Za każdym razem, gdy przypadkowo dotknąłem mrowiska, miałem wrażenie, że jest zrobione z piasku albo luźno ubitej ziemi. Jak to możliwe, że tunele nie zawalają się od razu? 10.0.0.0.1192.168.1.254
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.