>Mam 16 lat, niedługo 17, i ostatnio zacząłem cierpieć na silny lęk i strach przed śmiercią. To >utrudniało mi codzienne życie, a teraz doprowadziło mnie tutaj. >Jestem ateistą, ale wiele razy myślałem o tym, żeby spróbować być osobą religijną. >Chciałbym usłyszeć/dowiedzieć się czegoś o religiach, w które wierzycie i które wyznajecie! >Mam nadzieję, że słuchanie o tym, w co wierzą inni ludzie, pomoże mi zmniejszyć niepokój i strach.
W religii katolickiej wiara jest to łaska. Sam z siebie człowiek nie stanie się osobą wierzącą. O wiarę należy się modlić. Proponuję odmawiać Różaniec. Jest to modlitwa słowna i myślowa
W nieskończonym Wszechświecie wszystko jest możliwe. Łącznie z tym, że ten Wszechświat nie istnieje.
|