 |
kłamstwo jako skrzywienie zawodowe. Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » ABC Racjonalisty
| Napisano | Autor | Tytuł | | 10-12-2025 15:07 | romaro (25211 punktów) | kłamstwo jako skrzywienie zawodowe.
3 na 3 | RACJONALISTA.pl jest serwisem propagatorów racjonalnego myślenia, prezentujących racjonalny obraz świata. Serwisem, który poza tym tropi absurdy, przesądy, szarlatanerię, uprzedzenia, kłamstwa, fobie i głupotę. I właśnie kwestii głupoty i kłamstwa kilka słów chciałem poświęcić Okrągły: > z wykształcenia jestem technikiem elektronikiem, uczyłem się na lampach ale nie przyszło mi na myśl by przyszłość budować na lampach[...] Jestem technikiem, patrzę w przyszłość, a nie przeszłość, taka natura (skrzywienie zawodowe) technika, i takie chciałbym mieć elity, patrzące w przyszłość a nie przeszłość, historia nigdy się nie powtarza, tak jak historia lampy w radio lampowym czy płyty w gramofoniewww.racjonalista.pl/forum.php/s,951696Jako muzyk amator oświadczam, że posiadam wysokiej klasy sprzęt audiofilski i muzyczny, w tym wzmacniacze gitarowe Full Tube. Cały tor sygnałowy - od przedwzmacniacza aż do końcówki mocy - jest zbudowany wyłącznie na lampach elektronowych. Oferuje najbardziej klasyczne, ciepłe, nasycone i naturalne brzmienie. Obecnie ceny wzmacniaczy Fezz Audio to kilka do kilkadziesiąt tysięcy złotych Drogi okrągly, nie jestem elektronikiem, param się informatyką. Pewne elementy infrastruktury, komputerowej obsługują przesyłanie danych na duże odległości, a w ich specjalistycznych zastosowaniach używane są lampy dużej mocy Panie Okrągły żołnierzu "elektroniku" - Broń Kierowanej Energii (DEW - Directed Energy Weapons) to systemy generujące impulsy mikrofalowe dużej mocy (HPM - High Power Microwave) w celu zakłócenia, a nawet trwałego zniszczenia elektroniki przeciwnika (np. w samolotach czy systemach teleinformatycznych). Do generowania tych impulsów używane są specjalistyczne lampy, takie jak wirkatory. Okrągły, ja naprawdę nie znoszę kłamców | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
1 na 1 | okragly (21676 punktów) | > RACJONALISTA.pl jest serwisem propagatorów racjonalnego myślenia, prezentujących racjonalny obraz świata. który poza tym tropi absurdy, przesądy, szarlatanerię, uprzedzenia, kłamstwa, fobie i głupotę.> Okrągły: z wykształcenia jestem technikiem elektronikiem, uczyłem się na lampach ale nie przyszło mi na myśl by przyszłość budować na lampach[...] Jestem technikiem, patrzę w przyszłość, a nie przeszłość, taka natura (skrzywienie zawodowe) technika, i takie chciałbym mieć elity, patrzące w przyszłość a nie przeszłość, historia nigdy się nie powtarza, tak jak historia lampy w radio lampowym czy płyty w gramofonie> www.racjonalista.pl/forum.php/s,951696> Jako muzyk amator oświadczam, że posiadam wysokiej klasy sprzęt audiofilski i muzyczny, w tym wzmacniacze gitarowe Full Tube. Cały tor sygnałowy - od przedwzmacniacza aż do końcówki mocy - jest zbudowany wyłącznie na lampach elektronowych. Oferuje najbardziej klasyczne, ciepłe, nasycone i naturalne brzmienie. Obecnie ceny wzmacniaczy Fezz Audio to kilka do kilkadziesiąt tysięcy złotychjako wiejskie dziecko PRL-u dostałem takiego komarka www.youtube.com/watch?v=VfR9YgrYYnQ tyle że na pedały, nie trzeba było pchać Oferuje najbardziej klasyczne, ciepłe, nasycone i naturalne brzmienie. Obecnie ceny takich komarków to kilkadziesiąt tysięcy złotych jakbym takiego dorwał, czułbym się jak król  > Okrągły, ja naprawdę nie znoszę kłamcównie jestem kłamcą tylko piszę co wiem (Ty wiesz co piszesz) aktualnie jestem technikiem budo- wlanym, próbuje skorzystać z AI, szczególnie Nano Banana Pro celem obrazowania moich wizji architektonicznych (generowanie obrazów i video, bo moje domy, tak jak w raju, się ruszają) znasz się na tym?
potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo
|
|
 | 1 na 1 | romaro (25211 punktów) | Kalambury homofoniczne | >jako wiejskie dziecko PRL-u dostałem takiego komarka tyle że na pedały, nie trzeba było pchać I co? Komar wleciał na lampę?
>nie jestem kłamcą tylko piszę co wiem (Ty wiesz co piszesz) Mamy ludzie problem, bo nasz lód się rozpuszcza.
Nie chce mi się z Tobą chcieć w dyskusje wchodzić. Ale dam ci radę - Gruszka ma taką twardą skórkę, ale groszka zjedz ze smakiem.
|
|
|  | 2 na 2 | okragly (21676 punktów) | Odp: Kalambury homofoniczne | > >jako wiejskie dziecko PRL-u dostałem takiego komarka tyle że na pedały, nie trzeba było pchać> I co? Komar wleciał na lampę?komarek z ciekawości rozebrałem, chciałem wiedzieć jak wygląda jego serce (silnik) i ... na tym skończyła się moja ciekawość (oddałem komarka w częściach koledze). Już w dzieciństwie było widac moje cechy charakteru, ciekawy świata ale ....? i tak jest do dzisiaj  > >nie jestem kłamcą tylko piszę co wiem (Ty wiesz co piszesz)> Mamy ludzie problem, bo nasz lód się rozpuszcza. jesteś w gorącej wodzie kąpany a ja w zimnej  > Ale dam ci radę - Gruszka ma taką twardą skórkę, ale groszka zjedz ze smakiem.gruszki jem z czarnym chlebem posmarowanym smalcem z skwarkami i suszonymi śliwkami i musi być czosnek
potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo
|
|
| |  | 2 na 2 | romaro (25211 punktów) |
> potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo
Nie w liczbie tkwi siła, lecz w więzi. Braterstwo to nie tłum, lecz krąg.
|
|
| yozez (4 punktów) | Odp: kłamstwo jako skrzywienie zawodowe. | Nie każdy serwis informacyjny oferuje aktualne i sprawdzone dane. Dlatego gracze coraz częściej wybierają sprawdzone źródła, które skupiają się wyłącznie na rynku polskim. Strona Polskie-Kasyna.net to przykład portalu, który stawia na jakość treści, przejrzystość oraz regularne aktualizacje.
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|