Racjonalista - Strona głównaDo treści
wyścig

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Świat
NapisanoAutorTytuł
31-12-2025 21:40okragly (21676 punktów)wyścig
Ocena 1 na 1
tak jak usazyd pokonał nas (komunę) wyścigiem zbrojeń, i odebrał nam cały majątek, tak teraz Komuniści z Chin wyścigiem zbrojeń pokonają usazyda


oczywiście, MY wierne psy usazyda będziemy płakać po naszym panu, ale po 30 latach żałoba minie i znów staniemy się PRLem zaprzyjaźnionym z Rosją a Polscy żołnierze wykleci i Ukrainskie UPA pójdą do lamusa
i wróci jezyk rosyjski do szkół (moja pierwsza dwója na świadectwie, to z j rosyjskiego, w 5 kl SP, może powinienem się domagac o zadość uczynienie mojego cierpienia za komunizm w PRL-u, bo nauka j rosyjskiego była dla mnie gorsza od więzienia)
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Kautilja (6853 punktów)
>tak jak usazyd pokonał nas (komunę) wyścigiem zbrojeń, i odebrał nam cały majątek, tak teraz
>Komuniści z Chin wyścigiem zbrojeń pokonają usazyda
>

Jaki majątek?
Amerykanie mają przewagę nad Chinami w zbrojeniach. Przypominam Ci, że dzierżą duopol z Rosją jeśli idzie o atom.

www.globalfirepower.com/countries-listing.php
www.global(*)ry_id=united-states-of-america
www.global(*)th-detail.php?country_id=china

>oczywiście, MY wierne psy usazyda będziemy płakać po naszym panu, ale po 30 latach żałoba minie i
>znów staniemy się PRLem zaprzyjaźnionym z Rosją a Polscy żołnierze wykleci i Ukrainskie UPA pójdą do
>lamusa

Prokremlowski "komunista" z Ciebie. Mentalność lokaja. Czyli według tego sposobu myślenia można być albo psem x albo psem y.

>i wróci jezyk rosyjski do szkół (moja pierwsza dwója na świadectwie, to z j rosyjskiego, w 5 kl SP,
>może powinienem się domagac o zadość uczynienie mojego cierpienia za komunizm w PRL-u, bo nauka j
>rosyjskiego była dla mnie gorsza od więzienia)

Wróżbita ze mnie żaden, ale nie ma według mnie tych cech uniwersalizmu co zachód, zarówno Pekin jak Moskwa. Także uważam, że nawet gdyby doszło do zmiany hegemonicznej, czego oczywiście wykluczać nie można, to nie grozi nam według mnie, ani zalew rosyjskimi książkami, ani wyparcie języka angielskiego na rzecz języka mandaryńskiego.
01-01-2026 19:17 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>tak jak usazyd pokonał nas (komunę) wyścigiem zbrojeń, i odebrał nam cały majątek, tak teraz
>>Komuniści z Chin wyścigiem zbrojeń pokonają usazyda
>>
>Jaki majątek?
cały majątek. Budowałem dom, wszystko od cementu po cegły, dachówki na końcu farby były usazyda. Nie ma żadnej Polskiej firmy budowlanej (nie liczę januszy biznesu zajmujących się ręcznym kopaniem rowów, murowaniem)
Byłem w sklepie, oczywiście nawet żabka jest usazyda i tylko ziemniaki polskie, ale już frytki czy czipsy, czy wódka z tych ziemniaków sa usazydowskie, my libki niedorozwojki nie potrafimy tak skomplikowanej potrawy wyprodukować bo naszym bogiem jest INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ czyli LIBERALIZM, gad nasz tak zainfekował, że do konca swiata będziemy jego niewolnikami

>Amerykanie mają przewagę nad Chinami w zbrojeniach.
tak, ale to zbrojenie ma 50 lat, Chiny wszystko maja nówka sztuka
w 2wś Francja też miała wiecej czołgów, armat, karabinów, ... ale to było 10 letnie starocie

>>oczywiście, MY wierne psy usazyda będziemy płakać po naszym panu, ale po 30 latach żałoba minie i znów staniemy się PRLem zaprzyjaźnionym z Rosją a Polscy żołnierze wykleci i Ukrainskie UPA pójdą do lamusa
>Prokremlowski "komunista" z Ciebie.
czas pokaże (nie oglądam telewizji, nie czytam tez tego co podałeś wyżej, na tym opieram swoją wyższość, jestem z raju

>Mentalność lokaja. Czyli według tego sposobu myślenia można być albo psem x albo psem y.
patrz Węgry, Turcja

>>i wróci jezyk rosyjski do szkół
>Wróżbita ze mnie żaden, ale nie ma według mnie tych cech uniwersalizmu co zachód, zarówno Pekin jak Moskwa. Także uważam, że nawet gdyby doszło do zmiany hegemonicznej, czego oczywiście wykluczać nie można, to nie grozi nam według mnie, ani zalew rosyjskimi książkami, ani wyparcie języka angielskiego na rzecz języka mandaryńskiego.
jestem z raju, tam wspólnota była wszystkim, INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ, oznaczała śmierć
dlatego my, którzy za boga mamy INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ, WŁASNOŚĆ, musimy wymrzeć, to widac już dziś

jak przyjdzie do odbudowy Ukrainy, a z tego mają być podobno pieniądze, to my nie mamy im nic do zaoferowania oprócz ziemniaków, zboża, jabłek, pracy INDYWIDUALNYCH, WOLNYCH, WŁASNYCH, libków niedorozwojków

liberalizm to ideologia dla niedorozwojków o małych mózgach, w raju musieliśmy być jedną pięścią a nie pojedynczymi palcami (którymi można się jedynie podrapac w dupę), dlatego wygrywaliśmy
01-01-2026 21:22 
 Ocena 1 na 1
Kautilja (6853 punktów)
>>>tak jak usazyd pokonał nas (komunę) wyścigiem zbrojeń, i odebrał nam cały majątek, tak teraz
>>>Komuniści z Chin wyścigiem zbrojeń pokonają usazyda
>>>
>>Jaki majątek?
>cały majątek. Budowałem dom, wszystko od cementu po cegły, dachówki na końcu farby były usazyda. Nie ma żadnej Polskiej firmy budowlanej (nie liczę januszy biznesu zajmujących się ręcznym kopaniem rowów, murowaniem)
>Byłem w sklepie, oczywiście nawet żabka jest usazyda i tylko ziemniaki polskie, ale już frytki czy czipsy, czy wódka z tych ziemniaków sa usazydowskie, my libki niedorozwojki nie potrafimy tak skomplikowanej potrawy wyprodukować bo naszym bogiem jest INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ czyli LIBERALIZM, gad nasz tak zainfekował, że do konca swiata będziemy jego niewolnikami

Rozumiem, że to krytyka globalizacji. Ale polskich produktów przecież nie brak.

>>Amerykanie mają przewagę nad Chinami w zbrojeniach.
>tak, ale to zbrojenie ma 50 lat, Chiny wszystko maja nówka sztuka
>w 2wś Francja też miała wiecej czołgów, armat, karabinów, ... ale to było 10 letnie starocie

Technologicznie Amerykanie są czołówka. USS Gerald R. Ford (CVN-78). Lockheed Martin, RTX (Raytheon Technologies), Northrop Grumman, Boeing i General Dynamics, itd.

>>>oczywiście, MY wierne psy usazyda będziemy płakać po naszym panu, ale po 30 latach żałoba minie i znów staniemy się PRLem zaprzyjaźnionym z Rosją a Polscy żołnierze wykleci i Ukrainskie UPA pójdą do lamusa
>>Prokremlowski "komunista" z Ciebie.
>czas pokaże (nie oglądam telewizji, nie czytam tez tego co podałeś wyżej, na tym opieram swoją wyższość, jestem z raju

A czytasz Myśl Polską?

>>Mentalność lokaja. Czyli według tego sposobu myślenia można być albo psem x albo psem y.
>patrz Węgry, Turcja

One według Ciebie nie są psami? A jaki parasol czuwa nad nimi?

>>>i wróci jezyk rosyjski do szkół
>>Wróżbita ze mnie żaden, ale nie ma według mnie tych cech uniwersalizmu co zachód, zarówno Pekin jak Moskwa. Także uważam, że nawet gdyby doszło do zmiany hegemonicznej, czego oczywiście wykluczać nie można, to nie grozi nam według mnie, ani zalew rosyjskimi książkami, ani wyparcie języka angielskiego na rzecz języka mandaryńskiego.
>jestem z raju, tam wspólnota była wszystkim, INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ, oznaczała śmierć
>dlatego my, którzy za boga mamy INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ, WŁASNOŚĆ, musimy wymrzeć, to widac już dziś

Skoro liberalizm oznacza wymieranie to jak tłumaczysz sobie sytuację w Chinach?

>jak przyjdzie do odbudowy Ukrainy, a z tego mają być podobno pieniądze, to my nie mamy im nic do zaoferowania oprócz ziemniaków, zboża, jabłek, pracy INDYWIDUALNYCH, WOLNYCH, WŁASNYCH, libków niedorozwojków

Czas pokaże.

>liberalizm to ideologia dla niedorozwojków o małych mózgach, w raju musieliśmy być jedną pięścią a nie pojedynczymi palcami (którymi można się jedynie podrapac w dupę), dlatego wygrywaliśmy

Pisałem to już kilka razy do Ciebie, że Ty do Dugina masz blisko. Znasz? Kojarzysz?
Jeśli nie, w co szczerze wątpię, to polecam zapoznać Ci się z poniższym materiałem:
www.4pt.su(*)ny-sojusz-rewolucyjny-manifest

Wróć do listy wątków działu Świat
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365