Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypadek i niespotykana wszechstronność.

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
25-11-2025 04:57Lolek_Salambek (2665 punktów)Wypadek i niespotykana wszechstronność.
Bardzo ciekawy link.

kobieta.wp(*)uzaleznieniu-7225221121985056a

Goraco polecam



S pozdravem
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Bardzo ciekawy link.
>kobieta.wp(*)uzaleznieniu-7225221121985056a
A co Cię tak zaciekawiło?

"Stop!" stopkowym mundrościom!
Lolek_Salambek (2665 punktów)
>>Bardzo ciekawy link.
>>kobieta.wp(*)uzaleznieniu-7225221121985056a
>A co Cię tak zaciekawiło?

--------------
Wszechstronnosc i energia zyciowa KS:

1. nie jest tam wprawdzie to podane ale ma on tytul doktora nauk medycznych (specjalizacja neurologia); jest praktykujacym lekarzem; liderem, wokalista; autorem tekstow i muzyki do piosenek Elektrycznych gitar.

2. jest Ojcem szesciorga dzieci, z ktorych dwojka poszla w jego slady jako muzyka (o tym wprawdzie tez nie jest napisane w tym linku)

3. przy tak bogatym życiorysie popadl jeszcze w dolegliwości opisane pod podanym linkiem.

Reasumujac uważam, ze KS jest bardzo barwna postacia a jednocześnie człowiekiem o bardzo dużym potencjalne (zarówno artystycznym jak i intelektualnym) tudiez dysponującym niesamowitymi zasobami energii.



S pozdravem, Wojownik Stokrotka
26-11-2025 10:50 
 Ocena 2 na 2
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>Bardzo ciekawy link.
>>>kobieta.wp(*)uzaleznieniu-7225221121985056a
>>A co Cię tak zaciekawiło?
>Wszechstronnosc i energia zyciowa KS...
Jak się okazało, na dopalaczach jechał.

"Stop!" stopkowym mundrościom!
26-11-2025 12:28 
 Ocena 2 na 2
romaro (25211 punktów)

>>>A co Cię tak zaciekawiło?
>>Wszechstronnosc i energia zyciowa KS...
>Jak się okazało, na dopalaczach jechał.
Większość życia, aż mu śmierć w oczy nie zajrzała.

Tak się składa, że znam to towarzycho niemal od podszewki. Większość z nich robi dzisiaj z siebie bohaterów. Jednym z niewielu, których szanuję jest Maciej Maleńczuk.
Polecam jego książkę "Ćpałem, chlałem i przetrwałem".
książka jest szczera, pełna kontrowersji i mocnych wyznań - Maleńczuk opisuje swoje młodzieńcze lata, pobyt w więzieniu, początki kariery muzycznej, problemy z alkoholem i narkotykami.
26-11-2025 13:43 
 Ocena 1 na 1
Lolek_Salambek (2665 punktów)
>Polecam jego książkę "Ćpałem, chlałem i przetrwałem".
>książka jest szczera, pełna kontrowersji i mocnych wyznań - Maleńczuk opisuje swoje młodzieńcze lata, pobyt w więzieniu, początki kariery muzycznej, problemy z alkoholem i narkotykami.

----------------
A ja polecam ksiazke:
I.Stanislawska; R.Rutkowski - "Oswoic narkomana".



S pozdravem, Wojownik Stokrotka
25-11-2025 13:28 
 Ocena 2 na 2
romaro (25211 punktów)
>>Bardzo ciekawy link.
>>kobieta.wp(*)uzaleznieniu-7225221121985056a
>A co Cię tak zaciekawiło?
Fakt, że lekarz rozjechał kobietę na przejściu dla pieszych?
Że praca w szpitalu? Że (jak mów o sobie) "tak właśnie żyją polscy lekarze"?

Nie każdy lekarz może powiedzieć o sobie - "Nie byłem zdrowy do końca, zakładając swoje rodziny"
I nie wszyscy lekarze mają sześcioro dzieci pochodzących z trzech różnych związków.
Z alkoholika i narkomana zróbmy narodowego bohatera, bo kiedyś rozjechał kobietę na przejściu dla pieszych, a dzisiaj użala się nad swoim losem.
Reasumując, uważam, że Kuba Sienkiewicz nie odbiega od normy naszej estradowej przeciętności.
Nie jest rewolucjonistą polskiej estrady, wpisuje się w rytm powtarzalnych artystycznych aktów - ani gorszy, ani lepszy.

Gdyby chodziło o przedstawienie samego muzyka, to jest masę lepszych artykułów.

Nie wszyscy wiedzą, że dwójka dzieci Kuby Sienkiewicza, Katarzyna i Jacek, zrobili nie mniejszą karierę Są trzonem Kwiatu Jabłoni. I jeszcze dobra informacja - Ostatnią płytę na­grał z najmłodszą córką 16-letnią Zosią Sienkiewicz

____________

Wybaczcie, ale nie jest dla mnie Kuba Sienkiewicz Ozzy Osbournem, choć on sam próbuje na takiego pozować
Lolek_Salambek (2665 punktów)
>>A co Cię tak zaciekawiło?
> Fakt, że lekarz rozjechał kobietę na przejściu dla pieszych?
------------
"Kto z Was jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamieniem"


>Że praca w szpitalu? Że (jak mów o sobie) "tak właśnie żyją polscy lekarze"?
>Nie każdy lekarz może powiedzieć o sobie - "Nie byłem zdrowy do końca, zakładając swoje rodziny"
>I nie wszyscy lekarze mają sześcioro dzieci pochodzących z trzech różnych związków.
>Z alkoholika i narkomana zróbmy narodowego bohatera, bo kiedyś rozjechał kobietę na przejściu dla pieszych, a dzisiaj użala się nad swoim losem.
>Reasumując, uważam, że Kuba Sienkiewicz nie odbiega od normy naszej estradowej przeciętności.
>Nie jest rewolucjonistą polskiej estrady, wpisuje się w rytm powtarzalnych artystycznych aktów - ani gorszy, ani lepszy.
-----------------------
Romaro - najwyraźniej twój oraz mój odbior osoby K.Sienkiewicza sa zupełnie rozne.


>Nie wszyscy wiedzą, że dwójka dzieci Kuby Sienkiewicza, Katarzyna i Jacek, zrobili nie mniejszą karierę Są trzonem Kwiatu Jabłoni. I jeszcze dobra informacja - Ostatnią płytę na­grał z najmłodszą córką 16-letnią Zosią Sienkiewicz
____________
O Kwiecie Jabloni wiedziałem. O Zosi Sienkiewicz nie wiedziałem.



S pozdravem, Wojownik Stokrotka
25-11-2025 15:59 
 Ocena 2 na 2
romaro (25211 punktów)
>>>A co Cię tak zaciekawiło?
>> Fakt, że lekarz rozjechał kobietę na przejściu dla pieszych?
>------------
>"Kto z Was jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamieniem"

Też naćpany potrąciłeś przechodnia? A może jeszcze gorzej - po pijaku i na przejściu?

Lolek, dla mnie naćpany, czy to prokurator, lekarz, czy artysta, to taki sam bandzior, jak każdy inny pirat drogowy, czy nawalony nożownik goniący ludzi na ulicy
Lolek_Salambek (2665 punktów)

>Też naćpany potrąciłeś przechodnia? A może jeszcze gorzej - po pijaku i na przejściu?
________
Otóż nie.
Zawsze jeździłem na trzeźwo i poza drobnymi zarysowsniami nie miałem żadnych wypadkow.


>Lolek, dla mnie naćpany, czy to prokurator, lekarz, czy artysta, to taki sam bandzior, jak każdy inny pirat drogowy, czy nawalony nożownik goniący ludzi na ulicy
__________
Pełna zgoda.

S pozdravem, Wojownik Stokrotka

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365