Racjonalista - Strona głównaDo treści
obca cywilizacja

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
19-08-2025 20:39okragly (21676 punktów)obca cywilizacja
Ocena 1 na 1
na ziemi pojawia się obca cywilizacja na zdecydowanie wyższym poziomie niż my,
co robią?
hodują nas sobie tak jak my hodujemy psy, krowy, ..
wyobrażacie sobie taką różnorodność naszego gatunku jak wśród psów?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>na ziemi pojawia się obca cywilizacja na zdecydowanie wyższym poziomie niż my,
>co robią?
>hodują nas sobie tak jak my hodujemy psy, krowy, ..
>wyobrażacie sobie taką różnorodność naszego gatunku jak wśród psów?
Jest nas kilka ras.


"Stop!" stopkowym mundrościom!
20-08-2025 22:00 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>na ziemi pojawia się obca cywilizacja na zdecydowanie wyższym poziomie niż my,
>>co robią?
>>hodują nas sobie tak jak my hodujemy psy, krowy, ..
>>wyobrażacie sobie taką różnorodność naszego gatunku jak wśród psów?
>Jest nas kilka ras.
mamy inny kolor skóry (przystosowany do klimatu)

jakim "pieskiem" chciałabyś być w rękach "nadludzi". Dziś nie rozmnażamy się, a co mówić w "niewoli", ale pewnie coś by "nadludzie" wymyślili by nas produkować
ale Ty jesteś kotem


potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo
21-08-2025 14:20 
 Ocena 2 na 2
panTeista (6808 punktów)
>Dziś nie rozmnażamy się, a co mówić w "niewoli", ale pewnie coś by "nadludzie" wymyślili by nas produkować

Murzyni i żółci rozmnażają się. Na białych mogliby wymusić rozmnażanie metodą in vitro.
23-08-2025 16:56 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>Dziś nie rozmnażamy się, a co mówić w "niewoli", ale pewnie coś by "nadludzie" wymyślili by nas produkować
>Murzyni i żółci rozmnażają się. Na białych mogliby wymusić rozmnażanie metodą in vitro.
do urodzenia i wychowania człowieka potrzeba całej wsi, wspólnoty, my się nie rozmnażamy z naszej antyludzkiej ideologi (liberalizm). Trzeba jak w raju, tworzyć komuny, wtedy będziemy rośli w szerz, wzdłuż i w głąb

potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>jakim "pieskiem" chciałabyś być w rękach "nadludzi".
Pitbullem.

>ale Ty jesteś kotem
Z obciętymi pazurkami.

"Stop!" stopkowym mundrościom!
23-08-2025 16:48 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>jakim "pieskiem" chciałabyś być w rękach "nadludzi".
>Pitbullem.
bezcenna rasa, nadludzie jako nas hodowcy, chcieliby co rok miec małe pidbulki, w tym celu w stosownym czasie, przyprowadzaliby kawalera na kilka godzin

potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>jakim "pieskiem" chciałabyś być w rękach "nadludzi".
>>Pitbullem.
>bezcenna rasa, nadludzie jako nas hodowcy, chcieliby co rok miec małe pidbulki, w tym celu w stosownym czasie, przyprowadzaliby kawalera na kilka godzin
Raczej suka jedzie do psa. Bo po pierwsze na swoim terenie mogłaby go odrzucać, a to niepotrzebne komplikacje, a po drugie, o ile można, dobiera się lepszego genetycznie samca, więc właściciele takich championów robią łaskę. A w hodowlach bywa też tak, że jedzie sam przygotowany odpowiednio ejakulat, zaś zapłodnienia niekiedy dokonuje się chirurgicznie jako odpowiednik cesarskiego cięcia - brrr. I wrrr.

"Stop!" stopkowym mundrościom!
24-08-2025 11:01 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>>jakim "pieskiem" chciałabyś być w rękach "nadludzi".
>>>Pitbullem.
>>bezcenna rasa, nadludzie jako nas hodowcy, chcieliby co rok miec małe pidbulki, w tym celu w stosownym czasie, przyprowadzaliby kawalera na kilka godzin
>Raczej suka jedzie do psa. Bo po pierwsze na swoim terenie mogłaby go odrzucać, a to niepotrzebne komplikacje,
kobyły się przywiązuje, zakład peta na kopyta, żeby nie kopała
nadludzie tak mogliby robić z ludźmi

>dobiera się lepszego genetycznie samca,
samice tak robią,podobno podoba się wam tylko 20% mężczyzn
a nam się podobają wszystkie kobiety, dlatego prawdziwe jest powiedzenie, "każda potwora znajdzie swojego amatora", odwrotnie to nie działa
dla nadludzi my mężczyzn to tylko problemy, będa nas kastrować lub zabijać

>więc właściciele takich championów robią łaskę.
ba, trzeba płacić, wtedy się otrzymuje papier "aryjskiego" pochodzenia

potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>podobno podoba się wam tylko 20% mężczyzn
>a nam się podobają wszystkie kobiety, dlatego prawdziwe jest powiedzenie, "każda potwora znajdzie swojego amatora"
Tylko ciekawe kto tę 'potworę' wymyślił.

"Stop!" stopkowym mundrościom!
04-09-2025 09:26 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>podobno podoba się wam tylko 20% mężczyzn
>>a nam się podobają wszystkie kobiety, dlatego prawdziwe jest powiedzenie, "każda potwora znajdzie swojego amatora"
>Tylko ciekawe kto tę 'potworę' wymyślił.
Andrzej Rosiewicz www.youtube.com/watch?v=AuEpz_0N714

potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365