Największe kłamstwo, które mi wpajano w gówniarskim wieku to: "jak kocha to poczeka". GÓWNO prawda. Obowiązuje jedna zasada: "kto pierwszy ten lepszy". Co nie, panowie i panie?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
>Największe kłamstwo, które mi wpajano w gówniarskim wieku to: "jak kocha to poczeka". GÓWNO prawda. >Obowiązuje jedna zasada: "kto pierwszy ten lepszy". Co nie, panowie i panie? Nie spać, zwiedzać.