Racjonalista - Strona głównaDo treści
100 konkretów na 100 dni.

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
22-10-2025 19:43farmer (22440 punktów)100 konkretów na 100 dni.
Ocena 1 na 1
Na tym forum zupełnie nie podnosi się kwesti rozliczeń obecnego rządu( chyba że mnie coś ominęło )
Gdyby to było pisowskie hasło to te 100/100 znalibysmy na pamięć co do konkretu kto gdzie kiedy.
Łącznie z wykwitami intelektualnymi pokroju "pisowskie mordy".
Tak się jednak nie dzieje. Nie ma mord nie ma dyskusji. Dwa lata minęły.
A premier żeni bajeczkę że ma 30% więc właściwie pokrywa się z tym ile obietnic zrealizował. ( Widziałem jak ludzie klaskali ) Na te słowa.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

romaro (25211 punktów)
>Na tym forum zupełnie nie podnosi się kwesti rozliczeń obecnego rządu( chyba że mnie coś ominęło )
No i miałeś okazje, a z tematu farsę uczyniłeś, pisząc w afekcie, bez ładu i składu.
farmer (22440 punktów)
>>Na tym forum zupełnie nie podnosi się kwesti rozliczeń obecnego rządu( chyba że mnie coś ominęło )
>No i miałeś okazje, a z tematu farsę uczyniłeś, pisząc w afekcie, bez ładu i składu.



Poproś kogoś żeby redagował ci wpisy przed dodaniem na forum.

Niech cię zapozna z tematem. Wytłumaczy kilka podstawowych zasad dotyczących rozmowy.
Zrobcie ćwiczenia z żywą osoba przy użyciu słów które kierujesz do innych pisząc. Potem omówcie reakcje i jeśli będziesz zdolny i władny do samodzielnego udzielania się napisz to jeszcze raz.

Niestety obawiam się że nie zrozumiesz co wyżej napisałem. Nie zawarłem ci słów kluczowych które rozumiesz. Ale to taka lekcja intelektulna.

Poproś AI.


DEWIANT romaro i jego słowa >Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry
23-10-2025 12:40 
 Ocena 1 na 1
romaro (25211 punktów)
>Poproś kogoś żeby redagował ci wpisy przed dodaniem na forum.
Zastanawiam się kogo? Ciebie? A może Okrągły nadałby się?
W sumie oboje traktujecie pisownie języka polskiego jak zło konieczne. Ale i styl, jak już napisałem, podobny - bez ładu i składu. Różnica między wami tylko taka, że jeden wiecznie frustrujący się minionym rajem, którego nie widział, a drugi - czyli ty - wiecznie sfrustrowany, samozwańczy moderator.

"Oba dwa" jesteście też autoinkronizowanymi liderami ruchu oporu przeciw przecinkom.

>Niech cię zapozna z tematem. Wytłumaczy kilka podstawowych zasad dotyczących rozmowy.

Otóż to...

Przecinek gra rolę reżysera oddechu, rytmu i sensu. Gdy go lekceważymy lub zapominamy wstawić, oto co może się wydarzyć:

"Zjedzmy dzieci" vs. "Zjedzmy, dzieci" - różnica między kanibalizmem a rodzinnym obiadem.

>Zróbcie ćwiczenia z żywą osoba przy użyciu słów które kierujesz do innych pisząc.

Polecam poniższe ćwiczenie (koniecznie przed obiadem):

"Zjedzmy dzieci" vs. "Zjedzmy, dzieci"
farmer (22440 punktów)
>>Poproś kogoś żeby redagował ci wpisy przed dodaniem na forum.
>Zastanawiam się kogo?

Nie znam twojego otoczenia. Zapewne są osoby które taką redakcję byłby wstanie podjąć. Bo to nie trudne.


To forum jest za trudne dla ciebie.
Idź sobie gdzieś gdzie możesz dominować "intelektualnie" nie podejmując tego wyśiłku.

Tu natomiast trud wypowiedzi przekracza twoje możliwości.

Ponawiam niech ktoś przećwiczy z tobą pisanie odpowiedzi z drugą osobą.

DEWIANT romaro i jego słowa >Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365