaki świat powstałby gdyby nikomu nie było wolno krzywdzić ludzi prawdomównych za ujawnienie prawdy?

Dlaczego prymitywni ludzie wciąż stawiają prawo do tajemnicy ponad prawem do prawdy? Co im to jaki całości daje albo być może w tej kwestii całość nie istnieje a jedynie indywiudaa ze swoimi biznesami sprzecznymi z interesem społecznym?

Dlatego nikt nie protestuje, kiedy szarley określa mnie nazistą za propagację prawa do prawdy? Co to za kultura?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

panTeista (6811 punktów)
>Co byłoby gdyby człowiek mówiący prawdę przestałby bać się złości ludzi kryjących tajemnice,

Okazałby się asertywny.

>bo automatycznie podlegałyby państwowej ochronie?

Prawda sama się ochroni.

>Jaki świat powstałby gdyby nikomu nie było wolno krzywdzić ludzi prawdomównych za ujawnienie prawdy?

Okazanie złości to wyrażenie prawdziwego uczucia, bez udawania.

>Dlaczego prymitywni ludzie (...)
>...szarley określa mnie nazistą za propagację prawa do prawdy? Co to za kultura?

Przyganiał kocioł garnkowi. Co to za kultura nazywać ludzi prymitywnymi? W ten sposób poniżasz ludzi, a przedstawiasz siebie jako wyżej rozwiniętego.
Hamerlik Konopka (19904 punktów)
>Prawda sama się ochroni.

W niebie, po sądzie ostatecznym.

>Okazanie złości to wyrażenie prawdziwego uczucia, bez udawania.

Podobnie do nienawiści czy popędu seksualnego. Róbta co chceta. Okazujcie nie tylko prawdziwe uczucia bez żadnego udawania ale jeszcze podążajcie za celem jaki wam określają, jak zwierzęta w lesie.

>Przyganiał kocioł garnkowi.

Pomiędzy prymitywnym człowiekiem, który karze innych za prawdę a "nazistą", który zabrania karania za prawdę jest jednak rozbieżność, nawet jeżeli widzimy inaczej dobro i zło.

Znowu zaczyna się usprawiedliwianie, umniejszanie i potwierdzanie, że co powszechne to normalne.

Kolejne wystąpienie przeciw prawu do prawdy.
Ale i tak was ostatecznie pokonamy

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>Co byłoby gdyby człowiek mówiący prawdę przestałby bać się złości ludzi kryjących tajemnice, bo
>automatycznie podlegałyby państwowej ochronie?

Twoi kumple z Gestapo wymordowaliby więcej Żydów, korzystając z usług "prawdomównych" kapusiów , w tym twojego dziadka, nazistowska rzygowino, bo twój dziadek i inni kapusie nie baliby się zemsty "bandytów" z AK

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19904 punktów)
>>Co byłoby gdyby człowiek mówiący prawdę przestałby bać się złości ludzi kryjących tajemnice, bo
>>automatycznie podlegałyby państwowej ochronie?
>Twoi kumple z Gestapo wymordowaliby więcej Żydów, korzystając z usług "prawdomównych" kapusiów , w tym twojego dziadka, nazistowska rzygowino, bo twój dziadek i inni kapusie nie baliby się zemsty "bandytów" z AK

A więc proponujesz zemstę?
Agresję?
Strach?
Nienawiść?

Aha i to jest wasz klucz do przyszłości?

No to powiedzenia ale my przed wami postawimy mur.

Mscijcie się na sobie, straszcie się, bójcie się, krzywdzcie się jeśli tego tak bardzo potrzebujecie ale za murem.

Po prostu nie wchodźcie ze swoją dziczą między cywilizowanych ludzi.

W dżungli na was już czekają. Tam się na pewno odnajdziecie i dobrze zrozumiecie.

youtu.be/5VCiU1osa3w
farmer (22440 punktów)
>Co byłoby gdyby człowiek mówiący prawdę przestałby bać się złości ludzi kryjących tajemnice, bo
>automatycznie podlegałyby państwowej ochronie?

Tylko ty możesz wpaść na pomysł że państwo będzie cię chronić przed utratą znjamoych rodziny współpracowników po tym jak Powiesz im prawdę o sobie co nich myślisz:

>Dlaczego prymitywni ludzie

Mogę tylko ubolewać że trzymasz w tajemnicy to czym męczysz to forum od lat.
Hipokryta który uśmiecha się do ludzi i wita z nimi codzinie.
A wykręcałby ludziom ręce gdyby bronili swojej własnościz że swoją banda.



Bałeś się że ujawnienie twojego miejsca pracy zniszczy ci życie.

Wg. Twojej POJEBANEJ logiki. Miałeś pretensje o ukajawnienie prawdy a teraz zakładasz temat że trzeba chronić tego co ujawnił by prawdę.

Czyli qrwa ty jesteś PRYMITYW.

Trzeba się jednak cieszyć że nie jesteś taki PYSKATY na zewnątrz do ludzi.

Ale to nic nowego. Dzięki swojej tajemnicy szef jeszcze cię nie wylał na zbity pysk z roboty.



Andej + Patologia romaro i jego słowa >Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry
szarley (54913 punktów)
>Dlatego nikt nie protestuje, kiedy szarley określa mnie nazistą za propagację prawa do prawdy?

Bronisz bezkarności kapusiów, którzy donieśli na Ulmów
Nazywasz bandytami żołnierzy podziemnego polskiego państwa

Nawet chętnie_racjonalista, która cię kiedyś broniła nie broni swastyki na twoim czole

Znajdź człowieka, który tobą nie gardzi, w kraju, w którym twoi kumple zbudowali Birkenau

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19904 punktów)
>>Dlatego nikt nie protestuje, kiedy szarley określa mnie nazistą za propagację prawa do prawdy?
>Bronisz bezkarności kapusiów, którzy donieśli na Ulmów

Wszystkich ludzi prawdomównych.

Nikomu czapka z głowy nie spadnie od tego, że ktoś będzie wiedział gdzie jest ktoś inny dopóki w społeczeństwie nie rozwiną się różne grupy bandytów polujących na ludzi.

Ty bronisz tajemnic tj. fundamentów rozwoju różnych rodzajów bandytów.
Bronisz także fundamentów nazistów.
Świat pełen brutalności i mordu podoba ci się.

>Nazywasz bandytami żołnierzy podziemnego polskiego państwa

Każdego, kto poluje na ludzi prawdomównych, kto innym na to pozwala i daje im do tego prawo.

Dlaczego też ciebie nazywam bandytą, bo chcesz dać prawo innym do polowań na ludzi prawdomównych.

W waszej moralności to ponoć "dobre", taki to rodzaj dziczy.

>Nawet chętnie_racjonalista, która cię kiedyś broniła nie broni swastyki na twoim czole

Która próbujesz mi przykleić, żeby zyskać wg ciebie prawo do agresji.

Chętnie racjonalistka nie uczestniczy w rozmowach na takim poziomie chamstwa i agresji. Niestety ktoś musi się w to szambo zanurzyć, żeby tu trochę posprzątać.

>Znajdź człowieka, który tobą nie gardzi, w kraju, w którym twoi kumple zbudowali Birkenau

Bandyci poradzili zbudować obóz zagłady, w którym gazowali ludzi i spalali ich ciała tylko dzięki tajemnicom.

Ten projekt przemysłowego mordu nigdy by nie wypalił bez tajemnic.

Znając tę historię teraz zabiegasz o podstawy do kolejnych masowych mordów. Chcesz dać innym prawo do polowań na ludzi prawdomównych, żeby bandyci w tajemnicy mogli realizować swoje zbrodnicze wizje.

Trzeba ciebie i innych podobnych do ciebie powstrzymać.

Nie wolno ci nikogo ukarać za prawdomówność.

Chcesz więzić i karać ludzi za prawdę to lec na Marsa. Na Ziemi nie ma dla ciebie miejsca.

Na Masie możesz karać ludzi prawdomównych tylko do momentu, w którym będziesz tam sam.

Jak tylko pojawi się na Marsie drugi człowiek to wraz nim przybędzie tam prawo do prawdy.

Nie wolno ci!
Ani twoim ludziom od czarnej roboty, robiących to tylko za hajs!

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>>Dlatego nikt nie protestuje, kiedy szarley określa mnie nazistą za propagację prawa do prawdy?
>>Bronisz bezkarności kapusiów, którzy donieśli na Ulmów
>Wszystkich ludzi prawdomównych.

TAK WIEM!
Wszystkich prawdomównych, więc też kapusiów, którzy donosili na Gestapo
Wykrztuś to wreszcie z siebie

>Ty bronisz tajemnic tj. fundamentów rozwoju różnych rodzajów bandytów.
UZASADNIJ.

>Świat pełen brutalności i mordu podoba ci się.
Bredzisz

>>Nazywasz bandytami żołnierzy podziemnego polskiego państwa
>Każdego, kto poluje na ludzi prawdomównych,
Nazywasz bandytami żołnierzy podziemnego polskiego państwa
Wykrztuś to wreszcie z siebie

>Dlaczego też ciebie nazywam bandytą,
Już ci odpowiedziałem, w ustach nazisty, to pochlebstwo

>>Znajdź człowieka, który tobą nie gardzi, w kraju, w którym twoi kumple zbudowali Birkenau
>Bandyci poradzili zbudować obóz zagłady, w którym gazowali ludzi i spalali ich ciała tylko dzięki tajemnicom.
>Ten projekt przemysłowego mordu nigdy by nie wypalił bez tajemnic.
UZASADNIJ
Ten projekt nigdy by się udał, gdyby nie "prawdomówni" szmalcownicy, których bronisz

>Znając tę historię teraz zabiegasz o podstawy do kolejnych masowych mordów. Chcesz dać innym prawo do polowań na ludzi prawdomównych, żeby bandyci w tajemnicy mogli realizować swoje zbrodnicze wizje.
Pieerdolisz, jak zwykle

>Nie wolno ci nikogo ukarać za prawdomówność.
Bo?
Hamerkundelek będzie ujadał?

>Chcesz więzić i karać ludzi za prawdę
NIE!
Nie chcę, żeby każdy świr, sfrustrowany tym, że żona go zdradziła, mógł wysadzić stacje metra
Rozumiesz?
Dziennikarz, który opublikował artykuł o przekrętach władz, musi być bezpieczny
Szkoda, że nie rozumiesz

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
07-08-2025 08:45 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)

>Nazywasz bandytami żołnierzy podziemnego polskiego państwa

Hamerlik jedyny człowiek który prosił swoją rodzinę i znajomych o dotrzymanie TAJEMNICY swojego pobytu i miejsca pracy nazywa ich prymitywnymi bo trzymali to w TAJEMNICY.



Hamerlik były windykator strzegący swoich tajemnic chce znać tajemnice innych ludzi.






Andej + Patologia romaro i jego słowa >Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry
Hamerlik Konopka (19904 punktów)
>Hamerlik jedyny człowiek który prosił swoją rodzinę i znajomych o dotrzymanie TAJEMNICY swojego pobytu i miejsca pracy nazywa ich prymitywnymi bo trzymali to w TAJEMNICY.

Dlaczego publicznie kłamiesz?

Jaki masz w tym biznes?

Zawsze stajesz w obronie szrleya nawet gdy gość przekracza wszystkie możliwe granice. "Ludzie lepszego świata" nic tylko wam zaufać.

Chętnie racjonalistka miała rację, że jesteś częścią sfory, którą szarley przewodzi, której ty jesteś częścią.

Traktowałem cię inaczej niż szarleya, bo też wydałeś się trochę inny ale to jednak ta sama krew.

Do wszystkich:
Farmer rozgłasza kłamstwa tak samo jak szarley. Ci ludzie nie mają żadnych hamulców ani zasad. Oni mają tylko własne biznesy i własne zmowy. Współpracują, żeby innym zatruć i zniszczyć życie na czym swoje chcą podbudować.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Hamerlik jedyny człowiek który prosił swoją rodzinę i znajomych o dotrzymanie TAJEMNICY swojego pobytu i miejsca pracy nazywa ich prymitywnymi bo trzymali to w TAJEMNICY.
>Dlaczego publicznie kłamiesz?

Podobno kupiłeś kiedyś ziemię pod budowę domu i podobno wziąłeś na to kredyt

Podobno nie radziłeś sobie ze spłatą kredytu i bank zlicytował twoją działkę

Podobno nie wiesz za ile sprzedano twoją ziemię, choć bank miał obowiązek cię o tym poinformować

Dlaczego nie poinformował?

Twierdzisz, że bank nie znał twojego adresu
1 Jeśli utajniłeś swój adres jesteś hipokrytą
2 Jeśli nie utajniłeś, jesteś kłamcą

>Farmer rozgłasza kłamstwa tak samo jak szarley.
O tym, że Hamerlik mieszka w robotniczym hotelu?
O tym, że Hamerlikowi nie wolno jeździć ulicami Berlina?
O tym, że Hamerlik pracował w dzień po zawale serca w oparach toksyn 16 godzin na stojąco bez wody?

Twoich kłamstw na mój temat już nie zliczę
Lichwa, oszustwa, chciwość, biznesy, tajny dom, złoto w piwnicy, nieznana tożsamość....
Co jeszcze zmyślisz?

>Ci ludzie nie mają żadnych hamulców ani zasad. Oni mają tylko własne biznesy
Oczywiście, kłamczuszku, innym zarzucasz kłamstwa, kiedy piszą prawdę, sam łżesz i zmyślasz

Odniesiesz się do swoich kłamstw

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19904 punktów)
>Podobno

Podobno farmer wie o co prosiłem rodzinę a nawet kogo z niej i o co konkretnie.

Nagle się o tym dowiedział kiedy zacząłem mówić o prawie do prawdy i teraz moje prośby stają się pierwszym tematem a główny temat ochrony prawdy i ludzi prawdomównych schodzi na drugi plan.

Zwykły chamski trik psychologiczny stosowany do forsowania prawa do tajemnic, choć nawet nie jestem pewny, bo się w tej sprawie nie wypowiedział i może chodzi mu tylko o obronę twojego chamstwa.

Kolejny cwaniak jakich pełno, tworzący prymitywy i brutalny świat.

Nic nowego.

Nie zamierzam pozwolić chamstwu łatwo dać się zepchnąć z obranego kierunku.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
Odpowiedz na mój wpis
>>Hamerlik jedyny człowiek który prosił swoją rodzinę i znajomych o dotrzymanie TAJEMNICY swojego pobytu i miejsca pracy nazywa ich prymitywnymi bo trzymali to w TAJEMNICY.
>Dlaczego publicznie kłamiesz?

Podobno kupiłeś kiedyś ziemię pod budowę domu i podobno wziąłeś na to kredyt

Podobno nie radziłeś sobie ze spłatą kredytu i bank zlicytował twoją działkę

Podobno nie wiesz za ile sprzedano twoją ziemię, choć bank miał obowiązek cię o tym poinformować

Dlaczego nie poinformował?

Twierdzisz, że bank nie znał twojego adresu
1 Jeśli utajniłeś swój adres jesteś hipokrytą
2 Jeśli nie utajniłeś, jesteś kłamcą

>Farmer rozgłasza kłamstwa tak samo jak szarley.
O tym, że Hamerlik mieszka w robotniczym hotelu?
O tym, że Hamerlikowi nie wolno jeździć ulicami Berlina?
O tym, że Hamerlik pracował w dzień po zawale serca w oparach toksyn 16 godzin na stojąco bez wody?

Twoich kłamstw na mój temat już nie zliczę
Lichwa, oszustwa, chciwość, biznesy, tajny dom, złoto w piwnicy, nieznana tożsamość....
Co jeszcze zmyślisz?

>Ci ludzie nie mają żadnych hamulców ani zasad. Oni mają tylko własne biznesy
Oczywiście, kłamczuszku, innym zarzucasz kłamstwa, kiedy piszą prawdę, sam łżesz i zmyślasz

Odniesiesz się do swoich kłamstw

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19904 punktów)
>Podobno kupiłeś kiedyś ziemię pod budowę domu i podobno wziąłeś na to kredyt

Załóż o tym wątek, nie zmieniaj tematu.

youtu.be/5VCiU1osa3w
07-08-2025 18:45 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>>Podobno kupiłeś kiedyś ziemię pod budowę domu i podobno wziąłeś na to kredyt
>Załóż o tym wątek, nie zmieniaj tematu.

Dziękuję, że się ze mną zgadzasz. Potwierdzasz, że jesteś kłamacą i hipokrytą

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19904 punktów)
Potwierdzasz, że jesteś kłamacą i hipokrytą

Potwierdzam, że prawda zasługuje na ochronę jak również wszyscy ludzie prawdomówni i nie ma w tym miejsca dla żadnych wizji agresywnych ludzi, że jeden człowiek prawdomówny jest dobry a drugi zły.

Nie będziesz sobie wybierał tego, który zdradzi cudze tajemnice za dobrego i tego, który zdradzi twoje tajemnice za złego tylko będziesz respektował każdego człowieka prawdomównego.

Jeśli nie będziesz to staniesz się bandytą i jak bandyta będziesz przez wszystkich traktowany.

Wasza zgniła kultura respektu dla tajemnicy, wkrótce zejdzie ze sceny i przepadnie na zawsze. Jesteś dinozaurem na wymarciu, na szczęście ludzkości, nadziei i przyszłości.


youtu.be/5VCiU1osa3w
07-08-2025 19:09 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
Odpowiedz na mój wpis

Podobno kupiłeś kiedyś ziemię pod budowę domu i podobno wziąłeś na to kredyt

Podobno nie radziłeś sobie ze spłatą kredytu i bank zlicytował twoją działkę

Podobno nie wiesz za ile sprzedano twoją ziemię, choć bank miał obowiązek cię o tym poinformować

Dlaczego nie poinformował?

Twierdzisz, że bank nie znał twojego adresu
1 Jeśli utajniłeś swój adres jesteś hipokrytą
2 Jeśli nie utajniłeś, jesteś kłamcą

>Farmer rozgłasza kłamstwa tak samo jak szarley.
O tym, że Hamerlik mieszka w robotniczym hotelu?
O tym, że Hamerlikowi nie wolno jeździć ulicami Berlina?
O tym, że Hamerlik pracował w dzień po zawale serca w oparach toksyn 16 godzin na stojąco bez wody?

Twoich kłamstw na mój temat już nie zliczę
Lichwa, oszustwa, chciwość, biznesy, tajny dom, złoto w piwnicy, nieznana tożsamość....
Co jeszcze zmyślisz?

>Ci ludzie nie mają żadnych hamulców ani zasad. Oni mają tylko własne biznesy
Oczywiście, kłamczuszku, innym zarzucasz kłamstwa, kiedy piszą prawdę, sam łżesz i zmyślasz

Odniesiesz się do swoich kłamstw

>Potwierdzasz, że jesteś kłamacą i hipokrytą
>Potwierdzam, że prawda zasługuje na ochronę

Napisz otwarcie. Gestapowscy kapusie zasługują na ochronę
OTWARCIE

>Nie będziesz sobie wybierał tego, który zdradzi cudze tajemnice za dobrego i tego, który zdradzi twoje tajemnice za złego

Nie ma tajemnic. Ile razy powtarzać?
Skończ jarać to gówno

>Jeśli nie będziesz to staniesz się bandytą
Jak Hubal. Jestem dumny z tego że obrońca gestapowskich szpicli nazywa mnie bandytą

>i jak bandyta będziesz przez wszystkich traktowany.
Wszystkich?
Ty żałosny kundelku

>Wasza zgniła kultura
dalej nie czytam, ty zakłamane nazistowskie gówno, które broni kapusiów donoszących na Ulmów

Oczywiście w Berlinie, publicznie nie powiesz swoich słów. jesteś nie tylko nazigównem ale też hipokrytą kłamcą i pospolitym tchórzem

Gdyby ktokolwiek chciał w realu potwierdzenia twoich poglądów , wyprzesz się, tak jak się wyprzesz przed mamusią, że nazwałeś ją darmojadem i morderczynią, bo ma posiadłość, przez którą młodzi żyją robotniczych hotelach



Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19904 punktów)
>Podobno nie radziłeś sobie ze spłatą kredytu i bank zlicytował twoją działkę
>Podobno nie wiesz za ile sprzedano twoją ziemię, choć bank miał obowiązek cię o tym poinformować
>Dlaczego nie poinformował?
>Twierdzisz, że bank nie znał twojego adresu

Ty tak twierdzisz i wiesz o mnie naprawdę wiele człowieku bez tożsamości.

Może ty zrób coś wreszcie i podpisz się własnym nazwiskiem pod swoimi słowami, podaj swój adres zamieszkania, weź odpowiedzialność za swoje słowa a nie tylko chcę, chcę, chcę, nic nie daję w zamian ale wy dajecie mi wszystko bo chcę.

Ile można karmić pasożyta?

youtu.be/5VCiU1osa3w
07-08-2025 19:50 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
Odpowiedz na mój wpis

Podobno kupiłeś kiedyś ziemię pod budowę domu i podobno wziąłeś na to kredyt

Podobno nie radziłeś sobie ze spłatą kredytu i bank zlicytował twoją działkę

Podobno nie wiesz za ile sprzedano twoją ziemię, choć bank miał obowiązek cię o tym poinformować

Dlaczego nie poinformował?
Ucieczka

Twierdzisz, że bank nie znał twojego adresu
1 Jeśli utajniłeś swój adres jesteś hipokrytą
2 Jeśli nie utajniłeś, jesteś kłamcą

>Farmer rozgłasza kłamstwa tak samo jak szarley.
O tym, że Hamerlik mieszka w robotniczym hotelu?
O tym, że Hamerlikowi nie wolno jeździć ulicami Berlina?
O tym, że Hamerlik pracował w dzień po zawale serca w oparach toksyn 16 godzin na stojąco bez wody?

Twoich kłamstw na mój temat już nie zliczę
Lichwa, oszustwa, chciwość, biznesy, tajny dom, złoto w piwnicy, nieznana tożsamość....
Co jeszcze zmyślisz?

>Ci ludzie nie mają żadnych hamulców ani zasad. Oni mają tylko własne biznesy
Oczywiście, kłamczuszku, innym zarzucasz kłamstwa, kiedy piszą prawdę, sam łżesz i zmyślasz

Odniesiesz się do swoich kłamstw

>Potwierdzasz, że jesteś kłamacą i hipokrytą
>Potwierdzam, że prawda zasługuje na ochronę

Napisz otwarcie. Gestapowscy kapusie zasługują na ochronę
OTWARCIE

>Nie będziesz sobie wybierał tego, który zdradzi cudze tajemnice za dobrego i tego, który zdradzi twoje tajemnice za złego

Nie ma tajemnic. Ile razy powtarzać?
Skończ jarać to gówno

>Jeśli nie będziesz to staniesz się bandytą
Jak Hubal. Jestem dumny z tego że obrońca gestapowskich szpicli nazywa mnie bandytą

>i jak bandyta będziesz przez wszystkich traktowany.
Wszystkich?
Ty żałosny kundelku

>Wasza zgniła kultura
dalej nie czytam, ty zakłamane nazistowskie gówno, które broni kapusiów donoszących na Ulmów

Oczywiście w Berlinie, publicznie nie powiesz swoich słów. jesteś nie tylko nazigównem ale też hipokrytą kłamcą i pospolitym tchórzem

Gdyby ktokolwiek chciał w realu potwierdzenia twoich poglądów , wyprzesz się, tak jak się wyprzesz przed mamusią, że nazwałeś ją darmojadem i morderczynią, bo ma posiadłość, przez którą młodzi żyją robotniczych hotelac

>>Podobno nie radziłeś sobie ze spłatą kredytu i bank zlicytował twoją działkę
>>Podobno nie wiesz za ile sprzedano twoją ziemię, choć bank miał obowiązek cię o tym poinformować
>>Dlaczego nie poinformował?
>>Twierdzisz, że bank nie znał twojego adresu
>Ty tak twierdzisz

Tak więc jesteś kłamcą, bo to TWOJE słowa, bank miał obowiązek przysłać ci sprawozdanie z licytacji, ale ty nie wiesz za ile poszła twoja ziemia, bo utajniłeś adres

>i wiesz o mnie naprawdę wiele człowieku bez tożsamości.
Kolejne kłamstwo nazigówna, znasz moje nazwisko, ale jesteś nazigównem nauczonym przez Goebbelsa waszej nazipropgandy

>Może ty zrób coś wreszcie i podpisz się własnym nazwiskiem pod swoimi słowami
A wtedy powtórzysz swoje zarzuty przy świadkach?
Ucieczka nazitchórza

>weź odpowiedzialność za swoje słowa
weź odpowiedzialność za swoje słowa i powiedz je PUBLICZNIE PRZY ŚWIADKACH
Powiedz mamusi, że jest darmojadem i pasożytem

>a nie tylko chcę, chcę, chcę, nic nie daję w zamian ale wy dajecie mi wszystko bo chcę.
Zmyślaj dalej

>Ile można karmić pasożyta?
Powiesz to przy świadkach? tak, żebyś nie mógł się wyprzeć?
Ucieczka

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
07-08-2025 20:08 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Hamerlik jedyny człowiek który prosił swoją rodzinę i znajomych o dotrzymanie TAJEMNICY swojego pobytu i miejsca pracy nazywa ich prymitywnymi bo trzymali to w TAJEMNICY.
>Dlaczego publicznie kłamiesz?
>Jaki masz w tym biznes?
>Zawsze stajesz w obronie szrleya nawet gdy gość przekracza wszystkie możliwe granice. "Ludzie lepszego świata" nic tylko wam zaufać.
>Chętnie racjonalistka miała rację, że jesteś częścią sfory, którą szarley przewodzi, której ty jesteś częścią.
>Traktowałem cię inaczej niż szarleya, bo też wydałeś się trochę inny ale to jednak ta sama krew.

Grożąc mi inazywajc bandytą bo były windykatorze nie udało ci się wyłudzic informacji o tym co posiadam ?

>Do wszystkich:
>Farmer rozgłasza kłamstwa tak samo jak szarley. Ci ludzie nie mają żadnych hamulców ani zasad. Oni mają tylko własne biznesy i własne zmowy.

Uważajcie na tego byłego windykatora.
To manipulator. Który prosił by nie ujawniać jego miejsca pracy bo zniszczy mu to życie. A sam nazywa ludzi bandytami bo nie chcą mu napisać co mają.

Swoich znajomych i rodzinę też tak potraktowałeś po tym jak nie ujawnili twojego miejsca pobytu po tym jak uciekłeś do Berlina z Polski ?

Nazwałeś ich prymitywni bo strzegli twojej tajemnicy HIPORYTO zakłamany.

Twoja córka twoja rodzina to prymitywy bo nie zdradzili twojego miejsca pobytu.

HIPOKRYTA. Strzegacy swoich Tajemnic przed wszystkimi.


Andej + Patologia romaro i jego słowa >Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry
Hamerlik Konopka (19904 punktów)
>Uważajcie na tego byłego windykatora.
>To manipulator.

Przecież jesteście wyznawcami przymusowej windykacji tak samo jak prawa do tajemnic.

Zarzucasz mi działanie zgodne z waszą wiarą i z waszym prawem, o co będziesz walczył w razie potrzeby?

Co za zarzut?
W waszym świecie są za to medale.

Określiłem cię bandytą za propagowanie prawa do tajnej i nieopodatkowanej własności, tak jak szarleya za propagandę prawa do tajemnic.

Określiłem tak ciebie, bo wierzę, że zamienicie ten świat w piekło.

Dlatego propaguję prawo własności wyłącznie jawnej i opodatkowanej na rzecz bezpośredniego dochodu gwarantowanego wszystkich uczestników gospodarki oraz prawo do prawdy ale tylko.

youtu.be/5VCiU1osa3w
08-08-2025 12:04 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Uważajcie na tego byłego windykatora.
>>To manipulator.
>Przecież jesteście wyznawcami przymusowej windykacji tak samo jak prawa do tajemnic.

Każdy uszanował twoja Tajemnice pobytu. Ale tylko taka szuja jak ty nazwa mnie bandyta bo nie może wymusic informacji od mnie.





>Zarzucasz mi działanie zgodne z waszą wiarą i z waszym prawem, o co będziesz walczył w razie potrzeby?

Szanuję TWOJE prawo do tajemnicy którego się domagaleś.

Ale tylko były windykator może strzec swoich tajemnic i wyłudzać od innych nazywając ich bandytami.



>Co za zarzut?
>W waszym świecie są za to medale.
>Określiłem cię bandytą za propagowanie prawa do tajnej i nieopodatkowanej własności, tak jak szarleya za propagandę prawa do tajemnic.



To nie przedmna zastrzegłes swój pobyt. To nie ja czy szaeley trzymali to w Tajemnicy.

Tylko twoja rodzina twoi zanjomi twoj szef których obrażasz tu TCHÓRZLIWIE w tajemnicy.

Tylko ty możesz być taka MENDĄ że ludzi którzy cię chronili opluwasz w Tajemnicy.

Żal mi twojej Córki czy znajomych którym podajesz rękę.

Andej + Patologia romaro i jego słowa >Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry
Hamerlik Konopka (19904 punktów)
>Tylko twoja rodzina twoi zanjomi twoj szef których obrażasz tu TCHÓRZLIWIE w tajemnicy.

No dobrze, pójdźmy twoim tropem dedukcji i spróbujmy ją rozszerzyć.

Bo gdyby nie było zmowy, nie trzymaliby dla mnie tajemnicy, bo gdybym skorzystał z niej, to wasze państwo zniszczyłoby mnie i dziś nie pisał bym tu, tylko gdzieś tam zdychał albo już był nieżywy.

Tak to sobie wydedukowałeś?

Wymyśl sobie, jeżeli to ci w czymś pomoże, że to była symboliczna "ochrona Żydów przed gestapo" tak sprawiedliwa, że zasługuje na miano "sprawiedliwości wśród narodów".

Przypominam sobie, przez twoje tu zachowanie, że na świecie panuje niewyobrażalne zło.
Ktoś to wielkie zło musi powstrzymać. Wy tego nie zrobicie.

Prawo do prawdy i tak zwycięży, bo w nim wcale nie chodzi o mnie ale o wszystkich razem.

Ja zniknę a ono zostanie i będzie trwać dłużej ode mnie.

Ty też się jemu poddasz gdy już zrozumiesz, że tu nie chodzi tylko o ciebie ale o wszystkich, o twoją rodzinę, o znajomych, o rodaków.

W końcu trafisz na cierpienie, wywołane prawem do tajemnic, przy styku z którym sam dojdziesz do wniosku, ze już tego nie chcesz. No bo ile można żyć w prymitywnym, dzikim i brutalnym świecie, jak zwierzęta?

youtu.be/5VCiU1osa3w
Tschosncovaty (211 punktów)
>Co byłoby gdyby człowiek mówiący prawdę przestałby bać się złości ludzi kryjących tajemnice, bo
>automatycznie podlegałyby państwowej ochronie?
>Jaki świat powstałby gdyby nikomu nie było wolno krzywdzić ludzi prawdomównych za ujawnienie prawdy?
>Dlaczego prymitywni ludzie wciąż stawiają prawo do tajemnicy ponad prawem do prawdy? Co im to jaki
>całości daje albo być może w tej kwestii całość nie istnieje a jedynie indywiudaa ze swoimi
>biznesami sprzecznymi z interesem społecznym?
>Dlatego nikt nie protestuje, kiedy szarley określa mnie nazistą za propagację prawa do prawdy? Co to
>za kultura?
Panie Konopka, obawiam się, że członkowie polskiego społeczeństwa nie zrozumieją Pana postulatów. Trzeba wyjechać na Zachód i pobyć tam parę lat, żeby przekonać się, że prawdomówność jest cechą dobrą i pożądaną. Pozdrawiam z południa RFN.
Hamerlik Konopka (19904 punktów)
>Panie Konopka, obawiam się, że członkowie polskiego społeczeństwa nie zrozumieją Pana postulatów. Trzeba wyjechać na Zachód i pobyć tam parę lat, żeby przekonać się, że prawdomówność jest cechą dobrą i pożądaną. Pozdrawiam z południa RFN.

Własnie o to chodzi, że prawda opłaca się całości, jest korzystana dla zbiorowości.

Może nie opłaca się jednostkom, których interesy są sprzeczne z interesem zbiorowości ale wszystkim razem opłaca się.

Niestety interes jednostki zwycięża w tej kwestii nad interesem zbiorowym, bowiem prawo stanowią jednostki a nie zbiorowość.

W moich postulatach prawo powinno być określane w jawnych wyborach bezpośrednich, w których powinno być wybranych kilka może kilkanaście zasad fundamentalnych w tym także demokratyczny podatek od publicznie jawnej własności na rzecz bezpośredniego dochodu gwarantowanego wszystkich uczestników gospodarki a nie w tajnych i pośrednich wyborach.

Tajne i pośrednie wybory to jest zmora.
W nich aktywuje się cała niemoralność jaka kryje się w ludziach i z niej wynika następnie niemoralny swiat, który służy jednostkom.

youtu.be/5VCiU1osa3w

Wróć do listy wątków działu Filozofia i światopogląd
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365